Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - Utanmaz Adam Bahri Kaya <br />Acilen Kovulmalıdır
ŞEREF AYER </br>KOVULMADIKÇA </br>SARIYER İFLAH OLMAZ!!!

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Utanmaz Adam Bahri Kaya
Acilen Kovulmalıdır

. Yunus Emre GÜNER Sarıyer Yenigün Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni
Sarıyer Spor Kulübü Yönetimi olağanüstü toplanmalı ve Bahri Kaya gibi çağdaş futbolun çok gerisinde Kalmış bir hocanın ipini acilen çekmelidir.
09.02.2015 / 06:14


Sarıyer Teknik Direktörü Bahri Kaya tam manasıyla utanmaz, arlanmaz bir karakteri oynuyor. Bu kadar rezil bir futbol oynatmak tek kelimeyle yetenek ister. Kendi evinde 4 yemek normal karşılanıyorsa acınacak halimiz var demektir… Bir insan düşmanına yapmaz bu kötülüğü… Sarıyer camiası bunu hiç hak etmiyor.

Sahada hiçbir mücadele sergilemeyen, formasını hakkıyla terletmeyen bir oyuncu topluluğu, Sarıyer’e verse verse ancak ruhsuzluk verir. Belgrad ormanının yolunu bile bilmeyen,, antremanlarda lay lay lom oynayan futbolcu bozuntularına muhtaç kalan bu güzide kulüp maalesef kişiliksiz, basiretsiz insanların esiri olmuş durumda. Sahada pres yapmayan, maçı kazanmak için, puan almak için çırpınmayan bir futbolcu topluluğundan hayır gelir mi? Eğer senin Teknik Direktörün haysiyetsiz ve ruhsuzsa, futbolcunda seni sahada temsil eder. Verdiği her demeçte Sarıyer’i aşağılayan ve itibarsızlaştıran bir hocan varsa, o takımın futbolcusu da kişiliksiz ve karaktersiz futbolunu sahaya yansıtmaktan çekinmez. Takımda enerji denen hiçbir şey kalmamış. Sadece belli başlı 2 veya 3 oyuncunun şahsi becerisiyle skora odaklanmış basit bir düşüncenin esiri olmuş. Yazıklar olsun Bahri Kaya’nın geçmişine… Futbol onun harcı değilmiş… Teknik Direktörlüğündeki son yıllarında rezil olmakta varmış. Bir insan kendini bu kadar aciz duruma nasıl düşürür gerçekten anlamak güç! Karaktersizlik ve çok bilmişlik çoğu zaman insanın başına büyük belalar açar… Sahada yürüyen Sarıyerli futbolcuları görüp hiçbir şey yapmayan Bahri Hocayı kınıyorum. Kulübümüze layık görmüyorum… Futbolculara pres yaptırmayan, kondisyon aşılamayan, kolektif futbol anlayışını öğretmeyen bir antrenöre ancak tek şey söylenir… DEFOL. Allah seni ve senin gibi maddi anlamda kan emicilerden Sarıyerimizi korusun… Sarıyer hiçbir zaman sahipsiz kalmadı, kalmayacak… Ancak Bahri Kaya gibi futbolu çok iyi bildiğini zanneden gerizekalılardan her zaman kurtulmuştur, yine kurtulacaktır.

BAHRİ KAYA’NIN ACİLEN KOVULMASI LAZIM.
Sarıyer Spor Kulübü Yönetimi olağanüstü toplanmalı ve Bahri Kaya gibi çağdaş futbolun çok gerisinde Kalmış bir hocanın ipini acilen çekmelidir. Yapılması gereken en acil çözüm yolu budur. Sarıyer’i daha fazla rezil etmeyin. Derhal gerekeni yapın.

Yazarın Diğer Yazıları