Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - SARIYER'E OLAN VEFANIN VE SEVDANIN İKİ GÜZİDE ÖRNEĞİ
ŞEREF AYER </br>KOVULMADIKÇA </br>SARIYER İFLAH OLMAZ!!!

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

SARIYER'E OLAN VEFANIN VE SEVDANIN İKİ GÜZİDE ÖRNEĞİ

. Yunus Emre GÜNER Sarıyer Yenigün Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni
Hakan Şengül ve Serkan Torun. Allah bu insanlardan razı olsun.
07.10.2020 / 12:23


İlçemiz Sarıyer'de herkesin Sarıyer Spor Kulübü'nü konuştuğu fakat ne maddi ne de manevi hiçbir katkılarının olmadığı birçok zamanda iki kahraman ismin gövdelerini taşın altına koyduğunu her daim görmekteyiz. Başkan Vekili Hakan Şengül ve Genel Kaptan Serkan Torun. 

Allah bu insanlardan razı olsun.

Kulübümüze emekleri geçen daha nice isimler mevcut olmuştur ancak bu iki ismin yarattığı enerji bambaşka bir boyutta...

Son yıllarda acı bir tablo misali izlemekteyiz. Sarıyer Spor Kulübü'ne sahip çıkan ve bataklığa saplanmasını önleyen bir avuç insan kaldı!!! Vefalı ve Sarıyer sevdalısı bir avuç insan... 

Sarıyer'in en kritik sezonlarında büyük vefa örneği göstererek tüm plan ve programlarını sistematik şekilde hayata geçiren Hakan Şengül ve Serkan Torun yeni dönem için de aldıkları sorumluluk ile büyük işler sergiliyorlar. 

Gerek idari gerekse sportif faaliyetler konusunda tüm bilgi ve deneyimlerini ortaya koyan bu iki isim profesyonel uygulamalar ile Sarıyer'e yüksek değer katıyor ve vizyon çıtasını zirveye çıkarmanın mücadelesini veriyorlar.Sarıyer Spor Kulübü'nün en ihtiyaç duyduğu dönemlerde aldıkları sorumluluk neticesiyle Sarıyer taraftarının da gönlünde ayrı bir yer edinen Şengül ve Torun kulübe sağladıkları maddi manevi katkılar olağanüstü boyutlara ulaşıyor. 

Karşılıksız ve sürekli olarak Sarıyer'e ciddi meblağlar harcayan deneyimli yöneticiler aynı zamanda kendi ailelerinden, dostlarından, işlerinden ve yaşamın her alanından feragat ederek hayatlarını tamamen Sarıyer üzerine kurmuş durumdalar.

Sarıyer halkı, sezon başlamasıyla birlikte sahada izlediği takımın hangi zor şartlarda kurulduğunu artık daha iyi anlayacak.. 

Sarıyer taraftarı, çok zor şartlarda olmasına rağmen gecesini gündüzüne katan bu değerli yöneticiler ile büyük bir beraberlik örneği sergiliyor. 

Birlik ve beraberlik ruhu her işin temelini oluşturan çok önemli bir maneviyattır. Bu açıdan da konuya hakim olmak işin ehemmiyeti için fazlasıyla değerli. 

Teknik ekip, futbolcular, personel ve camianın tüm eksenini yönetebilmek üstün beceri isteyen konulardır.

Sarıyer'i hiçbir zaman çaresiz bırakmayacak olan yöneticilerin varlığı, Sarıyerliler için de önemli bir güven ortamı sağlıyor. Bu anlamda Hakan Şengül ve Serkan Torun'un kıymeti fazlasıyla ön plana çıkıyor. 

Bu vefa ve bu sorumlulukta olan yöneticilerin sayısının artması tüm Sarıyer sevdalılarının ortak dileğidir.

Sarıyer son 1 hafta içinde büyük adımlar attı. Başkan Vekili Hakan Şengül ve Genel Kaptan Serkan Torun günde 20 saat çalışarak, uykusuz günler geçirerek iç ve dış transferde üstün gayret gösterdiler. 

30 Ağustos Pazar Günü Bolu'da kampa girecek olan Sarıyer'in kadrosu % 90 oranında tamamlanmış olacak. 

Kısa zamanda elde edilen bu başarı takdire şayan bir olaydır. 

Teknik heyet ve futbolcular inşallah kendilerine gösterilen ilgi, alaka ve güvene layık olan bir anlayış içinde yer alırlar...

Yazarın Diğer Yazıları