Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - SARIYER KAZANDI, DOMUZLAR ÜZÜLDÜ!
ŞEREF AYER </br>KOVULMADIKÇA </br>SARIYER İFLAH OLMAZ!!!

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

SARIYER KAZANDI, DOMUZLAR ÜZÜLDÜ!

. Yunus Emre GÜNER Sarıyer Yenigün Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni
Alınan üç puan, şu zaman diliminde iyi oynayıp kaybetmekten çok daha iyidir!
14.03.2017 / 15:39


Sarıyer, evinde ağırladığı Etimesgut Bld. Spor'u 1-0'lık skorla geçti. Sarıyer için ligin en kritik virajlarından biriydi Etimesgutspor maçı. Puan kaybı yaşanması durumunda işler çok karışacaktı. O bakımdan alınan bu galibiyeti çok değerli görüyorum. Puan tablosuna baktığımızda play-off hattı ile aramızda yalnızca 6 puan fark var. Ve dile kolay, daha önümüzde tam 14 lig müsabakası duruyor. 

Kimse böyle bir tabloda karalara bağlamasın. Evet hepimiz izliyoruz ve görüyoruz. Maalesef Sarıyer takımı iyi futbol oynamıyor, yeterince mücadele etmiyor, rakibe pres uygulamıyor, pas organizasyonu ve taktik, sistem açısından güven vermiyor. Buraya kadar kocaman bir evet değil mi? Ama rakipler çok mu iyi? Bu güne kadar oynadığımız tüm rakipleri kesinlikle yenebiliriz! Bizim öncelikle özgüvene ihtiyacımız var. Bu bakımdan Etimesgut galibiyeti ilaç gibi geldi. Sarıyer-Etimesgut maçında Sarıyer, henüz ilk yarıda 1-0 üstünlüğü ele alınca müsabakanın geri kalan kısmında skoru koruma yoluna gitti. Yine tadı tuzu olmayan bir maçtı. Ancak alınan 3 puan, şu zaman adına iyi futbol oynayıp kaybetmekten iyidir. Ligimizde her takım, her takımı yeniyor. Haftaya oynayacağımız 1461 Trabzonspor maçından 3 puan alırsak, bambaşka bir hava yakalarız diye düşünüyorum. Hedefimizden sapmadığımız sürece tüm camia kenetlenmelidir..

REZİL PROTOKOL TRİBÜNÜ?

Uzun zamandır dikkatimden kaçmıyor. Sarıyer camiasından olduğu var sayılan ve yalnızca laf üreterek icraatta bulunduğunu sanan ciddi bir kesim var. Bu kişiler yıllardır bu protokol tribününe geliyor ve Sarıyer'in kaybetmesini bekliyorlar. Bu mahlukatlar maalesef ya Başkan Saffet Akkoyun'u kıskanan, yada Akkoyun'dan bir beklentisi karşılanmayan kan emiciler olarak göze çarpıyor. Yada yönetim kurulundan birilerine takık, zihni bozuk insan bozuntuları olarak karşımıza çıkıyorlar. Yönetim kurulunu hepimiz eleştirebiliriz, bende yeterli görmüyorum ama bu ayrı birşey, içten içe Sarıyer'in maçı kaybetmesini isteyen provakatör bir düşünce ayrı şey... 

Yıllardır kendi menfaatleri için Sarıyer Spor Kulübü'nü kullanan ve kullanmak isteyen kim varsa karşısında duracağım. Yakında isimlerini açıklarsam, rezil kepaze olacak bu kişiler artık aklını başına alsın. Sarıyer'i seviyor gibi gözüküp, düşmanlık yapmasınlar. Ve lütfen o protokol tribünü de bir an önce temizlensin. Her 30 lira vereni protokol tribününe alıyorsunuz. Acilen bu rezilliği durdurun. Sarıyerli'den çok, Sarıyerli gibi gözüküp, Sarıyer'in kaybetmesini bekleyen bu domuzları protokol tribününden temizleyin.

 

Yazarın Diğer Yazıları