Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - BAŞKAN AKKOYUN SARIYER'İN KRİPTO DÜŞMANLARINA GEÇİT VERMEMELİDİR!!!
ŞEREF AYER </br>KOVULMADIKÇA </br>SARIYER İFLAH OLMAZ!!!

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

BAŞKAN AKKOYUN SARIYER'İN KRİPTO DÜŞMANLARINA GEÇİT VERMEMELİDİR!!!

. Yunus Emre GÜNER Sarıyer Yenigün Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni
Sarıyer Yenigün Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Emre Güner Yazdı...
29.06.2020 / 23:47


Sarıyer Spor Kulübü 18 Temmuz'da seçimli kongreye gidiyor... 

Türkiye'de hemen hemen tüm kulüpler borç bataklığında çırpınırken, 8 yıldır olağanüstü hizmetleri ile Sarıyer Spor Kulübü’nü borçsuz bir şekilde bugünlere getiren başkan Saffet Akkoyun'un henüz devam edip etmeyeceği kesinleşmedi. 

Ancak her seçim öncesi olduğu gibi yine birileri Sarıyer'e ihanet içerisinde ortalığı karıştırmak için düğmeye basmış bulunuyor. 

2 yıl Sarıyer'de yöneticilik yapan ve kulübe beş kuruşluk maddi manevi hiçbir katkısı olmayan İsmail Geçim ismindeki kişi, altyapı sorumlusu Hulusi Derici'nin bazı planları doğrultusunda çıkıyor (ciddiyetsiz bir şekilde) algı yaratmak için başkan adayı olabileceğini söylüyor! 

Kendisi de kendinde başkan olacak potansiyelin olmadığını bilmesine rağmen bunu söylüyor?

Düşünebiliyor musunuz? 2 yıldır Sarıyer'de yöneticilik yapan ve bu süreçte iğne ucu kadar hizmeti olmayan, aksine yaptığı yanlış transferler ile kulübü yüzbinlerce lira zarara uğratan İsmail Geçim ve onun zihniyetindeki kişiler, kulüp üzerinden şahsi menfaatleri için iştahla planlar yapabiliyor. 

Sepetçilerin ismini kullanarak, zengin iş insanlarının ismini ortaya atarak değnekçilik görevine soyunanlar Sarıyer Spor Kulübü'nü henüz tanımayan kişilerdir. 

Sarıyer Spor Kulübü için cebinden 8 yılda 20 milyon lira para harcayan, kulübün borçları için evini dahi ipotek eden Saffet Akkoyun, kulübü bataklığa sürüklemek isteyen tüm kötülüklere gereken cevabı yeniden başkan adayı olarak vermelidir.

Altyapıdan sorumlu yönetici Hulusi Derici ile ilgili ise ahlak dışı korkunç bilgiler elimizde mevcut olmasına rağmen, Sarıyer Spor Kulübü’ne zarar vermemek için uzun zamandır sabır gösteriyoruz. Fakat kısa bir zaman sonra Derici ile ilgili donanımlı haberlerimiz yayında olacak... 

GELELİM İBRAHİM BOZAN'A... 

2009 Yılında Sarıyer Spor Kulübü Başkanlığı yapan Sarıyer eski tapu müdürü, bugünün holding sahibi (o da ayrı bir mide bulandıran konu ya! Nasıl oluyorsa artık, tapu müdürlüğünden holding sahipliğine... Neyse bu konuyu sonra enine boyuna değerlendireceğiz. Şuan Sarıyer ile devam edelim) 

İbrahim Bozan Sarıyer'de başkan olduğu dönemde yaptığı 50 ye yakın rezil transfer sebebiyle kulübü çok ciddi bir maddi borcun altına sokmuştu. 

O tarihten sonra gelen diğer başkanlar da faiziyle birlikte bu borcu kat ve kat artırmış ve sonunda bu yüklü borçlar 2012 yılında başkan olan Saffet Akkoyun'un kucağına bırakılmıştı.

Başkan Saffet Akkoyun ise kulübü her geçen gün bataklığa götüren bu yüklü borcu komple cebinden ödeyerek temizledi ve Sarıyer Spor Kulübü bugün 2020 tarihine, neredeyse borçsuz bir şekilde ulaştı. Bu Sarıyer Spor Kulübü adına tek kelime ile mucizedir. Saffet Akkoyun mucizesi.

Bunları neden mi anlatıyoruz? 

İbrahim Bozan bir açıklama yapmış... "Sarıyer Spor Kulübü şirketleşmeli, kulüp şöyle yapmalı, böyle yapmalı" diyor!" 

Akıl veriyor! 

2009 yılında Sarıyer'i delik deşik etmiş, süzgeçe çevirmiş, kulüp binasının koridorlarında haciz memurlarının cirit atmasının en büyük sebebi olmuş kişi, bugün göğüsünü germiş ahkam kesiyor.

Sarıyer Spor Kulübü'nü paçavraya çevirmiş olan İbrahim Bozan, kulübün onurunu ve şerefini kurtaran Saffet Akkoyun'a mesaj gönderiyor.

Sayın Bozan; biz de size deklare ediyoruz!

İbrahim Bozan; sen tarih boyunca bu kulübe en büyük maddi zararı veren başkansın! 

Hangi yüzle konuşuyorsun Allah aşkına! Sen aklın sıra Sarıyer halkını aptal yerine koyuyorsun? Buna nasıl cüret ediyorsun? 

Başkan Saffet Akkoyun yıllardır sizden kalan pislikleri temizlemekle bir ömür geçirdi. 

Başkan adayı değilsin, birşey değilsin! Çıkmışsın gevezelik yapıyorsun! Senin böyle bir vizyonun da yok ama yine de belirtelim... 

İlerleyen yıllar için aklınızdan geçiriyorsunuz! Sarıyer Spor Kulübü'nü şirketleştirip kendi malınız haline getireceksiniz. İlk senede 50-60 milyon lira kulübü borçlandıracaksınız. Ardından alavere dalavere ile bu işten sıyrılıp kulübü devasa borcun altına gömeceksiniz! 

İbrahim Bozan sakın Sarıyer Spor Kulübü üzerinden çıkar elde etmeye ve siyaset yapmaya kalkma. 

Ciddi anlamda başkanlığa hiçbir niyetin olmamasına rağmen, algı operasyonları ile kulübün içini mikser gibi karıştırarak huzur 'Bozan' bir yapıya bürünmen sadece kendi şahsına zarar verir. 

Sarıyer Yenigün Gazetesi olarak, Sarıyer Spor Kulübü’nün kuyusunu kazmak isteyen ne kadar şeytani unsur varsa, onlar ile sonuna kadar mücadele edeceğimizden kimsenin şüphesi olmasın. 

Sarıyer tarihine geçen en vicdanlı, en vefalı ve en anlamlı sözle yazımızı şimdilik noktalıyoruz... 

SAFFET AKKOYUN'A İHANET, SARIYER'E İHANETTİR!!!

Yazarın Diğer Yazıları