Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - SAFFET AKKOYUN YÖNETİMİNİ DEĞİŞTİRMELİ
ŞEREF AYER </br>KOVULMADIKÇA </br>SARIYER İFLAH OLMAZ!!!

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

SAFFET AKKOYUN YÖNETİMİNİ DEĞİŞTİRMELİ

. Yunus Emre GÜNER Sarıyer Yenigün Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni
Sarıyer Spor Kulübü gün geçtikçe eriyor. Dikkat ediyorumda Başkan Saffet Akkoyun dışında tam olarak hizmet anlayışında olan başka bir yönetici göremiyorum.
29.12.2012 / 00:00


Sarıyer Spor Kulübü gün geçtikçe eriyor. Dikkat ediyorumda Başkan Saffet Akkoyun dışında tam olarak hizmet anlayışında olan başka bir yönetici göremiyorum.

Genel Kaptan olan Faruk Yılmaz görevinden ayrıldıktan sonra bu göreve gelen Hakan Şengül’ün potansiyeli zayıf, bunu sokaktan geçen vatandaşta biliyor... Geçen sezon Genel Kaptan olarak hiç bir konumda varlık gösteremeyen Hakan Şengül’ün bu sezonda kurtarıcı olarak genel kaptanlık görevine gelmesi Sarıyer’in ne kadar vahim durumda olduğunu gösteriyor. Maçlarda stada bir göz atın, tribünde artık taraftar bile göremez olduk, İnsanlar maçlara gelmiyor. Sarıyer hiç bu kadar kötü durumda olmamıştı...  Şuan mevcut yöneticilere bakıyorumda aralarında yine en çok çalışan Faruk Yılmaz, diğer yöneticiler ne iş yapıyor Allah aşkına söylesinler! Adnan Bağrıaçık ne maçlara nede antremanlara gelme zahmetinde bulunmuyor.

CHP Sarıyer Meclis Üyesi Gökhan Zeybek ise tam bir fiyasko... Gökhan Zeybek bu kulübe yalnızca siyasi iç çekişme getirdi, Kulüp üzerinden reklamını yaptı, başka hiç bir işe yaramadı... Diğer yöneticilerin isimlerini saymak dahi istemiyorum... Kulüp adına yararlı iş yapan tek bir isim var o da Başkan Saffet Akkoyundur. Bu fani dünyada herkese hakettiği değeri vermek gerek...

Sarıyer halkı, Sarıyer Spor Kulübü’nden tamamen soğumuş durumda. Günümüzde hiç bir çocuk Artık Sarıyer sevgisi ile büyümüyor. Sarıyer Spor Kulübü'nde yönetici olup siyaseti spora alet eden zihniyeti lanetliyorum. Saffet Akkoyun’a önemli bir uyarım var, en kısa zamanda yönetim kurulu üyeleri arasında kan değişimine gitsin ve Sarıyer Spor Kulübü'ne gerçek hizmetlerde bulunan insanlarla yoluna devam etsin.

 

Yazarın Diğer Yazıları