Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - LEMİ ÇELİK APTAL NUMARASI YAPIYOR!
ŞEREF AYER </br>KOVULMADIKÇA </br>SARIYER İFLAH OLMAZ!!!

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

LEMİ ÇELİK APTAL NUMARASI YAPIYOR!

. Yunus Emre GÜNER Sarıyer Yenigün Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni
3 Senedir Sarıyer Spor Kulübü'ne verdiği zararlardan dolayı, Sarıyer halkı tarafından istenmeyen adam ilan edilen Lemi Çelik skandalı yeniden hortladı.
19.06.2013 / 22:24


Sarıyer Spor Kulübü son 3 yılda Lemi Çelik'ten çektiği çileği kimseden çekmedi. Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç ve Sarıyer Spor Kulübü eski Başkanı Mehmet Akdağ tarafından Sarıyer'e bela olarak armağan edilen Lemi Çelik, geldiği günden itibaren herkesi kendinden bıktırarak Sarıyer'de sevilmeyen ve istenmeyen adam ilan edildi.

Lemi Çelik'i Sarıyer'e musallat edenler halka hesap verecekler


CHP'li siyasetçi olarak bilinen ve Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç'in vazgeçilmezim dediği Lemi Çelik kendisini kulüp başkanlarından dahi üstün görüyor. Lemi Çelik, Sarıyer Spor Kulübü'nde göreve alt yapı sorumluluğunda başladı. Sonra kısa bir zaman Sportif Direktör oldu fakat bu görevinde fazla kalamayarak tekrar alt yapı sorumluluğuna getirildi. Sayın Çelik görev yaptığı süre boyunca Sarıyer'e maddi manevi kazandırdığı hiç bir şey olmadığı gibi aksine 3 yıldır konuşulup tartışılan bir konu var ki, iddia edilen 15 bin lira maaşla Sarıyer Spor Kulübü üzerinden servet ediniyor. Bu maaş ister Sarıyer Spor Kulübü üzerinden verilsin, ister Sarıyer Belediyesi tarafından örtülü ödenek kısmından verilsin hiç farketmez... Lemi Çelik Sarıyer'i yıllardır babasının çiftliği gibi kullandı. Çelik'e bu imkanı sağlayan Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç ve dönemin Sarıyer Spor Kulübü Başkanı Mehmet Akdağ bir gün Sarıyer halkına hesap verecektir, bundan kaçış yok.

Lemi Çelik'in ağzı laf yapıyor fakat içi boş


Lemi Çelik'in en önemli avantajı ikna edici özelliğidir... Siyasetçi olduğundan dolayı, karşısında kim olursa olsun onu etkilemeyi ve vaatleriyle kandırmayı başarıyor. Siz zannediyorsunuz ki Lemi gerçekten futbol uzmanı ve Sarıyer'de görev alması büyük şans... Evet karşısında ki kişi bir anda böyle düşünüyor ve inanıyor. Ancak çok geçmeden Lemi Çelik'in vaatlerinin hiç biri gerçekleşmeyince içinin ne kadar boş olduğunu görüyor. Sarıyer'den başka takım mı yok! Neden gidemiyor başka takıma? Çünkü hiç kimse Lemi Çelik'i transfer ederek dertsiz başını ağrıtmak istemiyor. Lemi Çelik Sarıyer'de görev yaptığı süre boyunca alt yapıdan A Takıma düzenli olarak ilk 11 de banko oynayan bir oyuncu çıkartamadı. Büyük takımlara futbolcu satarak kulübe ciddi gelirler kazandıracağının sözünü 3 yıl önce verdi, maalesef hala aynı sözü vermeye devam ediyor. Sarıyer'e yeni tesisler kazandıracağım diyerek büyük vaatlerde bulundu, Dönemin Trabzon'lu Spor Bakanı Faruk Özak'a çıktı ama Sayın Özak, Lemi Çelik'i kaale bile almadı.

Sarıyer Spor Kulübü'nün paraları, Lemi'nin eski eşinin kedisine nafaka parası olarak gidiyor


Yakın bir zamanda Lemi Çelik tüm insanların başına gelebilecek bir şey yaşadı eşinden boşandı, akabinde eşine tazminat ve nafaka ödemeye mahkum edildi, bunun dışında mahkeme ayrıca eşinin evde beslediği kedisi için de her ay nafaka ödemesine karar verdi. Yaani anlayacağınız Sarıyer Spor Kulübü'nün paraları Lemi Çelik'in eski eşinin kedisine nafaka parası olarak gidiyor. Bu olaya neresinden bakarsanız bakın tam bir fiyasko...

Şükrü Genç'in beyin yapısı ve algılaması yeterli değil


Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, olmazsa olmazım dediği adamın seçim zamanında kurbanı olursa hiç şaşırmam. Sayın Genç inadı uğruna Sarıyerlilerin nefretini kazandı. Parti kanalından Lemi Çelik'e rant sağlayan bir belediye başkanına kimse ikinci kez bu koltuğu teslim etmez. Lemi Çelik, Şükrü Genç'i koltuğundan edecek fakat sayın Genç'in beyin yapısı ve algılaması sanırım bunu görmeye yeterli olmuyor.

Lemi Çelik aptal adam numarası yapıyor


Gelelim son duruma; Önemli kaynaklardan aldığım bilgiye göre Sarıyer Spor Kulübü Başkanı Saffet Akkoyun yaklaşık 20 gün önce, Lemi Çelik'i ücretsiz olarak 1 ay izine gönderdi... Bu dünyanın her yerinde aynı anlamı taşıyor, git kendine 1 ay içinde yeni bir iş bul Lemiciğim bizimle değilsin artık demek oluyor... Ama anlayana! Lemi Çelik kendisine verilen ücretsiz izinde yeni bir iş arayacağına, Sarıyer Spor Kulübü'ne gelerek hiç bir şey olmamış gibi, etrafında ki kişilere Sarıyer için yeni sezon hazırlıkları yaptığını söylüyor. Futbol okulu'nun idman yaptığı saatlerde saha kenarında dolaşarak ben burdayım, hiç bir yere gitmeye niyetim yok demeye çelışıyor! Adamda ki karaktere bakın Allah Aşkına! Nazikçe istenmediği mesajı veriliyor ama Lemi efendi aptal numarası yapıyor! Biliyorum yine Şükrü abisine sığınacak, abi benim kulüpteki akıbetim belli değil, ne olacak benim halim diyecek!!! Bende bir Sarıyerli olarak buradan herkesi uyarıyorum, Şükrü Genç şunu bilmeli ki Sarıyer Spor Kulübü'nün patronu ne Lemi Çelik'tir nede Şükrü Genç'tir.. Sarıyer Spor Kulübü'nün tek bir patronu vardır o da Kulüp Başkanı Saffet Akkoyun'dur... Sarıyer Spor Kulübü'nün patronları başkanlarıdır ve yöneticileridir. Herkes bu kulübü sever, sahiplenir ve destekler fakat bu kulübün artık çok başlılı dönemi kapatması şarttır. Bakalım bu konu ne zaman ve nasıl sonuçlanacak. Siyaset mi kazanacak yoksa Spor mu? Bunu kıza bir zaman sonra göreceğiz.

Yazarın Diğer Yazıları