Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - ALİ BÜYÜKASAR’DAN </br>BJK DİVAN KURULU BAŞKANI </br>YAMANTÜRK’E ÖNEMLİ ZİYARET
ŞEREF AYER </br>KOVULMADIKÇA </br>SARIYER İFLAH OLMAZ!!!
Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

ALİ BÜYÜKASAR’DAN
BJK DİVAN KURULU BAŞKANI
YAMANTÜRK’E ÖNEMLİ ZİYARET

ALİ BÜYÜKASAR’DAN </br>BJK DİVAN KURULU BAŞKANI </br>YAMANTÜRK’E ÖNEMLİ ZİYARET
Sarıyer Spor Kulübü eski yöneticisi, Genç Beşiktaşlılar Grubu eski Başkanı Ali Büyükasar önemli ziyaretlerine bir yenisini ekledi.
18.08.2022 / 21:39
Yaptığı özverili çalışmalarla taraflı tarafsız tüm spor kamuoyunun takdirini kazanan Sarıyer Spor Kulübü eski yöneticisi, Genç Beşiktaşlılar Grubu eski Başkanı Ali Büyükasar önemli ziyaretlerine bir yenisini ekledi.

Beşiktaş’ın son 40 senesinde bizzat bulunan, Beşiktaş yönetimlerinde uzun yıllar üst düzey görev yapmış, BJK eski As Başkanı, ve Beşiktaş’ın en üst makamlarından olan BJK Divan Kurulu Başkanlığını halen yürüten Tevfik Yamantürk ve yönetimini ziyaret ederek istişarelerine devam etti.

Beşiktaş Vodafone Park’ta bulunan kulüp binasında; Divan Kurulu çalışma ofisinde samimi bir ortamda gerçekleşen görüşmede fikir alışverişinde bulunuldu.Beşiktaş Camiasının sevilen ismi Ali Büyükasar ayrıca Beşiktaş JK Divan Kurulu seçimleri öncesinde Başkan Yamantürk ve ekibine adaylık süreçleri ile ilgili hayırlı olsun dileklerini ileterek, başarılarının devamını temenni etti.

Görüşme sonrasında hatıra fotoğrafı çekilirken; Başkan Tevfik Yamantürk, Büyükasar'a teşekkür ederek ziyaretten duyduğu memnuniyetini dile getirdi.

Kamuoyu tarafından yakın gelecekte Türk futbolunda üst düzey görevler almasına kesin gözüyle bakılan Ali Büyükasar’ın bu tarz ziyaretlerinin devam etmesi bekleniyor.