Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - YOLSUZLUKLA SUÇLANAN ŞÜKRÜ GENÇ NİHAYET KONUŞTU
Milyonlarca emekliye müjde...
Hükümetten 'Dolar' Açıklaması
Yeniköy'de Feci Kaza

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

YOLSUZLUKLA SUÇLANAN ŞÜKRÜ GENÇ NİHAYET KONUŞTU

YOLSUZLUKLA SUÇLANAN ŞÜKRÜ GENÇ NİHAYET KONUŞTU
Sarıyer Yenigün Gazetesi olarak uyardık. Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, hakkında çıkan iddialar konusunda gecikmeli olarak yanıt verdi. Fakat bu yanıt Sarıyerli vatandaşlar tarafından pek inandırıcı görülmedi. Şükrü Genç'in basın toplantısı sırasında konuyu devamlı değiştirerek AK Parti Sarıyer İlçe yöneticilerine isim belirtmeden hakaret edercesine konuşması, vatandaşlar tarafından "Şükrü Genç gündemi değiştirmek için güzel bir yol bulmuş" söylemlerine neden oldu.
09.07.2013 / 15:17


Sarıyer Belediyesi Başkanlık binasının önünde açıklama yapan Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, haberin kaynağı internet sitesine hakaret etti.

Aşırı sinirli olduğu görülen Şükrü Genç, gazetecileri uşaklıkla suçlarken, İstinye Tersane alanının bu yıl Ramazan etkinlikleri için kendilerine verilmemesine yönelik, AK Parti Sarıyer ilçe Yönetimini isim vermeden şeytanlık yapmakla suçladı.

Benim başarılarım anketlerle ölçülmez

Korkumuz yok bunu herkes bilsin. Bütün arkadaşlarımızın sorumluluğunu üzerime alırım. O gün neler söylediysem bugün aynısını yine söylüyorum. O ne dedi bu ne dedi diye haber olmaz. İnternette yayınlanan  haber doğru değildir. Bu konunun davası açılacak sonuna kadar takibi yapılacaktır.

2009 yılından beri kavga içine çekilmek istendim. Ama hiçbir zaman kavgayı başlatan olmadık. Bu mecliste de yaratılmaya çalışıldı, meclis hep provoke edilmeye çalışıldı. Bizim gündemimiz kavga etmek değil, bizim gündemimiz yurttaşlarımızdı. Bizim gündemimiz bizden önce sadece ceplere çalışılan düzeni yıkmak. Bu tür saldırılar artacak, çeşitlenecek, uşaklar çoğalacak. Uşaklar karşı taraftan bu taraftan olacak. Son dönemde yapılan araştırmalar şunu gösteriyorki, şu an Sarıyer'de varolma yok olma kavgası içindeler. Benim başarılarım anketlerle ölçülmez. Benim başarım mahallelerin sorunları çözüldüğü zaman başarılıyım demektir. Herkesin kendine göre anketleri var. Benim yaptırdığım anketlerde eksikliklerim nelerdir, bu eksiklikleri nasıl gideririm vardır.

Hukuk devletine çok inandığım için bu çerçevede iddiayı atanlar karşısında hakkımı mutlaka ve mutlaka alacağım.

AKILLARINDA ŞEYTANLIK VAR

4 Yıldır onbinlerce insan her gün oraya geldi, herkes çok mutluydu. Bu seneki engelleme oranın işgal edilmesi, evrakların engellenmesi, amaçlarının belli olduğuna yönelik birilerine tahsis edilmesi, o demokratik ortamının kaybolmasına neden oldu.

Hala orada yapılan etkinliğin Sarıyer Belediyesi tarafından yapıldığı yayılmaya çalışılıyor. Onların kafasında hep şeytanlık olduğu için orada da manevralar yapıyorlar.

ZATEN BİZ İSTİNYE'YE SIĞMIYORDUK 

Şu anda İstinye'de yapılmakta olan etkinliklerin Sarıyer Belediyesi ile alakası yoktur. Biz 4 yıldır yapılmaya çalışıldığı gibi her türlü hizmetin engellenmesine yönelik çalışmalar yapıldığı gibi burada da yapıldı. Ben etkinliğimi mahallede halkımla yapacağım. Ramazan ayının önemini Yurttaşla yapacağım. Ben anlatacağım, onlardan daha iyi anlatacağımı yaşam biçimim olduğu için yapacağım. Her taraf İstinye olacak.

İstinye bugün onların olsun.

Bu halkın bu şaklabanlığı yapanlardan alacağı vardır. Her türlü engellemelerden bahsediyorum. Mahallelerde ağzıma pelesenk yapmadım. Tüm engellemelere rağmen biz yolumuzda yürüyor ve yürüyeceğiz. Şükrü Genç sözlerini "Ağzını köpükler saçarak bekleyenler şunu çok iyi bilsin. Açık ara biz bu seçimi alacağız" diyerek noktaladı.  


YORUMLAR
KADİR ÇELİK: 
""
ŞÜKRÜ EFENDİ ÇÖPÇÜLERİN MAAŞINI DÜZENLİ ÖDE ŞU MÜBAREK RAMAZAN AYINDA ARKANDAN BEDDUA ETTİRME
10.07.2013 / 20:30
chpli: 
""
başkanım kızıyorsunuz ama sizde doğru zamanda haklılığınızı kanıtlayın yahu bi basın danışmanınız var maaşallah adam sizi götürcek
10.07.2013 / 02:14