Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - BAŞKAN </BR>OKTAY AKSU'NUN ENERJİSİ </BR>SARIYER'İ </br>UÇURUMDAN DÖNDÜRDÜ!!!
ŞEREF AYER </br>KOVULMADIKÇA </br>SARIYER İFLAH OLMAZ!!!
Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

BAŞKAN
OKTAY AKSU'NUN ENERJİSİ
SARIYER'İ
UÇURUMDAN DÖNDÜRDÜ!!!

BAŞKAN </BR>OKTAY AKSU'NUN ENERJİSİ </BR>SARIYER'İ </br>UÇURUMDAN DÖNDÜRDÜ!!!
SARIYER ÖLÜP ÖLÜP DİRİLDİ!!!
14.04.2024 / 10:31
SEZONUN EN KRİTİK MAÇINA ÇIKAN SARIYER, KÜME DÜŞME POTASINDAKİ RAKİPLERİNDEN BİRİ OLAN DÜZCESPOR KARŞISINDA ÖLDÜ ÖLDÜ DİRİLDİ.75 DAKİKA TARAFTARINA KORKULU RÜYA YAŞATAN BEYAZ MARTILAR, DAKİKA 75 ALİ DERE, 90+5. DAKİKADA İSE OĞUZHAN AKGÜN'ÜN KAYDETTİĞİ GOLLERLE 3 PUANIN SAHİBİ OLDU VE LİGDE KALMA UMUTLARINI ÖNÜMÜZDEKİ HAFTALARA TAŞIDI.

SARIYER BELEDİYE BAŞKANI OKTAY AKSU'NUN GEÇEN HAFTA FUTBOLCULARLA BULUŞUP TOPLANTI YAPMASI VE DÜZCESPOR MAÇI İÇİN YARATTIĞI YÜKSEK ENERJİ, TAKIM ÜZERİNDE FEVKALÂDE GÜÇLÜ ETKİLERİ BERABERİNDE GETİRDİ.CUMHURİYET HALK PARTİSİ SARIYER BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ NEREDEYSE TAM KADRO TRİBÜNDE YER ALARAK, TAKIMA OLAĞANÜSTÜ DESTEK SUNDULAR.

SARIYER'İ SEZON BAŞINDAN İTİBAREN YOK ETMEK İÇİN UĞRAŞAN, MADDİ ANLAMDA İFLASA SÜRÜKLERKEN, AYNI ZAMANDA KÜME DÜŞME POTASINDA CAN ÇEKİŞTİREN ZİHNİYETİN BİR PARÇASI OLAN AK PARTİ SARIYER İLÇE BAŞKANI HALİL İBRAHİM KURŞUN'UN, MAÇI TRİBÜNDEN TAKİP ETMESİ İSE TARAFTARLARIN YOĞUN TEPKİSİNE NEDEN OLDU.SARIYERLİ YURTTAŞLAR YAPTIKLARI AÇIKLAMALARDA "BU NE TERBİYESİZLİK, BU NE UTANMAZLIKTIR BÖYLE. KULÜBÜ UÇURUMA SÜRÜKLEYİP, YOK ETME DURUMUNA GETİRENLER, PİŞKİN PİŞKİN HİÇBİR ŞEY YAPMAMIŞ GİBİ TRİBÜNE GELİP MAÇ İZLİYORLAR. HALİL İBRAHİM KURŞUN RESMEN MİLLETİN AKLIYLA DALGA GEÇİYOR" YORUMLARINDA BULUNARAK, YOĞUN ELEŞTİRİ YAPTILAR.


BU ARADA SARIYER'İN ESKİ YÖNETİCİLERİNDEN, TFF DENETLEMEDEN SORUMLU YÖNETİM KURULU ÜYESİ ALİ BÜYÜKASAR, SARIYER'İN GEÇEN DÖNEM YÖNETİCİSİ CHP SARIYER BELEDİYE MECLİS ÜYESİ ALİHAN GENÇ VE YİNE GEÇEN DÖNEM YÖNETİCİLERİ DERYA GÜLGEÇ VE İSMAİL GEÇİM'DE MAÇI TRİBÜNDEN TAKİP EDEN İSİMLER ARASINDAYDI!!!KÜME DÜŞMEMEK İÇİN MÜCADELE EDEN SARIYER'İN ÖNÜNDE ÇOK KRİTİK 3 MÜSABAKA DAHA VAR.

SIRASIYLA AKSARAYSPOR (D), İSKENDURUNSPOR VE UŞAKSPOR (D) MAÇLARI SARIYER'İN KADERİNİ BELİRLEYECEK!!!