Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - HÜSEYİN COŞKUN'U </br>ALGI OPERASYONU İLE </br>LİNÇ ETMEYE KALKIŞMAK </br>ŞEREFSİZLİKTİR!!!
ŞEREF AYER </br>KOVULMADIKÇA </br>SARIYER İFLAH OLMAZ!!!
Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

HÜSEYİN COŞKUN'U
ALGI OPERASYONU İLE
LİNÇ ETMEYE KALKIŞMAK
ŞEREFSİZLİKTİR!!!

HÜSEYİN COŞKUN'U </br>ALGI OPERASYONU İLE </br>LİNÇ ETMEYE KALKIŞMAK </br>ŞEREFSİZLİKTİR!!!
Sarıyer Yenigün Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Emre Güner Yazdı...
18.04.2024 / 17:57
SARIYER BELEDİYESİ'NDE ÇOK UZUN YILLARDIR SÜRDÜRDÜĞÜ MECLİS BAŞKANVEKİLLİĞİ VE BAŞKAN YARDIMCILIĞI BAŞTA OLMAK ÜZERE, ÇOK ÖNEMLİ GÖREVLERİ BAŞARIYLA YÜRÜTEN HÜSEYİN COŞKUN, HALK ODAKLI ÇALIŞMALARI VE SOSYAL BELEDİYECİLİK HİZMETLERİNİ BAŞKAN OKTAY AKSU DÖNEMİNDE DE SÜRDÜRECEK.

YENİ DÖNEMDE BAŞKAN YARDIMCISI OLARAK ATANAN HÜSEYİN COŞKUN, SARIYER HALKINDA TAKDİR YARATIRKEN, AKP'DE İSE KISKANÇLIK KRİZLERİNE YOL AÇTI.

ÖYLE Kİ, YANDAŞ AKP MEDYASINDA ÇIKAN HABERLERDE, HÜSEYİN COŞKUN'UN BELEDİYE BAŞKAN YARDIMCISI, EŞİNİN İSE KÜLTÜR VE SOSYAL İŞLER MÜDÜRÜ OLDUĞU HABERİ YAPILIRKEN, BU GÖREVLERİN SANKİ YENİ OLDUĞU ALGISI OLUŞTURULMAYA ÇALIŞILDI.

FİLİZ COŞKUN, 10 YILI AŞKINDIR SARIYER BELEDİYESİ'NDE MÜDÜRLÜK GÖREVLERİNDE BULUNAN VE YAPTIĞI TÜM İŞLERDE ŞEFFAF, İLKELİ VE DÜRÜST HİZMET ANLAYIŞINI BENİMSEMİŞ BİR İSİM.

SARIYER BELEDİYESİ'NİN ESKİ BAŞKANI ŞÜKRÜ GENÇ DÖNEMİNDE DE MÜDÜRLÜK GÖREVLERİNDE BULUNAN FİLİZ COŞKUN İÇİN YENİ BİR HABERMİŞ GİBİ YANSITMAK VE BUNUN ÜZERİNE ALGI ÇALIŞMALARI YAPMAK HEM ETİK DEĞİL, HEM DE GAZETECİLİK İLKELERİNE TERSTİR.

AYRICA SARIYER BELEDİYE BAŞKAN YARDIMCISI HÜSEYİN COŞKUN, TABİR-İ CAİZSE ADAM GİBİ ADAMDIR. LİYAKATLİ VE MERT BİR SİYASETÇİDİR. PARTİ AYIRT ETMEKSİZİN HERKESE EŞİT HİZMET ANLAYIŞINI BENİMSEMİŞ BİR İNSAN. TECRÜBESİ VE DENEYİMİ DE ÇOK CİDDİ FARK YARATIYOR.

YILLARDIR SARIYER HALKI İÇİN CANLA, BAŞLA ÇALIŞAN VE HİZMETLER ÜRETEN BÖYLE DEĞERLİ BİR İSME KARALAMA KAMPANYALARI İLE SALDIRMAK, TEK KELİME İLE ŞEREFSİZLİKTİR!!!

SARIYERLİ YURTTAŞLAR UZUN YILLARDIR HEM HÜSEYİN COŞKUN'DAN, HEM DE FİLİZ COŞKUN'DAN FAZLASIYLA MEMNUN.

BURADA RESMEN MEYVE VEREN AĞAÇ TAŞLANIYOR.

HALK İÇİN ÇALIŞAN İNSANLARIN ÖNÜNÜ TIKAYARAK, SARIYERLİ YURTTAŞLARA ZULÜM YAPMAK İSTEYENLER, KAZDIKLARI KUYUYA KENDİLERİ DÜŞECEKTİR.

YAPTIĞI TÜM İŞLERDE FEVKALÂDE BAŞARILI OLAN FİLİZ COŞKUN'UN KUL HAKKINA GİRMEK, SARIYER HALKININ SOSYAL BELEDİYECİLİKTEN UZAKLAŞMASINI İSTEYEN KÖTÜ İNSANLARIN YENİ EYLEM PLANI OLMUŞ GÖZÜKÜYOR.

BUNLARA SÖYLENECEK DAHA ÇOK LAFIMIZ VAR AMA ŞU GÜZEL ATASÖZÜMÜZ İLE SÖZLERİMİZE NOKTA KOYALIM SEVGİLİ DOSTLAR.

"İT ÜRÜR, KERVAN YÜRÜR!!!"