Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - BU NASIL BİR UTANMAZLIKTIR? </br>35 BİN OY FARK YEDİN </br>HALİL İBRAHİM KURŞUN </br>İSTİFA EDECEĞİN YERDE </br>GÜLÜP OYNUYORSUN!!!
ŞEREF AYER </br>KOVULMADIKÇA </br>SARIYER İFLAH OLMAZ!!!
Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

BU NASIL BİR UTANMAZLIKTIR?
35 BİN OY FARK YEDİN
HALİL İBRAHİM KURŞUN
İSTİFA EDECEĞİN YERDE
GÜLÜP OYNUYORSUN!!!

BU NASIL BİR UTANMAZLIKTIR? </br>35 BİN OY FARK YEDİN  </br>HALİL İBRAHİM KURŞUN </br>İSTİFA EDECEĞİN YERDE </br>GÜLÜP OYNUYORSUN!!!
Sarıyer Yenigün Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Emre Güner Yazdı...
17.04.2024 / 13:39
SARIYER'DE CHP ADAYI OKTAY AKSU BİLEĞİNİN HAKKIYLA BAŞKAN SEÇİLİRKEN, AK PARTİ SANDIĞA GÖMÜLDÜ!

FAKAT ÖYLESİNE TRAJİKOMİK OLAYLAR YAŞANIYOR Kİ, AK PARTİ SARIYER İLÇE BAŞKANI HALİL İBRAHİM KURŞUN'U GÖRENLER, SANKİ ZAFER KAZANMIŞ ZANNEDER!!!

AK PARTİLİ VATANDAŞLAR HAKLI OLARAK SORUYORLAR!

BU NE PİŞKİNLİK, BU NE RAHATLIK, BU NE UTANMAZLIKTIR BÖYLE?

SARIYER'DE TAM 35 BİN OY FARK YEDİN HALİL İBRAHİM KURŞUN, BUNUN MUHASEBESİ BİLE MASAYA YATIRILAMAZ VE ANALİZ EDİLEMEZ BİR HÂL ALMIŞ VAZİYETTE!

SEN HER GÜN GÜLÜYOR, EĞLENİYOR VE BÜYÜK MUTLULUK İÇİNDE YAŞIYORSUN!

'DEVLETİN MALI NEFİS YEMEYEN DOMUZ' ATASÖZÜ NE GÜZEL BİR SÖZ!

DOĞRU YA NASIL OLSA SENİN İÇİN SORUN YOK!

İLÇE BAKANLIĞI OLMAZSA, DEVLETİN BİR YERİNDE MÜDÜR OLUNUR VE 'YAĞMA HASAN'IN BÖREĞİ' MİSALİ, KALDIĞI YERDEN HAYAT DEVAM EDER.

OLAN DA HER ZAMANKİ GİBİ GARİBAN AK PARTİLİLERE OLUR!BEN BUGÜNÜN GELECEĞİNİ TAA GEÇEN YIL 30 MAYIS 2023 TARİHİNDE YÜKSEK SESLE DİLE GETİREN TEK KİŞİYİM! "HALİL İBRAHİM KURŞUN İKİ SEÇİMDE DE
SANDIĞA GÖMÜLDÜNÜZ!!!


REİS'E DAHA FAZLA KÖTÜLÜK YAPMA VE ZARAR VERME!!!

ONURUNLA İSTİFA ET!!!" BAŞLIKLI YAZIMDA SÖYLEDİM VE ÇOK AÇIK, BARİZ ŞEKİLDE UYARDIM. "SARIYER'DE DİLE KOLAY RECEP TAYYİP ERDOĞAN TAM 43 BİN 177 OY FARK YEDİ!!! HALİL İBRAHİM KURŞUN ÖNCE BUNUN HESABINI VERECEKSİN, ARDINDAN İVEDİLİKLE İSTİFA EDİP GİDECEKSİN. 2O24 YEREL SEÇİMLERİNE HALİL İBRAHİM KURŞUN İLE DEVAM EDİLİRSE, AZ DA OLSA VAR OLAN UMUTLAR AK PARTİ İÇİN MEZARLIK OLUR!!! HALİL İBRAHİM KURŞUN ONURUNLA İSTİFA ETMELİSİN!!!" DEMİŞTİM.

HALİL İBRAHİM KURŞUN ÖYLE BAŞARISIZ, ÖYLE PASİF VE ÖYLE LİYAKATSİZ BİR BAŞKAN PORTRESİ ÇİZDİ Kİ, SARIYERLİ AK PARTİLİLERİN GELECEKLE İLGİLİ TÜM UMUTLARINI ÖLDÜRDÜ.

BURADAN ŞUNU NET OLARAK İFADE EDEBİLİRİM Kİ; HALİL İBRAHİM KURŞUN'UN ŞAHSİ BECERİKSİZLİĞİ BİR YANA, AYNI ZAMANDA BÜYÜK BİR KISKANÇLIK İÇİNE GİREREK, AK PARTİ'NİN SARIYER BELEDİYE BAŞKAN ADAYI HÜSEYİN COŞKUN'NA YÖNELİK SAMİMİ ÇALIŞMALAR GERÇEKLEŞTİRMEDİĞİ YÖNÜNDE ÇOK YOĞUN TEPKİLER MEVCUT!!!

AK PARTİ'DE KARAR VERİCİLERİN SARIYER'DE SİVASLI BİR İSMİ ADAY GÖSTERECEĞİ BİLİNİYORDU. HALİL İBRAHİM KURŞUN'DA HER NE KADAR RESMİ BAŞKAN ADAYLIĞINDA BULUNMAMIŞ OLSA DA, AK PARTİ'DE HER DAİM İLÇE BAŞKANLARI POTANSİYEL BAŞKAN ADAYIDIR. BUNU BİLMEYEN YOKTUR!

HALİL İBRAHİM KURŞUN'UN DA EN BÜYÜK HAYALİ VE İSTEĞİ BELEDİYE BAŞKAN ADAYI OLMAKTI.

AMA TERCİH BİR DİĞER SİVASLI ADAY OLAN HÜSEYİN COŞKUN'DAN YANA OLDU.

HALİL İBRAHİM KURŞUN BU DURUMU HER NE KADAR BELLİ ETMEMEYE ÇALIŞMIŞ OLSA DA, HÜSEYİN COŞKUN'UN KAZANMASI İÇİN SOMUT HİÇBİR ŞEY YAPMAYAN, GÖSTERMELİK SEÇİM ÇALIŞMALARINDA BULUNAN VE 'KOMŞULAR ALIŞVERİŞTE GÖRSÜN' ALDATMACASINI BİRÇOK YERDE UYGULAYAN VE UYGULATAN BİR İLÇE BAŞKANI PERFORMANSI GÖSTERDİ!!!

KALDI Kİ, AK PARTİ'NİN SARIYER MECLİS ÜYESİ LİSTESİ NE ÖYLE ALLAH AŞKINA?

BU KADAR ÇAPSIZ, VASIFSIZ İNSANLARI ÇOK MU ARADINIZ?

2019'DAN HİÇ DERS ÇIKARMAMAK, GERÇEKLERLE YÜZLEŞMEKTEN KORKMAK VE SARIYER HALKININ SAYGINLIĞINI KAZANMIŞ İSİMLERE KAPILARI KAPATMAK; GERÇEKTEN OLSA OLSA SİYASİ VE KONJONKTÜR YAPI CAHİLLİĞİ İLE BİRLİKTE TAMAMEN MENFAATÇİ ZİHNİYETİN YİNE HAREKETE GEÇTİĞİ VE SARIYER'DE AK PARTİ'YE ZEHİR TOHUMLARI EKMESİNİN SONUÇLARI OLABİLİR!

SARIYER'DE CHP'NİN GÜÇLÜ OLDUĞU VE OKTAY AKSU'NUN ÇOK DOĞRU VE SOSYAL BELEDİYECİLİK KAVRAMINDA ADIMLAR İLE SEÇİMLERE HAZIRLANDIĞINI GÖRDÜK. BAŞKAN AKSU, ÇOK SAYGIN VE SEVİLEN İNSANLAR İLE YOL ALMASI KENDİSİNE OLAN TEVECCÜHÜN KATLANARAK ARTMASINI SAĞLADI. OKTAY AKSU İÇİN TEREDDÜTSÜZ 'YÜZDE 100' HAK EDİLMİŞ BİR BAŞARI VAR.

ANCAK BU BAŞARININ BİR DE KARŞI CEPHESİ VAR!

BEN AK PARTİ SARIYER BELEDİYE BAŞKAN ADAYI HÜSEYİN COŞKUN'UN ŞAHSİ ANLAMDA ÇOK DOĞRU STRATEJİLER İLE ÇALIŞTIĞINI, ZAMANINI ÇOK İYİ DEĞERLENDİRDİĞİNİ VE SEÇİM PERFORMANSINI DA BEĞENDİĞİMİ SÖYLEMELİYİM.

AMA ORTADA BİR GERÇEK VAR Kİ, HALİL İBRAHİM KURŞUN BAŞKANLIĞINDA İLÇE TEŞKİLATININ HÜSEYİN COŞKUN'A ZERRE KATKISI OLMADI.

HATTA BİRÇOK YERDE ZARAR VERDİLER ADAMA. YENİLİĞE KAPALI, KAFATASÇI ZİHNİYETLER VE KENDİ KOLTUĞUNU HER ŞEYDEN ÜSTÜN GÖRENLER, GÜNÜN SONUNDA KAYBETMEYE MAHKÛMDURLAR!!!

BEN YUNUS EMRE GÜNER OLARAK, AK PARTİ'Yİ SARIYER İÇİN 2023'ÜN MAYIS AYINDA UYARMIŞ VE TABİR-İ CAİZSE RÖNTGEN ÇEKMİŞTİM.

O YAZIMI SİZLERE HATIRLATMAK İSTEDİM...

30 MAYIS 2023 TARİHİNDE YAYINLAMIŞ OLDUĞUM HABER İLE SİZLERİ BAŞBAŞA BIRAKIYORUM...


SARIYER'DE DİLE KOLAY RECEP TAYYİP ERDOĞAN TAM 43 BİN 177 OY FARK YEDİ!!!

HALİL İBRAHİM KURŞUN ÖNCE BUNUN HESABINI VERECEKSİN, ARDINDAN İVEDİLİKLE İSTİFA EDİP GİDECEKSİN.

2O24 YEREL SEÇİMLERİNE HALİL İBRAHİM KURŞUN İLE DEVAM EDİLİRSE, AZ DA OLSA VAR OLAN UMUTLAR AK PARTİ İÇİN MEZARLIK OLUR!!!


HALİL İBRAHİM KURŞUN ONURUNLA İSTİFA ETMELİSİN!!!

RECEP TAYYİP ERDOĞAN'IN TARİH YAZDIĞI SEÇİMLERDE AK PARTİ SARIYER'DE SANDIĞA GÖMÜLDÜ!!!

TÜRKİYE'NİN 81 İLİNDE YAPILAN VE DEMOKRASİ ŞÖLENİ ALTINDA GERÇEKLEŞEN 2023 CUMHURBAŞKANLIĞI SEÇİMLERİ, VATANDAŞLARIMIZIN ÖZGÜR İRADESİ İLE TECELLİ ETTİ VE RECEP TAYYİP ERDOĞAN, MİLLETİN BÜYÜK TEVECCÜHÜ İLE YENİDEN CUMHURBAŞKANI SEÇİLDİ!!!

GEREK YURT DIŞINDA GEREKSE YURT İÇİNDE OYLARINI ARTIRDIĞI GÖRÜLEN RECEP TAYYİP ERDOĞAN'IN, SARIYER'DE BÜYÜK FARK YEMESİ İSE CİDDİ SANSASYON YARATTI.

AK PARTİ SARIYER İLÇE BAŞKANI HALİL İBRAHİM KURŞUN VE YÖNETİM KURULUNUN BAŞARISIZLIĞI, LİYAKATSİZLİĞİ VE BASİRETSİZLİĞİ BARİZ ŞEKİLDE YENİDEN ORTAYA ÇIKTI.

AK PARTİ SARIYER MECLİS ÜYELERİ VE SARIYER'DE TEŞKİLATIN ÖNDE GELEN İSİMLERİ DE BU TARİHİ OY FARKININ SORUMLULARIDIR VE HEPSİ TEK TEK BU REZİLLİĞİN ORTAK İSİMLERİDİR!!!

HALİL İBRAHİM KURŞUN VE YÖNETİMİ ACABA BU AYIBI, BU KEPAZELİĞİ NASIL AÇIKLAYACAKLAR ÇOK MERAK EDİYORUM!

28 MAYIS CUMHURBAŞKANLIĞI SEÇİMLERİ SARIYER SONUÇLARI ŞU ŞEKİLDE OLUŞTU...

KEMAL KILIÇDAROĞLU: %59.48

RECEP TAYYİP ERDOĞAN: %40.52

TOPLAM: 19 PUAN FARK VAR!

14 MAYIS'TA İSE KILIÇDAROĞLU, ERDOĞAN'A %17 PUAN FARK ATMIŞTI.

BU FARKIN AZALMASI BEKLENİRKEN, TAM TERSİNE KILIÇDAROĞLU LEHİNE İKİ PUAN ARTIŞ GÖSTERMİŞ OLMASI GERÇEKTEN İNANILIR GİBİ DEĞİL.

TABİİ BURADA YALNIZCA AK PARTİ YOK.

MHP VE BBP GİBİ KÖKLÜ PARTİLER İLE BİRLİKTE FATİH ERBAKAN GİBİ GELECEĞİ PARLAK BİR İSMİN LİDERLİĞİNİ YAPTIĞI YENİDEN REFAH PARTİSİ'DE VAR.

LAKİN?

HALİL İBRAHİM KURŞUN EĞER HÂLÂ FARKINDA DEĞİLSEN BİZ SANA HATIRLATALIM! SEN HÜKÜMETİN BU İLÇEDEKİ TEMSİLCİSİ OLUYORSUN! EĞER SARIYER'DE BU İTTİFAK İÇİNDE OLAN PARTİLERE MENSUP VATANDAŞLARIMIZ RECEP TAYYİP ERDOĞAN'A OY VERMEDİLERSE? BUNUN SUÇLUSU AK PARTİ SARIYER İLÇE BAŞKANI OLARAK SEN VE YÖNETİM KURULUNDUR.

SEVGİYİ, NEZAKETİ, DÜRÜSTLÜĞÜ YETERİNCE GÖSTEREMEDİYSEN, GÖNÜLLERE DOKUNAMADIYSAN, KENDİNDEN VE PARTİNDEN İNSANLARI SOĞUTTUYSAN, PEK TABİİ Kİ SARIYER'DE BÖYLE BİR FARKIN ORTAYA ÇIKMASI KADAR DOĞAL BİR SONUÇ OLAMAZ!

KALDI Kİ BANA ULAŞAN BİLGİLERE GÖRE, AK PARTİ'NİN KENDİ ÖZ EVLATLARI DAHİ HALİL İBRAHİM KURŞUN'A DUYDUKLARI KIZGINLIK VE ÖFKE SEBEBİYLE CUMHURBAŞKANI SEÇİMLERİNDE ERDOĞAN'A DEĞİL, KEMAL KILIÇDAROĞLU'NA OY ATMIŞLAR.

YAPTIĞIMIZ ANALİZDE DE BU TEZİN DOĞRULUK PAYINI BİR HAYLİ FAZLA GÖRÜYORUZ...

14 MAYIS MİLLETVEKİLLİĞİ SEÇİMLERİNDE SARIYER'DE AK PARTİ %29.93 OY ALIRKEN, CHP İSE %37.92 OY ALDI.

TOPLAM 8 PUAN VE 18 BİN 469 OY FARK VAR!!!


ÜSTELİK AK PARTİ, SARIYER'DE İLK KEZ MİLLETVEKİLLİĞİ GENEL SEÇİMLERİNDE KAYBETTİ. KALE TAMAMEN DÜŞTÜ! HEM DE BÖYLE DEHŞET ŞEKİLDE FARK YİYEREK?

YANİ SEVGİLİ OKURLARIM, BURADA ANLAŞILIYOR Kİ, SARIYER'DE AK PARTİ ADINA DOĞRU GİTMEYEN ÇOK ŞEYLER VAR.HATTA YANLIŞ GİDEN OLAĞANÜSTÜ MESELELER VAR DEMEMİZ DAHA DOĞRU OLUR!

AK PARTİ ZATEN SARIYER'DE ÇOK UZUN ZAMANDIR REİS'İN MİRASINI YİYEN BİR DURUMDA.

KENDİ ÇIKAR VE MENFAATİNİ DÜŞÜNEN, KOLTUK SEVDALISI KARTVİZİT DÜŞKÜNÜ İNSANLAR MAALESEF AK PARTİ'NİN SARIYER'DE TÜM İMAJINI YOK ETTİ.

ORTADA NE İTİBAR KALDI NE DE VİZYON!

BURADA YAPILMASI GEREKEN TEK BİR HUSUS VAR.

HALİL İBRAHİM KURŞUN ONURLU VE ERDEMLİ BİR ŞEKİLDE ÇIKIP AÇIKLAMA YAPACAK.

TÜM HATALARINI VE YANLIŞLARINI İTİRAF EDEREK İSTİFASINI SUNACAK!

BAŞKA BİR SEÇENEK YOK!

SARIYER'DE AK PARTİ ÇOK BÜYÜK BİR BAŞARISIZLIK ÖRNEĞİ SERGİLEDİ.

BUNA İSTİNADEN HALİL İBRAHİM KURŞUN SEÇİM GECESİ ÇIKMIŞ "TEŞEKKÜRLER SARIYER" DİYOR!

RESMEN MİLLETİN AKLIYLA DALGA GEÇİYOR.

KENDİ BAŞARISIZLIĞINI UNUTTURMAK İÇİN RECEP TAYYİP ERDOĞAN'IN BAŞARISINI ÖN PLANA KOYARAK ALGI OPERASYONU YAPMAYA ÇALIŞIYOR!

AMA BİZİM MİLLETİMİZ BU OYUNLARI YEMEZ.

ORTADA REZİL RÜSVA OLMUŞ BİR TEŞKİLAT SÖZ KONUSU!

BUNUN SORUMLULARI DERHAL BEDEL ÖDEMEK ZORUNDALAR.

AK PARTİ SARIYER İLÇE BAŞKANI HALİL İBRAHİM KURŞUN VE YÖNETİMİ, OTURMUŞ OLDUKLARI KOLTUKLARI, İŞİN EHLİ İNSANLARA DEVRETMEK ZORUNDADIR.

CUMHURBAŞKANIMIZ RECEP TAYYİP ERDOĞAN'A VE AK PARTİ'YE DAHA FAZLA ZARAR VERMEYİN!

ÖNÜMÜZDEKİ MART AYINDA FEVKALÂDE ÖNEM ARZ EDEN YEREL SEÇİMLER İLE YÜZ YÜZE GELECEĞİZ.

HATTA BUNUN STARTI ÇOK KISA ZAMAN İÇİNDE VERİLECEKTİR.

İSTANBUL'U VE SARIYER'İ ZERRE İĞNE UCU KADAR DÜŞÜNÜYORSANIZ DERHAL BIRAKIN VE GİDİN.

HER ŞEYİN ÖTESİNDE EN BAŞTA BAŞARISIZLIĞINIZI KABUL EDECEKSİNİZ!

BUNA MECBURSUNUZ!

SARIYER'DE TÜM PARTİLER SÜPER ÇALIŞMALARA İMZA ATARKEN, AK PARTİ SARIYER İLÇE TEŞKİLATI FOTOĞRAF ÇEKİP SOSYAL MEDYADA PAYLAŞMA DERDİNE DÜŞMÜŞTÜ.

'KOMŞULAR ALIŞVERİŞTE GÖRSÜN' HEPSİ O KADAR!

SARIYER'İN KONJONKTÜR YAPISINA UYGUN HİÇBİR ÇALIŞMA YAPMAYAN, İNSANLARIN DERTLERİ İLE DERTLENMEYEN, İNSANLARI İKNA EDECEK SAMİMİYETİ ORTAYA KOYAMAYAN, AK PARTİLİLER İÇİNDE DAHİ BİNLERCE KÜSKÜN İNSANI PARTİYE KAZANDIRMAYAN, AKSİNE ÜZMEYE DEVAM EDEN, SİYASETİ TABİR-İ CAİZSE ELİNE YÜZÜNE BULAŞTIRAN BU İLÇE BAŞKANI İLE SARIYER'DE AK PARTİ 2024 YEREL SEÇİMLERİNDE 55 BİN OY FARK YER!!!

CUMHURBAŞKANIMIZ RECEP TAYYİP ERDOĞAN VE AK PARTİ GENEL BAŞKANLIĞI İLE İSTANBUL İL BAŞKANLIĞI ZATEN SİZİ O GÖREVDE TUTMAYACAKTIR BAY KURŞUN!

AMA SİZ KENDİ ONURUNUZ İÇİN İSTİFA EDİN Kİ, BİRAZ OLSUN SAYGINLIĞINIZ KALSIN BU PARTİDE...

AK PARTİ SARIYER'DE BUNDAN DAHA REZİL, BUNDAN DAHA BETER BİR SEÇİM SONUCU GÖRMEDİ.

GÜCÜ VE KUDRETİ TÜM TÜRKİYE TARAFINDAN TESCİLLENMİŞ OLAN, DÜNYA LİDERİ RECEP TAYYİP ERDOĞAN'A, BU REZİLLİĞİ YAŞATMAYA NE HAKKINIZ VAR SİZİN SAYIN KURŞUN!

CUMHURBAŞKANIMIZ RECEP TAYYİP ERDOĞAN'I TIRNAĞINIZIN UCU KADAR SEVİYORSANIZ Kİ BU ŞÜPHELİ, "REİSE' DAHA FAZLA KÖTÜLÜK YAPMAYIN.

ACİLEN O 'YALI'YI BOŞALTIN!!!

SİZİN CUMHURBAŞKANIMIZA VERDİĞİNİZ ZARARI, DIŞ GÜÇLER DAHİ BAŞARAMADI!!!

HALİL İBRAHİM KURŞUN

İSTİFA!!! İSTİFA!!! İSTİFA!!!