Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - BAŞAR BİBEROĞLU'NDAN </br>RAMAZAN BAYRAMI MESAJI...
ŞEREF AYER </br>KOVULMADIKÇA </br>SARIYER İFLAH OLMAZ!!!
Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

BAŞAR BİBEROĞLU'NDAN
RAMAZAN BAYRAMI MESAJI...

BAŞAR BİBEROĞLU'NDAN </br>RAMAZAN BAYRAMI MESAJI...
Başar Biberoğlu, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj paylaştı.
09.04.2024 / 10:05
AK Parti'nin İstanbul'da saygı gören ender isimlerinden biri olan usta siyasetçi Başar Biberoğlu, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj paylaştı.

BAŞAR BİBEROĞLU:

Türk Milleti olarak, bir Ramazan Bayramı’na daha ulaşmanın huzuru ve coşkusunu yaşıyoruz.

Sofraların güzelleştiği, birlik ve beraberliğin arttığı, varlık sahibi olanların yokluk içinde olanları daha iyi anladığı bu maneviyat ayını gelecek yıl tekrar ulaşmak temennisiyle uğurlarken bu uğurlama yerini mübarek Ramazan Bayramı’nın gelmesi ile birlikte yeni bir sevince bırakmaktadır.

İnsanlarımızı kaynaştıran, toplumumuzu bütünleştiren bayramlar milletçe sahip olduğumuz değerlerin en güzelidir. Bu bayramda da aile ve akrabalarımız başta olmak üzere dostlarımızı, komşularımızı unutmamalıyız.

Çevremizde bulunan yoksul, kimsesiz ve yetimlere daha özenle kucak açmalıyız. Onların yanında olduğumuzu, sevinç ve kederlerini, sıkıntılarını paylaşmaya hazır olduğumuzu göstermeliyiz.

Sevgili Sarıyerli ve İstanbullu hemşehrilerim, bildiğimiz üzere bayram günlerinde trafik her zamankinden daha yoğun oluyor; sevdiklerinize giderken büyük acıların yaşanmaması için yollarda çok dikkatli olalım inşallah.

Bu duygu ve düşüncelerle; Kahraman gazilerimiz ve aziz şehitlerimizin aileleri başta olmak üzere Sarıyerli hemşehrilerimin ve tüm milletimizin Ramazan Bayramı’nı kutluyorum.

Bu mübarek günlerin ülkemize, İslam alemine ve tüm insanlığa barış, huzur, sağlık ve esenlik getirmesini diliyorum. Sevgilerimle.