Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - Sarıyer'de Ortalık Karıştı </br>Koçoğlu'nun İstifası Bekleniyor
Dev Uyuşturucu Operasyonu...850 Kilo Eroin Ele Geçirildi
Yangın Tüpü Bomba Gibi Patladı
Sarıyer Halkının Huzuru ve Mutluluğu için Çalışıyoruz.

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Sarıyer'de Ortalık Karıştı
Koçoğlu'nun İstifası Bekleniyor

Sarıyer'de Ortalık Karıştı </br>Koçoğlu'nun İstifası Bekleniyor
Sarıyer Spor Kulübü'nün gerçekleştirdiği tekne gezisine Bayram Ali Koçoğlu skandal organizasyonuyla damga vurdu.
19.08.2017 / 13:40


Sarıyer Spor Kulübü'nün gerçekleştirdiği tekne gezisine Bayram Ali Koçoğlu skandal organizasyonuyla damga vurdu. Sarıyer Belediyesi'ne ait olan "Sevgi ve Barış" isimli tekne ile futbolculara sezon öncesi moral gezisi adı altında organizasyon planlayan Sarıyer Spor Kulübü yöneticisi Bayram Ali Koçoğlu, Sarıyer'de görev yapan 38 muhtardan yalnızca iki-üç muhtarı davet edince, Sarıyer'de ortalık karıştı.

Sarıyer'in önde gelen sivil toplum kuruluşları, dernekleri ve kanaat önderlerinin de davet edilmeyip, yalnızca Koçoğlu'nun kendi istediği kişileri davet ettiği gece, Sarıyer'de büyük infial yarattı. Sarıyer protokolünün göz boyamak için davet edildiğini de ekleyerek Gazetemize açıklamalarda bulunan onlarca muhtar, organizasyonu düzenleyen Bayram Ali Koçoğlu'nun, kendi çıkar ve menfaatleri için tekne turu düzenlediğini bildirdiler. Kulüp başkanı ve bir çok yöneticinin organizasyonun nasıl gerçekleşeceği yönünde bir bilgiye sahip olmadığı gecede, Koçoğlu'nun kutuplaştıran ve ayrıştıran politikası, muhtarları harekete geçirdi.

Gazetemize konuşan çok sayıda muhtar " Sarıyer Spor Kulübü'nün ismini kullanarak, Sarıyer Belediyesi'nin teknesi ile yemekli tekne turu organizasyonu düzenleyen Bayram Ali Koçoğlu'nun, insanları ayrıştıran davet politikasını şiddetle kınıyoruz. Sarıyer'de 38 muhtar var. Sadece iki veya üç muhtarın geceye davet edilmesi, diğer muhtarlara yapılmış çok büyük bir saygısızlıktır. Ya 38 muhtarın hepsi davet edilir, yada hiçbiri davet edilmez. Sarıyerli muhtarlar olarak gönül kırıklığımızı bildirmek istiyoruz" şeklinde ciddi tepki gösterdiler.

STK'LAR, DERNEKLER VE KANAAT ÖNDERLERİ, KOÇOĞLU'NUN İSTİFASINI BEKLİYORLAR.

Bunun yanı sıra Sarıyer'in önde gelen STK'ları, dernekleri ve kanaat önderleri de, sert açıklamalarda bulundular. 'Sarıyer Spor Kulübü'nü hiç kimse kendi çıkarlarına alet edemez' diyen Sarıyer'in önde gelen dernek başkanları " Sarıyerimiz maalesef kendi çıkar ve menfaatleri uğruna hareket eden bir zihniyetin tehlikesi altındadır.

Bayram Ali Koçoğlu isminde ki yönetici, Sarıyer Belediyesi'nin teknesiyle kendi şovu için Sarıyer Spor Kulübü'nün ismini küçük düşürmüştür. Gerçekleştirilen organizasyonun bu denli insanları birbirine düşürecek şekilde planlanması çok manidardır. Birlik beraberliğin sağlanması gereken bir günde, tam aksine insanları ayrıştıran bir tutum sergileyen, organizasyon planlayıcısı Bayram Ali Koçoğlu'nun ivedilikle istifasını beklemekteyiz. Bayram Ali Koçoğlu'nun soyadına yakışır davranmadığını ve Sarıyer Spor Kulübü'ne ciddi zararlar verdiğini tespit etmiş bulunuyor ve acilen görevinden istifa etmesini bekliyoruz" şeklinde büyük tepki gösterdiler.


YORUMLAR
Sarıyerli: 
""
İYİ OLUYO SARIYERE BAYRAM BEY VEYA BAŞKASI FSRKETMEZ BU KİŞİLERİN NE İŞİ VAR KULÜBÜMÜZDE DEFOLSUN GİTSİN
18.08.2017 / 22:51
Mahmut değirmenci: 
"Bu adamın huyu bu RANT"
Abi siz bu adamı yeni mi tanıdınız bayramali her delikten çıkar işini görür istifa etse ne olur kendine yine bi rant kapısı bulur
18.08.2017 / 19:47