Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - Sarıyer'den Saray'a, En Güzel Mesaj
Musa Aydın'dan Milli Güreşçilere Moral Ziyareti
GÜNEŞ YANIKLARINA DİKKAT!
Sarıyer Müftüsü Oğuzhan Kadıoğlu’na</br> Şok Suçlamalar!

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Sarıyer'den Saray'a, En Güzel Mesaj

Sarıyer'den Saray'a, En Güzel Mesaj
Cumhurbaşkanımız bizi önce sevindirdi sonra üzdü...
28.03.2017 / 21:41

CHP Sarıyer İlçe Başkanı Mehmet Deniz, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, Hacıosman'daki hayır çadırını ziyaret etmesinin ardından, basın açıklaması yayınladı. İşte Deniz'in açıklaması...

Değerli Basın Mensubu Arkadaşlarım;


Bu gün Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan Sarıyer Hacıosman metro girişindeki AKP çadırının karşısında yer alan Hayır çadırımızı ziyaret etmiş olması ve kamuoyuna yansıyan bilgi eksikliğini gidermek amacı ile bu açıklamayı yapma gereği doğmuştur.

Cumhurbaşkanımızın Huber köşkü, Sarıyer Hacıosman güzergahında olması nedeni ile, sık sık ilçemize gelmektedir. Samsun'a mitinge giderken evet ve hayır çadırlarına birlikte uğraması bizleri çok memnun ve mutlu etmiştir.

Kendisine arkadaşlarımız çay ikram etmişler, Samsun'a gitmek için havaalanına yetişeceğinden çok fazla vakti olmadığını onun için sadece bir su içebileceğini belirtmiş ve bir su içmiştir.

Cumhurbaşkanımızın iki çadırı da ziyareti bizleri çok memnun etmiştir. Türkiye de özlenen bir tablodur. Tarafsız bir Cumhurbaşkanı hepimizin Cumhurbaşkanı’dır. Liderlerin bu tür davranışları referandumda yaşanan gerginlik ortamını azaltacak, kardeşliğimizi pekiştirecek sağ salim, kazasız belasız sürecin tamamlanmasını sağlayacaktır.

Cumhurbaşkanımıza arkadaşlarımız anayasa değişikliği ile ilgili bir kaç madde hakkında ki düşüncelerini beyan etmişlerdir. Özellikle partili Cumhurbaşkanı olmasının tarafsızlığı etkileyeceğini söylemişler, görevli arkadaşlarımızla kısa hoş bir sohbet yaşamışlardır.

Bunun dışında her hangi bir şey yaşanmamış olup, Güzel Sarıyer’imiz de geçmişte ve günümüzde bir çok lider, bilim adamı, siyasetçi yaşamış, yaşamaya devam etmektedir.

Cumhuriyet Halk Partili arkadaşlarım ve ben Cumhurbaşkanımızın referandum sonrası arzu ederlerse ilçe binamızda kendisini ağırlamaktan büyük mutluluk duyacağımızı ifade ederiz.

Tabi ki Hayırlısı ile sandıktan Hayır çıkıp bir partiye bağımlı olmayan bu günkü gibi tarafsız ve bağımsız Cumhurbaşkanımız olması dileği ve arzusu ile.

CUMHURBAŞKANIMIZ BİZİ YANLIŞ İFADE ETTİ.

Bizler Cumhurbaşkanı'mıza bu duygu ve düşünceler içerisinde iken, memleketim olan Samsun mitinginde, Cumhurbaşkanı'mızın konuşmaları bizleri üzmüştür. Kaldı ki orası metro girişi ve açık bir alan, bizim arkadaşların dışında farklı konuşmalar geçmiş olabilir. Bu tür konuşmaların partimizle bir alakası yoktur.

Saygılarımla;

Mehmet Deniz

CHP Sarıyer ilçe başkanı