Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - Sarıyer Yenimahallespor’un Yeni Başkanı Serkan Torun
Bahçeköy'de Domuzlar Şehre İndi
Sarıyer Sahiline Bariyerler Konulmaya Başlandı
Maslak'ta Feci Kaza Kamerada

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Sarıyer Yenimahallespor’un Yeni Başkanı Serkan Torun

Sarıyer Yenimahallespor’un Yeni Başkanı Serkan Torun
Sarıyer Spor Kulübü’nde iki dönem başarıyla yöneticilik görevi yapmış olan AK Parti ilçe Yönetim Kurulu Üyesi Serkan Torun, Yenimahalle’nin başkanı seçildi.
29.08.2014 / 11:13


Sarıyer Yenimahallespor’da kan değişikliği… Görevi bırakan Arif Odabaşı’nın yerine, Sarıyer Spor Kulübü’nde iki dönem başarıyla yöneticilik görevi yapmış olan AK Parti ilçe Yönetim Kurulu Üyesi Serkan Torun, Yenimahalle’nin başkanı seçildi.

Gazetemize sıcağı sıcağına açıklamalarda bulunan Torun “Sarıyerimizi bir bütün olarak görüyorum. Hizmetin her alanında varım. Hem siyasetin hemde sporun içinde olmamın tek nedeni yalnızca Sarıyer’e ve insanlara daha fazla hizmet etmek içindir. Buradan herkese söz veriyorum Yenimahallespor’da siyaset hiç konuşulmayacak.Yalnızca spor ve başarıya odaklı çalışmalarımız konuşulacak. Yeni yönetimimizle birlikte Sarıyer’de fark yaratan bir spor kulübü haline geleceğiz. Bu kulübe uzun yıllar büyük hizmetler veren değerli ağabeylerim Eyüp Odabaşı, Arif Odabaşı ve İbrahim Balcıya teşekkür ederim. Bana vermiş oldukları bu görevi layıkıyla yapacağımdan kimsenin şüphesi olmasın. Bomba gibi bir takım yaratacağız ve ligin yine zirve takımı olacağız” diye konuştu.