Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - Ekmeleddin İhsanoğlu Sarıyer'de Nikah Şahitliği Yaptı
Sarıyer'de 'Yağmur' Kazası 1 Ağır Yaralı
Kredi Kartı Borcundan Takibe Alınanların Sayısı Azaldı
Oltalar Farkındalık İçin Atıldı

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Ekmeleddin İhsanoğlu Sarıyer'de Nikah Şahitliği Yaptı

Ekmeleddin İhsanoğlu Sarıyer'de Nikah Şahitliği Yaptı
Ekmeleddin İhsanoğlu oturduğu evin apartman görevlisinin nikah töreninde şahitlik yaptı.
19.06.2014 / 21:50


CNNTürk'teki 5N1K programına katılan MHP Grup Başkanvekili Yusuf Halaçoğlu, kayıplara karışan İhsanoğlu'nun yurt dışında olduğunu açıklamıştı, fakat Halaçoğlu'nun bu açıklamaları doğru çıkmadı.

Ekmeleddin İhsanoğlu oturduğu evin apartman görevlisinin nikah töreninde şahitlik yaptı.

CHP ve MHP'nin cumhurbaşkanlığı çatı adayı olarak ismini açıkladığı Ekmeleddin İhsanoğlu, saat 15.00 sıralarında Sarıyer Yeniköy'deki evinden çıkarak, oturduğu evin apartman görevlisinin nikah törenine katılmak üzere arabasıyla Sarıyer Belediyesi Nikah Dairesi'ne geldi. Nikah dairesine gelen İhsanoğlu, burada yanına gelen Muhammet Gülmez isimli bir vatandaşla selfie yaptı. İhsanoğlu, selfie'nin ardından nikah törenine geçmek için nikah sarayına girdi. Nikah memuresi İhsanoğlu'nu İslam Konferansı Teşkilatı eski Sekreteri ve 'çatı adayımız' diye anons ederek nikah masasına davet etti. Nikah masasına gelen İhsanoğlu, Hanife Coşkun ile evlenen İhsan Kara'nın nikah şahitliğini yaptı.

Evlilik defterine şahit olarak imzasını atan İhsanoğlu, nikah cüzdanını çifte verdi. Bu sırada damat Kara, İhsanoğlu'nun çok sevecen, çok iyi biri olduğunu söyledi. Kara, İhsanoğlu'nun cumhurbaşkanı adayı olacağını da daha önceden bildiğini söyledi.

Nikahın ardından İhsanoğlu buradan ayrıldı.