Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - İFLAS EDEREK KÜME DÜŞÜYORUZ!!! </br>SALİH BAYRAKTAR, ERCAN ÇAMIRCI </br>VE SAFFET AKKOYUN... </br>YAZIKLAR OLSUN SİZE!!! </br>LİYAKATSİZ TERBİYESİZLER!!!
ŞEREF AYER </br>KOVULMADIKÇA </br>SARIYER İFLAH OLMAZ!!!
Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

İFLAS EDEREK KÜME DÜŞÜYORUZ!!!
SALİH BAYRAKTAR, ERCAN ÇAMIRCI
VE SAFFET AKKOYUN...
YAZIKLAR OLSUN SİZE!!!
LİYAKATSİZ TERBİYESİZLER!!!

İFLAS EDEREK KÜME DÜŞÜYORUZ!!! </br>SALİH BAYRAKTAR, ERCAN ÇAMIRCI </br>VE SAFFET AKKOYUN... </br>YAZIKLAR OLSUN SİZE!!! </br>LİYAKATSİZ TERBİYESİZLER!!!
Sarıyer Yenigün Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Emre Güner Yazdı...
17.02.2024 / 19:20
TFF 2. LİG KIRMIZI GRUP 26. HAFTA MAÇINDA SARIYER, KENDİ SAHASINDA ERZİNCANSPOR'A 1-0 MAĞLUP OLDU.SARIYER ALMIŞ OLDUĞU BU NETİCE İLE KÜME DÜŞMENİN EN BÜYÜK ADAYLARINDAN BİRİ OLDUĞUNU YENİDEN GÖZLER ÖNÜNE SERDİ.

SARIYER SPOR KULÜBÜ'NÜ HEM EKONOMİK İFLASA HEM DE BU SPORTİF ÇÖKÜŞE GETİREN SALİH BAYRAKTAR'A YAZIKLAR OLSUN. KUKLA BAŞKAN POZİSYONUNDA, KENDİ MENFAATİ İÇİN, HİÇ UTANMADAN HÂLÂ O KOLTUKTA GÖREV YAPAN ERCAN ÇAMIRCI'YA YAZIKLAR OLSUN.

SEZON BAŞINDA BİR ÖNCEKİ YÖNETİME YAPTIĞI YANLIŞLAR VE ENTRİKALAR NEDENİYLE SARIYER'İN GELDİĞİ BU DURUMUN BAŞ SORUMLULARINDAN OLAN ESKİ BAŞKAN SAFFET AKKOYUN'A DA YAZIKLAR OLSUN.

YÖNETİM KURULU İÇİNDE HİÇBİR İCRAATI OLMAYAN, SORUMSUZ, UKALÂ, FUTBOL CAHİLİ VE CİMRİ YÖNETİCİLERE DE YAZIKLAR OLSUN.

SEZON ÖNCESİ ŞAMPİYONLUK SÖZÜ VERİYORSUNUZ, SARIYER SPOR KULÜBÜ TARİHİNİN EN YÜKSEK BÜTÇELİ TAKIMINI KURUYORSUNUZ AMA KURDUĞUNUZ TAKIM GÜN İTİBARIYLA KÜME DÜŞÜYOR.

ÜSTELİK MADDİ ANLAMDA DA İFLASIN EŞİĞİNDEYİZ.

SARIYERİMİZ YOK OLUYOR!

SARIYERİMİZ KÖTÜNÜN DE KÖTÜSÜ, ZALİM VE RANTÇI İNSANLARIN KURBANI OLMAK ÜZERE!!!

HÂLÂ İSTİFA ETMEYEN VE OLAĞANÜSTÜ GENEL KURUL KARARI ALMAYAN BU ALÇAK VE UTANMAZ İNSANLAR, SARIYER KÜME DÜŞTÜĞÜNDE NE YAPACAKLAR? ÇOK MERAK EDİYORUM!!!

SARIYER HALKI BUNUN BEDELİNİ TAHMİN EDEMEDİĞİNİZ KADAR SERT ÖDETİR!!!

SARIYER ÖNÜMÜZDEKİ HAFTA DEPLASMANDA FETHİYESPOR İLE KARŞI KARŞIYA GELECEK.