Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - ALİ BÜYÜKASAR'DAN </br>29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI MESAJI
ŞEREF AYER </br>KOVULMADIKÇA </br>SARIYER İFLAH OLMAZ!!!
Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

ALİ BÜYÜKASAR'DAN
29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI MESAJI

ALİ BÜYÜKASAR'DAN </br>29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI MESAJI
Ali Büyükasar, Cumhuriyet'in kuruluşunun 99'uncu yıldönümü nedeniyle mesaj yayımladı.
29.10.2022 / 11:41
Başarılı iş insanı, Türkiye Futbol Federasyonu Dış İlişkilerden Sorumlu Yöneticisi Ali Büyükasar, Cumhuriyet'in kuruluşunun 99'uncu yıldönümü nedeniyle mesaj yayımladı.

Büyükasar yayınlamış olduğu mesajında şu ifadeleri kullandı...

ALİ BÜYÜKASAR:

Şanlı tarihi boyunca kazandığı zaferler ve destansı kahramanlıkları dilden dile aktarılan Aziz Türk Milletinin en büyük bayramı olan Cumhuriyetimizin 99. Kuruluş yıldönümü kutlamanın gurur ve mutluluğunu yaşıyoruz.

Aziz Milletimizin her türlü zorluğa ve imkansızlığa rağmen bağımsızlık uğruna, vatan uğruna kanını, canını ortaya koyarak, azimle ve inançla mücadele ettiği Kurtuluş Savaşı'mız her safhası eşsiz kahramanlık destanlarıyla dolu büyük bir zaferle neticelenmiştir.

Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün liderliğinde, Aziz Türk Milletinin fedakarlıkları ile kazanılan büyük zaferin sonucunda 29 Ekim 1923'te Cumhuriyetimizin ilanıyla ülkemiz, çağdaş dünyada hak ettiği yeri almıştır.

Cumhuriyetimizin kuruluşuna giden şanlı mücadelede, yediden yetmişe kenetlenen, tek yürek, tek yumruk olan aziz milletimiz, bugün de birlik, beraberlik ve kardeşlik içinde geleceğini inşa etmektedir.

Milletimizin ortak eseri olan Cumhuriyetimize sahip çıkmak, ülkemizin ve milletimizin geleceği için çalışmak, mücadele etmek, gerektiğinde fedakârlıkta bulunmak, hepimizin ortak ve en önemli vazifesidir.

Bu duygu ve düşüncelerle; Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere, bin yıldır vatanımızı korumak için şehitlik ve gazilikle şereflenen tüm kahramanlarımızı rahmet ve şükranla yad ediyor, Cumhuriyetimizin 99. kuruluş yıldönümünü kutluyorum.