Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - “Kadınların Yüzleri” Tablolara Yansıdı
ŞEREF AYER </br>KOVULMADIKÇA </br>SARIYER İFLAH OLMAZ!!!
Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

“Kadınların Yüzleri” Tablolara Yansıdı

“Kadınların Yüzleri” Tablolara Yansıdı
Hukukçu, Ressam ve Yazar Rezan Özger’in “Kadınların Yüzleri” adlı kişisel sergisi, Yaşar Kemal Kültür Merkezi’nde sanatseverlerle buluştu.
06.03.2015 / 22:12


Hukukçu, Ressam ve Yazar Rezan Özger’in “Kadınların Yüzleri” adlı kişisel sergisi, Yaşar Kemal Kültür Merkezi’nde sanatseverlerle buluştu.8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü etkinlikleri çerçevesinde Sarıyer Belediyesi Kültür Müdürlüğü tarafından düzenlenen serginin teması kadın portreleri... Yurt dışı ve yurt içinde birçok kişisel ve karma sergilerde yer alan Rezan Özger’in tabloları, Sarıyerli sanatseverlerin büyük ilgisini gördü. “Şimdi Bu Aşk mıdır?” adlı kitabıyla da imza standında kitapseverlerle bir araya gelen Özger, duyduğu ilgiden oldukça memnun oldu.Sevim Yalınkılıç’tan teşekkür çiçeği

İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve Sarıyer Belediyesi Meclis Üyesi Sevim Yalınkılıç’ın kendisine bir teşekkür çiçeği takdim ettiği sanatçı Rezan Özger, şık ve güzel bir mekanda tablolarını sergiliyor olmaktan duyduğu mutluluğu ifade etti. Özger konuşmasında, kadınlar konusunda Sarıyer Belediyesi tarafından gösterilen hassasiyet ve özen için de teşekkürlerini sundu.Sergi açılışına Sarıyer Belediyesi Meclis Başkan Vekili Hüseyin Coşkun, Belediye Başkan Yardımcısı İsmail Erdem, Meclis Üyeleri Fatik Eker, Aysin Günen, Hayrettin Dereli, Mustafa Balcı, Hasan Karagöz, Sarıyer Belediyesi Kültür Müdürü Filiz Coşkun ve çok sayıda vatandaş katıldı.