Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - Lemi Çelik kovuldu
Sarıyer Sahilde Ölü Yunus Bulundu
Sarıyer'de İlginç Kaza...
Sarıyer'de Lüks Otomobil Alev Alev Yandı

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Lemi Çelik kovuldu

Lemi Çelik kovuldu
Sarıyer Spor Kulübü, Sarıyer Belediye Başkanının zoruyla altyapı sorumluluğuna getirilen Lemi Çelik ile yollarını ayırdı.
10.07.2013 / 13:45


Sarıyer Spor Kulübü Başkanı Saffet Akkoyun, Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç'in zoruyla altyapı sorumluluğuna getirilen Lemi Çelik'i kovdu.

Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç'in olmazsa olmazım dediği ve maaşının kim tarafından ödendiği şaibeli olan Lemi Çelik, son aylarda ücretsiz izine gönderimiştiı. Sarıyer Spor Kulübü Başkanı Saffet Akkoyun, Lemi Çelik'ye bugüne dek Sarıyer'e verdiği hizmetlerden dolayı teşekkür ederek kendisine kapıyı gösterdi. 


YORUMLAR
Necati kulaksız: 
"Cok sükür"
Ya kim ne yazarsa yazsın bela kulupten uzak kalsın da bize yeter utanmadan ücr etsiz izin diyolar desenize artık şükrü bile anladı vedo verin dedi şimdide izin diyorlar bıraksınlar bunları emre sen devam et dogrulara
14.07.2013 / 12:46
Cem aslan: 
"Yalan mı dogrumu"
Emre hangi haber dogru lemi ücretsiz izindemi yoksa senin dedigin gibi kovuldumu? Eger gönderildiyse neden diger basın arkadaşlar dogruyu yazmıyor.senin gibi dürüst olmalarını istiyoruz neyse onu yazsınlar sarıyer için hayırlısı oldu
13.07.2013 / 10:49