Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - DEVLET BAHÇELi’DEN ERDOĞAN’A: </p>SEN NASIL MÜSLÜMANSIN?
Başkan Genç’e ‘Üstün Hizmet Ödülü’ Verildi
Çayırbaşı'nda Uyuşturucu Operasyonu
AK Parti Sarıyer İlçe Başkanı Salih Bayraktar: CHP İstikrara Evet Dedi

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

DEVLET BAHÇELi’DEN ERDOĞAN’A:

SEN NASIL MÜSLÜMANSIN?

DEVLET BAHÇELi’DEN ERDOĞAN’A: </p>SEN NASIL MÜSLÜMANSIN?
MHP lideri Devlet Bahçeli, Erdoğan’ın “Bahçeli, HDP için oy istiyor.” sözlerinin iftira olduğunu söyledi. “Sen nasıl bir Müslümansın? Hiç mi günaha girme kaygısı kalmadı? Yalan söylemek, iftira, gıybet, dedikodu ve tezviratlara bel bağlamak İslamiyet’in hangi buyruğunda vardır?” dedi.
06.06.2015 / 16:20


MHP lideri Devlet Bahçeli, Elazığ ve Malatya Mitinglerinde seçim güvenliğine yönelik önemli uyarılarda bulundu. Bahçeli, partililere, “Meydanlarda kazandığımızı sandık hileleriyle asla kaybetmeyeceğiz. Oyunuzu, geleceğinizi çaldırmayın. AKP’nin alçak tezgâhlarını dikkatle izleyin.” diye seslendi.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, dün Elazığ ve Malatya’da halka seslendi. Bahçeli, konuşmasının büyük bir bölümünde iktidara ve Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’a yüklendi. Erdoğan’ın, “Bahçeli, HDP için oy istiyor.” sözlerinin iftira olduğunu anlattı. Erdoğan’a, iddiasını ispatlama çağrısı yapan Bahçeli, “Sende hiç mi Allah korkusu yok? Erdoğan, klinik bir vaka haline gelmiştir! 29 Mayıs’ta iddiasını ispet etmeyen namert, alçak ve şerefsizdir demiştim. Fakat Erdoğan bana mısın demiyor. Pişkince, hayasızca asılsız ve ahlaksız iddiasını sürdürüyor. Bak Erdoğan! Sen iddianı somut şekilde, yer ve zamanını göstererek açıklayamıyorsan, alçaksın, şerefsizsin. Yalan söylemek, iftira atmak, gıybet yapmak, dedikodu ve tezviratlara bel bağlamak İslamiyet’in hangi buyruğunda vardır? Senin yaptıklarına ancak iblis teşebbüs edecektir.” diye konuştu. MHP liderinin konuşmasından satırbaşları şöyle:

ERDOĞAN’DA ŞEREF İŞPORTAYA DÜŞMÜŞ, HURDAYA ÇIKMIŞTIR

“Erzurum’da şahsıma yönelik diyor ki; ‘Siyasi kadromdan bir arkadaşım İmralı’daki ile masaya oturdu, bunu ispat et. Eğer bunu ispat etmezsen alçaksın, namertsin, müfterisin.’ Sayın Erdoğan artık anlaşılıyor ki, sende şeref ve mertlik işportaya düşmüş, hurdaya çıkmış. Erdoğan 16 Eylül 2012’de, katıldığı bir televizyon programında tıpkısının aynısıyla şöyle konuşuyor: ‘Biz statükoyu nerede kırdık? Adaya danışmanımızı göndermek suretiyle kırdık. Oslo’ya göndermek suretiyle kırdık.’ Erdoğan bu sözlere dublaj, montaj, komplo diyebilecektir. Fakat ne derse desin, neyi bahane gösterirse göstersin, her şey meydandadır. Ve terörle pazarlık edenlerin kirli yüzü açıktadır. Erdoğan defalarca İmralı canisine AKP’den milletvekili aday adayı olmuş özel temsilcilerini göndermiş, PKK’yla görüşmelere en yakın adam ve arkadaşlarını görevlendirmiştir.”

ÖCALAN’LA YÜZ YÜZE GÖRÜŞTÜN MÜ?

“Elazığ’dan Erdoğan’a bazı sorularım olacaktır: 1- İmralı canisiyle mektuplaştın mı? Öcalan canisinin İmralı adasından günübirlik giriş-çıkışlarına onay verdin mi? 2- Kandil’deki PKK’lılara dinlenmesin diyerek kriptolu telefon gönderdin mi? 3- Arınç’a yönelik düzmece suikast iddiasından sonra, girilen kozmik odalardan gasp edilen devlet sırları, en mahrem bilgiler kimlerin eline geçti? 4- KCK’nın kuruluşunda katkın ve dahlin var mı? 5- PKK ve HDP’ye başkanlık karşılığında federasyon ümidi verdin mi?”

AKP İÇİN HEZİMET KAçINILMAZDIR:

“AKP’ye yolun sonu görünmüştür. Bu nedenle Davutoğlu’nun eli ayağına dolaşmıştır. Erdoğan’ı ateş basmıştır. Seçimlere sayılı günler kala, Türkiye provokasyonlara her zamankinden daha da açıktır. Çünkü AKP, iktidarı kaybetmemek amacıyla her kışkırtma ve karartmadan medet umacaktır.”

SANDIK HİLELERİYLE ASLA KAYBETMEYECEĞİZ

“Verilen her oyun peşine düşeceğiz. Milli iradeye leke sürdürmeyeceğiz. Meydanlarda kazandığımızı sandık hileleriyle asla kaybetmeyeceğiz. Bu yüzden değerli kardeşilerim, 7 Haziran’a kadar sabrınızı koruyun. Türkiye’yi iç buhrana sürüklemeye çalışan, demokrasiye tahammülü olmayan, kaybetmeyi kabullenemeyen AKP’nin alçak tezgahlarını dikkatle izleyin.”

AKP; ERİYOR, BİTİYOR, GİDİYOR, SONA GELİYOR

“Benim sizlerden istediğim öncelikle şudur; oyunuzu mutlaka kullanın ve sandıkları cesaretle koruyun. Paranızı, servetinizi ve geleceğinizi çalanlara, iradenizi çaldırmayın. Onurunuzla ve kimliğinizle alay edenlere aldanmayın. AKP; eriyor, bitiyor, gidiyor, sona geliyor.”

AKP PAZARTESİ YOK

“Herkes hesabını şimdiden yapsın. 6 gün sonra AKP iktidarda yoktur. 6 gün sonra yıkım duracak, çözülme kesintiye uğrayacaktır. 6 gün sonra AKP sandıkta ağır kaza yapacak, komaya girecektir. Bunlar çirkef, bunlar edepsiz, bunlar cüretkar. Bunlar utanmaz, bunlar arlanmaz, bunlar pervasız. Bizim için sandık namustur.”

İTİBARI HARAMDA ARADILAR

“Ankara’ya sizlerin alın terinizden kesilen paralarla saray yaptılar. Bu kaçak ve karanlık saraya 1 milyar 370 milyon lira harcadılar. Buna da itibar dediler. İtibarı haramda aradılar.