Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - Sarıyerlilerin Dert Babası Mustafa Tok
Başkan Genç’e ‘Üstün Hizmet Ödülü’ Verildi
Çayırbaşı'nda Uyuşturucu Operasyonu
AK Parti Sarıyer İlçe Başkanı Salih Bayraktar: CHP İstikrara Evet Dedi

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Sarıyerlilerin Dert Babası Mustafa Tok

Sarıyerlilerin Dert Babası Mustafa Tok
Halkın içinden gelmek çok farklı bir olaydır. Halkın dilinden onlar anlar. Sarıyer Belediyesi’nde de Mustafa Tok halkın dilinden anlayan Başkanlardan.
14.02.2015 / 20:28
Sarıyer Belediye Başkan Yardımcısı ve CHP Belediye Meclis Üyesi Mustafa Tok, kapısını çalanı asla geri çevirmiyor. Sarıyer’de, belediye çalışanlarından dernek yöneticilerine, her türlü STK’dan tüm Sarıyerlilere kapısını çalmayan yok.

SORUN ÇÖZÜM MAKİNESİ

Sarıyerlilerin Dert Babası, Mustafa Tok adeta sorun çözüm makinesi gibi…

Kapısını çalan Sarıyerlilere ve belediye çalışanlarına “Hele bir otur çayını iç o işler halledilir” dediği anda sorun bitmiş demek. İşte “Dert Babası” olmak, Örnek Sarıyerli olmak, halk adamı olmak ve deneyim sahibi olmak böyle bir şey. Bu insanlık para ile alınmıyor, satılmıyor.

AYRIM GÖZETMEYEN

Siyaset, düşünce inanç ayrımı asla gözetmeyen, Mustafa Tok’un, kendisine sunulan ve çok sayıda sorunu içeren taleplere tek tek yanıt vermesi, talep edilen veya şikâyet edilen konular hakkında tek tek çözüm üretmesi Sarıyerlileri mutlu ediyor.

SOKAĞI İHMAL ETMİYOR

Sarıyer Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Tok, kendisine ulaşmak isteyenlere kapısını sonuna kadar açarken, sokağı ihmal etmiyor. Mustafa Tok, sorunları yerinde incelemek için Sarıyer sokaklarında dolaşıyor, yerleşim birimlerini ziyaret ediyor, ziyaretlerde vatandaşlarla sohbet edip, istek ve sorunlarını dinliyor ve hemen çözüm üretiyor.