Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - TURHAN ÖZYAZANLAR <P />VE KAMİL DİZAR GÖREVİ BIRAKTI
Ali Rıza Zaman ile Sarıyer’i Konuştuk
Muhtar Sinan Yüksel: Halkın Sabrı Kalmadı
Göçük Altında Kalan İşçi Kurtarıldı

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

TURHAN ÖZYAZANLAR

VE KAMİL DİZAR GÖREVİ BIRAKTI

TURHAN ÖZYAZANLAR <P />VE KAMİL DİZAR GÖREVİ BIRAKTI
Sarıyer Spor Kulübü'nde sıcak gelişmeler hız kesmeden devam ediyor. Teknik Direktör Turhan Özyazanlar ve Sportif Menajer Kamil Dizar kendi istekleriyle görevden ayrıldılar.
22.10.2014 / 20:37


Sarıyer Spor Kulübü'nde sıcak gelişmeler hız kesmeden devam ediyor. Teknik Direktör Turhan Özyazanlar ve Sportif Menajer Kamil Dizar kendi istekleriyle görevden ayrıldılar. Sarıyer Spor Kulübü Yönetim Kurulu yapmış olduğu toplantıda Turhan Özyazanlar ve Kamil Dizar ile yola devam etme kararı almışlardı. Fakat bu toplantıdan sonra bir araya gelen başkan Saffet Akkoyun ve Turhan Özyazanlar karşılıklı olarak anlaşarak yolları ayırdılar. Yaşanan tatsız olaylardan sonra Sarıyer'e faydası olamayacağını belirten Özyazanlar, yönetimle karşılıklı olarak anlaşarak görevini bıraktı.

TURHAN ÖZYAZANLAR'IN BURNUNDA 4 KIRIK TESPİT EDİLDİ

Hatırlanacağı üzere Turhan Özyazanlar kendisine yapılan yumruklu saldırı sonrası 14 gün rapor almış ve geçen hafta ki Kahramanmaraş müsabakasına takımın başında çıkmamıştı. Turhan Özyazanlar'ın yerine geçici olarak alt yapı antrenörü Köksal Uzun görev yapmış ve Sarıyer rakibini 4-1 mağlup etmişti. Ayrıca Turhan Özyazanlar'ın burnunda ayrı ayrı 4 kırık olduğu tespit edilirken, uzun bir süre daha takımla çalışamayacağı için görevini bıraktığı söyleniyor. Turhan Özyazanlar ile beraber Kamil Dizar'ın da görevinden ayrıldığı kesinleşti. 

 


Etiketler: GAME OVER