Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - Sarıyer İlçe Başkanı Hüseyin Özdemir Görevden Alındı
Salih Bayraktar: </br>Gençlerimize Sahip Çıkalım Onları Bezdirmeyelim, Tüketmeyelim Aksine Hayata Bağlayalım
Çayırbaşı Mahallesi Muhtarı Bektaş İETT ve İBB’yi eleştirdi
“Küresel Siyasi Hegemonyanın Baronları Eninde Sonunda Diz Çökecektir”

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Sarıyer İlçe Başkanı Hüseyin Özdemir Görevden Alındı

Sarıyer İlçe Başkanı Hüseyin Özdemir Görevden Alındı
Hüseyin Özdemir, il başkanlığına çağrıldı ve görevden alındığını bizzat AK Parti İl Başkanı Aziz Babuşçu tarafından kendisine iletildi.
15.04.2014 / 22:36


AK Parti’nin Sarıyer’de uğradığı hezimetten sonra ilk iş olarak Teşkilattan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı görevden alınmıştı. Ekrem Erdem ARGE başkanlığına getirilirken, Süleyman Soylu Teşkilattan sorumlu Başakan Yarımcısı olmuştu. Süleyman Soylu, göreve başlar başlamaz ilk icraatı Sarıyer’de yaptı. AK Parti Sarıyer İlçe Başkanı Hüseyin Özdemir’i görevden aldı.

HÜSEYİN ÖZDEMİR RESMEN KOVULMAYI BEKLEDİ

Hüseyin Özdemir’in Sarıyer’de yaşanan hezimetten sonra görevinden istifa etmesi bekleniyordu fakat istifa etmeyen Özdemir’i, AK Parti Genel Başkan Yardımcı Süleyman Soylu, tabiri caizse kovarcasına görevden aldı. Hüseyin Özdemir, il başkanlığına çağrıldı ve görevden alındığını bizzat AK Parti İl Başkanı Aziz Babuşçu tarafından kendisine iletildi.

NOT: Bu akşam saatlerinde AK Parti İstanbul İl Başkanı tarafından görevlenen bir yetkili, Ferahevler'de bulunan ilçe binasına gelecek ve AK Parti'nin Sarıyer teşkilatıyla olağanüstü buluşacak. Yapılacak olan bu görüşmede Sarıyer teşkilatına hangi ismi İlçe Başkanı olarak görmek istiyorsunuz sorusu sorulacak. Teşkilatla yapılacak olan bu istişareden sonra son kararı İl Başkanı Aziz Babuşçu ve Teşkilatlanmadan sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu verecek.


YORUMLAR
fatih gökgöz: 
""
SELAMİ UZUN GETİRİL MELİ,SARIYER ONU KISA ZAMANDA TANIDI VE SEVDİ,,,
16.04.2014 / 21:04