Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - Özlem Bitiyor Büyükdere Muhtarına Kavuşuyor
Sarıyer'de 'Yağmur' Kazası 1 Ağır Yaralı
Kredi Kartı Borcundan Takibe Alınanların Sayısı Azaldı
Oltalar Farkındalık İçin Atıldı

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Özlem Bitiyor Büyükdere Muhtarına Kavuşuyor

Özlem Bitiyor Büyükdere Muhtarına Kavuşuyor
Mahallede herkesin sevgisini kazanan Ali Yazıcı, gece geç saatlere kadar sokaklarda dolaşarak mahalledeki sorunları tek tek ajandasına not alıyor ve ilgili kurumlara iletiyor.
10.03.2014 / 13:32


Büyükdere Mahallesi muhtar adayı Ali Yazıcı, muhtar olması halinde sadece bir kesimin değil herkesin muhtarı olacağını ve gece gündüz demeden çalışacağını söyledi.

Büyükdere’nin sorunlarını yakından takip eden ve bu sorunların çözülmesi için yetkili kurumlarla sürekli temas halinde olan Ali Yazıcı, 30 Mart seçimlerini kazanması halinde Büyükdere’ye muhtar olacak. Bugüne kadar mahallenin pek çok sorununun çözümü konusunda girişimlerde bulunan Yazıcı, 2009’teki muhtarlık yarışını sadece 51 oy farkıyla kaybetmişti.

GECE GÜNDÜZ ÇALIŞACAĞIM!

Mahallede herkesin sevgisini kazanan Ali Yazıcı, gece geç saatlere kadar sokaklarda dolaşarak mahalledeki sorunları tek tek ajandasına not alıyor ve ilgili kurumlara iletiyor. İnsanların içinde olmasından dolayı herkesle yakın temas halinde olduğunu vurgulayan Yazıcı; “44 yıldır Büyükdere’de yaşıyorum ve mahallemizin tüm sorunlarını biliyorum. Bunların çözümü için gece gündüz demeden çalışmak istiyorum. Şuan muhtar olmadan bile pek çok sorunun çözümünü sağladım. Muhtar ve yetki sahibi olmam durumunda ise çözemeyeceğim sorun kalmayacak. Büyükdere halkı hizmet bekliyor, ben de bu hizmete talibim” diye konuştu.