Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - EKREM İMAMOĞLU </br>VE OKTAY AKSU'NUN AFİŞLERİNE </br>ALÇAK SALDIRI!!! </br>SARIYER HALKI </br>BUNUN HESABINI </br>SANDIKTA SORACAKTIR!!!
ŞEREF AYER </br>KOVULMADIKÇA </br>SARIYER İFLAH OLMAZ!!!
Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

EKREM İMAMOĞLU
VE OKTAY AKSU'NUN AFİŞLERİNE
ALÇAK SALDIRI!!!
SARIYER HALKI
BUNUN HESABINI
SANDIKTA SORACAKTIR!!!

EKREM İMAMOĞLU </br>VE OKTAY AKSU'NUN AFİŞLERİNE </br>ALÇAK SALDIRI!!! </br>SARIYER HALKI </br>BUNUN HESABINI </br>SANDIKTA SORACAKTIR!!!
Sarıyer’de İmamoğlu ve Aksu’nun afişlerine saldırı
01.03.2024 / 17:48
Sarıyer’de İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ve CHP Sarıyer Belediye Başkan Adayı Mustafa Oktay Aksu’nun seçim afişlerine yapılan çirkin saldırı kınandı.Sarıyer Fatih Sultan Mehmet Mahallesi’nde İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ve CHP Sarıyer Belediye Başkan Adayı Mustafa Oktay Aksu’nun asılan bez afişlerine kimliği belirsiz kişi ya da kişiler tarafından kesici aletlerle zarar verildi. Konuyla ilgili açıklama yapan CHP Sarıyer Belediye Başkan Adayı Mustafa Oktay Aksu, bu tür çirkin saldırıları şiddetle kınadıklarını söyledi.Olayın sorumlularını kamuoyunun vicdanına bıraktıklarını belirten Aksu, “Gece saatlerinde afişlerimize kesici aletlerle zarar verilmiş. Bu tür bir olayı geçtiğimiz günlerde başka bir bölgede daha yaşadık. Konuyu inceliyoruz. Dostça bir havada seçim çalışması yapmaya çalışıyoruz ancak bazı kişi ya da kişiler bu havayı bozmaya çalışıyor. Bu tür olaylar bizleri asla yıldıramaz. Afişlerimize zarar verebilirsiniz ama halkın gönlünden bizi asla koparamazsınız’ dedi.