Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - FLASH!!! FLASH!!! FLASH!!! </br>KISKANÇLIK KRİZİNE GİREN </br>ŞÜKRÜ GENÇ </br>EŞKİYALIĞA SOYUNDU!!! </br>BAHÇEKÖY'DE OLAY ÇIKARDI </br>TEHDİTLER YAĞDIRDI!!!
ŞEREF AYER </br>KOVULMADIKÇA </br>SARIYER İFLAH OLMAZ!!!
Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

FLASH!!! FLASH!!! FLASH!!!
KISKANÇLIK KRİZİNE GİREN
ŞÜKRÜ GENÇ
EŞKİYALIĞA SOYUNDU!!!
BAHÇEKÖY'DE OLAY ÇIKARDI
TEHDİTLER YAĞDIRDI!!!

FLASH!!! FLASH!!! FLASH!!! </br>KISKANÇLIK KRİZİNE GİREN </br>ŞÜKRÜ GENÇ </br>EŞKİYALIĞA SOYUNDU!!! </br>BAHÇEKÖY'DE OLAY ÇIKARDI </br>TEHDİTLER YAĞDIRDI!!!
ADAMLARI İLE BİRLİKTE CHP BAHÇEKÖY SEÇİM OFİSİNİ BASAN ŞÜKRÜ GENÇ, CHP'LİLERE HAKARETLER YAĞDIRARAK TEHDİTLERDE BULUNDU.
28.02.2024 / 13:42
CHP TARAFINDAN ADAY GÖSTERİLMEYİNCE, TABİR-İ CAİZSE DELİYE DÖNEN VE CHP'YE KAYBETTİRME HAYALİ VE İNTİKAM DUYGUSUYLA BAĞIMSIZ SARIYER BELEDİYE BAŞKAN ADAYI OLAN ŞÜKRÜ GENÇ, AKLİ MELEKELERİNİ KAYBETMİŞCESİNE, ŞEHİR EŞKIYASI ÇETE LİDERİ GİBİ MEKAN BASMAYA BAŞLADI.

DÜN ADAMLARI İLE BİRLİKTE CUMHURİYET HALK PARTİSİ'NİN BAHÇEKÖY SEÇİM OFİSİNİ BASAN ŞÜKRÜ GENÇ, ORADA BULUNAN CHP'LİLERE HAKARETLER YAĞDIRARAK TEHDİTLERDE BULUNDU.

ŞÜKRÜ GENÇ'İN TÜM TAHRİKLERİNE RAĞMEN ESKİ BAŞKANLARINA SAYGISIZLIK YAPMAYAN CHP'LİLER SAĞDUYULU YAKLAŞIMLARI İLE TAKDİR TOPLARKEN, BÜYÜK BİR ÖFKE İLE SİNİR ATAKLARI GEÇİREN ŞÜKRÜ GENÇ'İN BU KABA VE TERBİYESİZ SÖYLEMLERİNE VE SALDIRGAN TUTUMUNA ŞAHİT OLAN VATANDAŞLAR BÜYÜK ŞAŞKINLIK YAŞADILAR.

15 YIL BOYUNCA KENDİSİNE HİZMET EDEN CHP ÖRGÜTÜNE KARŞI YAPILAN BU SALDIRI SONRASI AÇIKLAMALARDA BULUNAN VATANDAŞLAR "ŞÜKRÜ GENÇ'İN YAPTIĞI RESMEN EŞKIYALIK. ADAY GÖSTERİLMEMESİNİN ARDINDAN KISKANÇLIK KRİZLERİ GEÇİRDİĞİNİ BİLİYORUZ. AMA BU KADAR DA AYMAZLIK VE TERBİYESİZLİK OLMAZ Kİ.

ÜÇ DÖNEM BOYUNCA KENDİSİNE HİZMET EDEN CHP ÖRGÜTÜNE KARŞI YAPILAN BU DÜŞMANCA SALDIRI, ŞÜKRÜ GENÇ'İN NE KADAR İĞRENÇ BİR İNSAN OLDUĞUNU DA GÖZLER ÖNÜNE SERDİ. ANLAŞILIYOR Kİ, ŞÜKRÜ GENÇ İÇİN CHP'NİN HİÇBİR ÖNEMİ YOKMUŞ. VARSA, YOKSA TEK GAYESİ RANTMIŞ, MENFAATMİŞ"
DİYEREK, ŞÜKRÜ GENÇ'E BÜYÜK TEPKİ GÖSTERDİLER.