Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - OKTAY BAŞKAN </br>GEL DE KURTAR </br>SARIYERİMİZİ!!!
ŞEREF AYER </br>KOVULMADIKÇA </br>SARIYER İFLAH OLMAZ!!!
Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

OKTAY BAŞKAN
GEL DE KURTAR
SARIYERİMİZİ!!!

OKTAY BAŞKAN </br>GEL DE KURTAR </br>SARIYERİMİZİ!!!
Sarıyer Yenigün Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Emre Güner Yazdı...
26.02.2024 / 18:36
TFF 2. LİG KIRMIZI GRUP'TA MÜCADELE EDEN SARIYER, HER GEÇEN GÜN KAN KAYBETMEYE VE KÜME DÜŞMEYE DOĞRU İLERLİYOR.

DÜN DE FETHİYESPOR DEPLASMANINDA İKİ ALTIN PUAN BIRAKAN LACİVERT BEYAZLI EKİP, TARAFTARLARINI YİNE HAYAL KIRIKLIĞINA UĞRATTI.

GERÇİ BU BERABERLİK SARIYER CAMİASINI BİLEN, YAKINDAN TAKİP EDENLER ARASINDA BEKLENEN BİR SONUÇTU.

MAÇ ÖNCESİ MANİPÜLASYONA EN YAKIN MÜSABAKA OLARAK DEĞERLENDİRİLEN FETHİYESPOR İLE SARIYER'İN YETKİLİLERİNİN ÇOK UZUN ZAMANDIR AİLE YAKINLIKLARI SÖZ KONUSU.

BU ANLAMDA MAÇIN BERABERE BİTECEĞİ VE HER İKİ TAKIMIN KAPALI KAPILAR ARDINDAN MİDE BULANDIRAN DEV BİR MANİPÜLASYONA İMZA ATACAĞI KONUŞULUYORDU, NE TESADÜF Kİ; BU KONUŞULANLARIN GÖZLE GÖRÜLÜR KISMI, YANİ MAÇIN BERABERE BİTECEĞİ İLE İLGİLİ EN ÖNEMLİ BEKLENTİ DOĞRU ÇIKTI.

KOSKOCA SARIYER SPOR KULÜBÜ'NÜ ŞAİBE ALTINDA BIRAKAN, BORÇ BATAĞINA SÜRÜKLEYEN VE KÜME DÜŞME POTASINA DEMİR ATAN BU AŞAĞILIK İNSANLARDAN KURTULMAMIZ ŞART OLMUŞTUR.

BU UNSURDA SARIYER HALKININ TEK UMUDU, CHP SARIYER BELEDİYE BAŞKAN ADAYI OKTAY AKSU OLARAK GÖZÜKÜYOR.

UZUN YILLARDIR SARIYER'DE İKAMET EDEN, SARIYER'İN HER SORUNUNU ÇÖZÜME KAVUŞTURACAK BİLGİ VE BİRİKİME SAHİP OLAN OKTAY BAŞKAN, İNANIYORUM Kİ SARIYER SPOR KULÜBÜ'NE DE DEV YATIRIMLAR YAPACAK VE KULÜBÜMÜZE ÇAĞ ATLATACAKTIR.

ARTIK KULÜBÜMÜZE NAMUSLU VE İŞİN EHLİ İNSANLARIN SAHİP ÇIKMA ZAMANI GELMİŞ BULUNMAKTADIR.OKTAY AKSU'NUN SPORA VE FUTBOLA OLAN SEVGİSİ VE İLGİSİ HERKESÇE BİLİNMEKTEDİR.

BİZ SARIYERLİLER OLARAK BU FIRSATI EN İYİ ŞEKİLDE DEĞERLENDİRİP, OKTAY AKSU İLE BÜYÜK ZAFERLERİN KAPISINI 31 MART GÜNÜ ARDINA KADAR AÇMALIYIZ.

NEDEN SARIYERİMİZ HAK ETTİĞİ GİBİ YÖNETİLMESİN?

NEDEN SARIYERİMİZ SON MODERN TESİSLERE SAHİP OLMASIN?

NEDEN SARIYERİMİZ ÖNCE 1. LİGE, ARDINDAN İSE SÜPER LİGE ÇIKMASIN?

NEDEN?

UNUNUTULMASIN Kİ, LİYAKATLİ VE İŞİN EHLİ DÜRÜST YÖNETİCİLER İLE BAŞARI KAÇINILMAZDIR!

CHP SARIYER BELEDİYE BAŞKAN ADAYI OKTAY AKSU, TÜM SARIYER HALKI İÇİN NASIL SOSYAL BELEDİYECİLİK KAVRAMINDA BİR HEYECAN YARATIYOR VE UMUT OLUYORSA, AYNI HEYECANI VE UMUDU SARIYER SPOR KULÜBÜ CAMİASINDA DA YARATTIĞI BİR GERÇEK.

OKTAY AKSU'NUN ÖNDERLİĞİNDE KURULACAK OLAN SARIYER SPOR KULÜBÜ'NÜN YÖNETİM KURULU İLE SARIYERİMİZ HİÇ ŞÜPHE YOK Kİ, ÖNÜMÜZDEKİ SEZON ŞAMPİYONLUĞUN EN BÜYÜK ADAYI OLACAKTIR.

SARIYER SPOR KULÜBÜ CAMİASI BÜYÜK BİR SABIRSIZLIKLA VE UMUTLA OKTAY AKSU'YU BEKLİYOR!!!