Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - ALİ BÜYÜKASAR’DAN </br>TEVFİK YAMANTÜRK’E ZİYARET…
ŞEREF AYER </br>KOVULMADIKÇA </br>SARIYER İFLAH OLMAZ!!!
Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

ALİ BÜYÜKASAR’DAN
TEVFİK YAMANTÜRK’E ZİYARET…

ALİ BÜYÜKASAR’DAN </br>TEVFİK YAMANTÜRK’E ZİYARET…
Ali Büyükasar, Türk futbolunun ve iş hayatının duayen isimlerine nezaket ziyareti gerçekleştirmeye devam ediyor.
23.02.2024 / 17:29
Ali Büyükasar, Türk futbolunun ve iş hayatının duayen isimlerine nezaket ziyareti gerçekleştirmeye devam ediyor.

Spor ve siyaset dünyasının başarılı ve saygın isimlerinden, Türkiye Futbol Federasyonu Denetim Kurulu Asil Üyesi, Sarıyerli iş insanı Ali Büyükasar, Türk futbolunun ve iş yaşamının duayen isimleriyle buluşuyor.

Ali Büyükasar, Türk dünyasının ve iş hayatının öncü isimlerinden, Beşiktaş’ın son 40 senesinde bizzat bulunan, BJK Onursal Başkanı merhum Süleyman Seba Başkanlığında Beşiktaş yönetimlerinde önemli görevler üstlenmiş, 3 dönemdir BJK Divan Kurulu Başkanlığı yapan, Ülkemizin yetiştirdiği kıymetli iş insanı, GÜRİŞ Holding Yönetim Kurulu Başkanı Tevfik Yamantürk’ü çalışma ofisinde ziyaret etti.

Samimi bir ortamda gerçekleşen sohbet sonrasında gençlere ve spora olan ilgisi ile bilenen Yamantürk, Ali Büyükasar'a teşekkür ederek ziyaretten duyduğu memnuniyetini dile getirdi.

YAMANTÜRK’TEN ANLAMLI HEDİYE…

Türk Milliyetçiliği taihinin sembol isimlerinden, GURİŞ holding’in kurucusu, Tevfik Yamantürk’ün babası merhum İdris Yamantürk'ün "Türk Milletine Borcumuz Var" isimli kitabını imzalayarak Ali Büyükasar’a hediye etti.

TEVFİK YAMANTÜRK TÜRKİYE’NİN DEV HOLDİNGİ GÜRİŞİ BAŞARIYLA YÖNETİYOR…

Türkiye'de taahhüt ve inşaat sektörünün en büyük firmalarından biri olan GÜRİŞ, dünyanın en büyük müteahhit şirketleri arasında yer alıyor. Şimdiye kadar yurtiçinde ve yurt dışında toplam proje değerleri milyar dolarlarla ifade edilebilecek onlarca işi tamamladı. Grubun elinde Parsan, Omtaş ve Asil Çelik gibi sanayi şirketleri başta olmak üzere bir çok bilinen şirket var. GÜRİŞ, kurulduğu 1958 yılından bugüne kadar, 30'dan fazla iştiraki ve 8000'i aşkın personeliyle, yurt içinde, Ortadoğu, Yakın ve Orta Asya, BDT ve Kuzey Afrika ülkelerinde, Suriye, Libya, Ekvator, Ukrayna, Kosova, Romanya, Balkan coğrafyası ve Doğu Avrupada yatırımlarını değerlendiriyor. Holding mevcut potansiyeli ile sadece Türkiye’nin değil Dünyanın önemli firmalarından biri haline gelmiş durumda.