Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - OLAĞANÜSTÜ KÖTÜ FUTBOL </br>MUCİZE GALİBİYET!!!
ŞEREF AYER </br>KOVULMADIKÇA </br>SARIYER İFLAH OLMAZ!!!
Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

OLAĞANÜSTÜ KÖTÜ FUTBOL
MUCİZE GALİBİYET!!!

OLAĞANÜSTÜ KÖTÜ FUTBOL </br>MUCİZE GALİBİYET!!!
Sarıyer Yenigün Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Emre Güner Yazdı...
11.02.2024 / 17:45
TFF 2. LİG 25. HAFTA MÜSABAKASINDA, KÜME DÜŞME HATTININ HEMEN ÜSTÜNDE YER ALAN SARIYER İLE ETİMESGUT KARŞILAŞMASINDA GALİBİYETE UZANAN SARIYER OLDU.

MÜSABAKANIN BAŞINDAN SONUNA KADAR ÜSTÜN OLAN TARAF EV SAHİBİ ETİMESGUT TAKIMIYDI.

TÜRKİYE'DE REKOR DERECEYE GİRECEK KADAR (18) KORNER KULLANAN, %59 - %41 TOPLA OYNAMA İLE BÜYÜK FARK YARATAN, RAKİP KALEYE 29 ŞUT GÖNDEREREK SARIYER KALESİNİ ADETA ABLUKA ALTINA ALAN ETİMESGUT, MAÇIN HENÜZ 10. SANİYESİNDE KUBİLAY KÖYLÜ'NÜN AYAĞINDAN YEDİĞİ GOLLE MAÇTAN 1-0 MAĞLUP AYRILDI.

BU GALİBİYET SARIYER'E İLAÇ GİBİ GELDİ AMA OYNANAN FEVKALÂDE KÖTÜ VE SİLİK FUTBOL İLERLEYEN HAFTALAR İÇİN BÜYÜK KORKU VE ENDİŞE YARATMAYA DEVAM EDİYOR.

ETİMESGUT'UN KAÇIRDIĞI NET 8 TANE YÜZDE 100'LÜK GOL POZİSYONU VARKEN, SARIYER İSE MAÇ BOYUNDA SADECE BİR POZİSYONDAN FAYDALANAMADI.

BU ARADA 59. DAKİKADA MAÇIN HAKEMİ, ETİMESGUT'UN TARTIŞMASIZ NET PENALTISINI VERMEYEREK, MAÇIN SKORUNA DİREKT ETKİ ETTİ.

MAÇTA ETİMESGUT'UN TAM 37 KEZ TAÇ ATIŞI KULLANMASI DA, SARIYER'İN SAVUNMA YAPARKEN TELAŞ HÂLİNDE TOPU SÜREKLİ DIŞARI GÖNDERDİĞİNİN EN AÇIK VE BARİZ GÖSTERGESİ OLDU.

HER ŞEYİ BİR KENARA BIRAKACAK OLURSAK, BU REZİL VE KEPAZE FUTBOLA RAĞMEN ALINAN 3 PUAN HEPİMİZ İÇİN CAN SUYU OLDU DİYEBİLİRİZ.

ÖNÜMÜZDEKİ HAFTA SARIYER, ERZİNCANSPOR İLE YUSUF ZİYA ÖNİŞ STADI'NDA KARŞI KARŞIYA GELECEK.