Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - ANKARA’DA ÖNEMLİ BULUŞMA </br>ALİ BÜYÜKASAR’DAN </br>MURAT BAŞESGİOĞLU’NA ZİYARET…
ŞEREF AYER </br>KOVULMADIKÇA </br>SARIYER İFLAH OLMAZ!!!
Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

ANKARA’DA ÖNEMLİ BULUŞMA
ALİ BÜYÜKASAR’DAN
MURAT BAŞESGİOĞLU’NA ZİYARET…

ANKARA’DA ÖNEMLİ BULUŞMA </br>ALİ BÜYÜKASAR’DAN </br>MURAT BAŞESGİOĞLU’NA ZİYARET…
Ali Büyükasar, Türk futbolunun ve siyasetinin duayen isimlerine nezaket ziyareti gerçekleştirmeye devam ediyor.
01.02.2024 / 13:52
Ali Büyükasar, Türk futbolunun ve siyasetinin duayen isimlerine nezaket ziyareti gerçekleştirmeye devam ediyor.

Spor ve siyaset dünyasının başarılı ve saygın isimlerinden, Türkiye Futbol Federasyonu Denetim Kurulu Asil Üyesi, Sarıyerli iş insanı Ali Büyükasar, Türk futbolunun ve siyasetinin duayen isimlerine nezaket ziyareti gerçekleştirmeye devam ediyor.Ali Büyükasar, Türk siyasetinin gelmiş geçmiş en etkili isimlerinden biri olan, İç İşleri Bakanlığı, Gençlik ve Spordan Sorumlu Devlet Bakanlığı, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı gibi çok önemli görevler yürütmüş olan, aynı zamanda BJK Divan Kurulu Üyesi Murat Başesgioğlu’nu, Ankara’da bulunan çalışma ofisinde ziyaret etti.

Samimi bir ortamda gerçekleşen sohbet sonrasında Ali Büyükasar, Murat Başesgioğlu’na isminin yazılı olduğu 'Türkiye A Milli Takım Forması' hediye etti.

Beşiktaşlılığı, gençlere ve spora olan ilgisi ile bilenen Başesgioğlu, Ali Büyükasar'a teşekkür ederek ziyaretten duyduğu memnuniyetini dile getirdi.

Hukukçu kimliği ile bilinen Murat Başesgioğlu 1987, 1991, 1995 ve 1999 Türkiye genel seçimleri'nde de ANAP Kastamonu milletvekili olarak meclise girmişti.Başesgioğlu ayrıca 2002 Türkiye genel seçimleri'nde de AK Parti İstanbul milletvekili seçilmişti.

2007 seçimlerinde de AK Parti'den milletvekili olarak devam etmişti.

Murat Başesgioğlu 2011 ve 2015 Türkiye genel seçimleri'nde ise Milliyetçi Hareket Partisi'nden İstanbul milletvekili olarak meclise girmişti.

Başesgioğlu TBMM'de 28 yıl aralıksız Milletvekili olarak hizmet ederek Türk siyasetine damga vurmuştur.

Cumhuriyet tarihi boyunca TBMM’de aralıksız en uzun süre Milletvekili görevi yapmış ender kişilerden biridir.
Etiketler: