Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - BÖYLE TERBİYESİZLİK GÖRÜLMEDİ!!! </br>ŞÜKRÜ GENÇ </br>BELEDİYE ÇALIŞANLARINI </br>TEHDİT EDEREK </br>VE SARIYER DIŞINDAN </br>ADAM TOPLAYARAK </br>ADAY ADAYLIĞINI AÇIKLADI!!!
ŞEREF AYER </br>KOVULMADIKÇA </br>SARIYER İFLAH OLMAZ!!!
Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

BÖYLE TERBİYESİZLİK GÖRÜLMEDİ!!!
ŞÜKRÜ GENÇ
BELEDİYE ÇALIŞANLARINI
TEHDİT EDEREK
VE SARIYER DIŞINDAN
ADAM TOPLAYARAK
ADAY ADAYLIĞINI AÇIKLADI!!!

BÖYLE TERBİYESİZLİK GÖRÜLMEDİ!!! </br>ŞÜKRÜ GENÇ </br>BELEDİYE ÇALIŞANLARINI </br>TEHDİT EDEREK </br>VE SARIYER DIŞINDAN </br>ADAM TOPLAYARAK </br>ADAY ADAYLIĞINI AÇIKLADI!!!
BÖYLE MEFAATÇİLİK GÖRÜLMEDİ!!! ŞÜKRÜ GENÇ'İN UTANMAZLIĞI BU KADARINA DA PES DEDİRTTİ!!!
28.11.2023 / 11:04
SARIYER'DE CHP ÖRGÜTÜ TARAFINDAN SANDIĞA GÖMÜLEN, DELEGE BİLE SEÇİLEMEYEN ŞÜKRÜ GENÇ; ANLAŞILAN O Kİ, AÇ GÖZLÜLÜĞÜ VE DOYMAK BİLMEYEN İŞKEMBESİ NEDENİYLE, SARIYER'DEKİ KARİYERİNİ REZİL OLARAK BİTİRECEK.

SARIYER BELEDİYE BAŞKANLIĞI KOLTUĞUNDA GÜN SAYAN ŞÜKRÜ GENÇ, 3 DÖNEMDİR SARIYER HALKINI PERİŞAN ETMİYORMUŞ GİBİ BİR KEZ DAHA BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYI OLDU.

ÜSTELİK ADAY ADAYLIK BAŞVURUSU İÇİN, YANINDA KALABALIK OLUŞTURSUNLAR DİYE SARIYER BELEDİYESİ ÇALIŞANLARINI TEHDİT ETTİĞİ BİZE GELEN HABERLER ARASINDA.

SARIYER BELEDİYE ÇALIŞANLARININ İŞ ÇIKIŞ SAATİNE DENK GELEN ADAY ADAYLIK AÇIKLAMASI, BİRÇOK MANİPÜLASYONA AÇIK HÂLE DÖNÜŞMÜŞ VAZİYETTE.

ŞÜKRÜ GENÇ'İN ADAY ADAYLIK BAŞVURUSU İÇİN YAPTIĞI ETİK VE AHLÂK DIŞI YÖNTEMLERDEN BİR DİĞERİ İSE, SARIYER İLÇESİ'NİN DIŞINDAN TOPLADIKLARI PARALI İNSANLAR OLDUKLARI DİLE GETİRİLDİ. HATTA ŞÜKRÜ GENÇ'İN KENDİSİ DE KONUŞMASINDA SARIYER DIŞINDAN GELEN İNSANLARIN YOĞUNLUĞUNA DİKKAT ÇEKTİ!!!

BU KADAR ORGANİZE HAREKET EDİLMESİNE VE BU DENLİ BİR ZAHMETE GİRİLMESİNE RAĞMEN EN FAZLA 120-130 KİŞİ CİVARINDA İNSAN TOPLAYABİLEN ŞÜKRÜ GENÇ'İN, NASIL ERİDİĞİ VE BİTTİĞİ DE GÜN YÜZÜNE ÇIKMIŞ OLDU.İNSANLARA GÖRSEL NİTELİKTE ALGI OPERASYONU ÇEKMEYE KALKIŞAN ŞÜKRÜ GENÇ'İN ŞOVU RESMEN ELİNDE PATLADI.

SARIYER'DE 15 YILLIK BELEDİYE BAŞKANLIĞI DÖNEMİNDE HALKI PERİŞAN EDEN, GÖZLE GÖRÜLÜR VE KAYDA DEĞER HİÇBİR HİZMET SUNMAYAN, KENDİNE VE AİLESİNE MADDİ ANLAMDA OLAĞANÜSTÜ YATIRIMLAR YAPARKEN, SARIYER'DE YAŞAYAN BİNLERCE GARİBANI SAHİPSİZ BIRAKAN ŞÜKRÜ GENÇ'İN, NE KADAR UTANMAZ BİR İNSAN OLDUĞU BİR KEZ DAHA GÖZLER ÖNÜNE SERİLDİ.

ŞİMDİ SARIYER'DE HERKES ŞU ÖNEMLİ İDDİAYI KONUŞUYOR?

ŞÜKRÜ GENÇ 15 YILLIK BAŞKANLIK KARİYERİNDE YAPMIŞ OLDUĞU USULSÜZLÜKLERİN ÜSTÜNÜ ÖRTEMEDİ VE BAŞI FENA HÂLDE DERTTE!!!

ARSIZCA GERÇEKLEŞTİRDİĞİ VE SUÇ TEŞKİL EDEN USULSÜZLÜKLERİ ÖRTBAS ETMEK İÇİN SON BİR ŞANS DENİYOR!

BU SEBEPLE ŞÜKRÜ GENÇ'İN KESENİN AĞZINI AÇTIĞI VE YÜKSEK MİKTARDA MEBLAĞ İLE CHP GENEL MERKEZİ'NİN AKLINI ÇELMEYİ PLANLADIĞI İDDİA EDİLİYOR.

CHP GENEL MERKEZİ, ÖRGÜTÜN TEMSİLCİSİ Mİ?
YOKSA, PARA İLE SATIN ALINABİLEN BİR KURUM MU?

BUNU KISA BİR ZAMAN SONRA HEP BİRLİKTE GÖRECEĞİZ!!!