Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - SEVGİ ATALAY, NADİR GÜNDAY </br>ERSİN ŞAHİN, ALİ GÖRGÜLÜER İLE </br>SARIYER BELEDİYESİ </br>RANTIN MERKEZİ!!!
OKTAY AKSU İHALE ÜZERİNDEN </br>YOLSUZLUKLA SUÇLANIYOR!  </br>AKSU YOLSUZLUĞU İTİRAF ETTİ Mİ?
ŞEREF AYER </br>KOVULMADIKÇA </br>SARIYER İFLAH OLMAZ!!!
Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

SEVGİ ATALAY, NADİR GÜNDAY
ERSİN ŞAHİN, ALİ GÖRGÜLÜER İLE
SARIYER BELEDİYESİ
RANTIN MERKEZİ!!!

SEVGİ ATALAY, NADİR GÜNDAY </br>ERSİN ŞAHİN,  ALİ GÖRGÜLÜER İLE </br>SARIYER BELEDİYESİ </br>RANTIN MERKEZİ!!!
Sarıyer Yenigün Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Emre Güner Yazdı...
23.09.2023 / 23:15
SARIYER BELEDİYESİ'NİN KASASI VE KRİPTOSU SEVGİ ATALAY İLE RANTIN GÖBEĞİNDEKİ İSİM NADİR GÜNDAY'IN USULSÜZ İŞLER ÇEVİRDİĞİ, 'DEVLETİN MALI NEFİS, YEMEYEN DOMUZ' MİSALİ, KİŞİSEL MENFAATLERİ UĞRUNA BİR GÜNAH ÇUKURU YARATTIKLARI ÇOK SAĞLAM ŞEKİLDE DİLE GETİRİLİYOR.

AK PARTİ'DE GÖREV ALDIĞI DÖNEMDE 'ALEVİ' OLDUĞUNU GİZLEYEN, SONRASINDA İSE SARIYER BELEDİYESİ'NDE ALEVİ ŞÜKRÜ GENÇ'İN BAŞKAN OLMASI İLE BİRLİKTE 'BEN ALEVİYİM' DEMEYE BAŞLAYAN BİR İSİM OLAN SEVGİ ATALAY, AYNI ZAMANDA ŞÜKRÜ GENÇ'İN ÇOK SEVDİĞİ BİR DOSTU OLARAK DİKKAT ÇEKMEKTE.AYRICA ŞÜKRÜ GENÇ'İN, 2024 YEREL SEÇİMLERİNDE SEVGİ ATALAY İÇİN YOĞUN ÇALIŞMA YAPTIĞI VE KENDİSİNİN YERİNE BAŞKANLIK KOLTUĞUNA OTURMASI İÇİN TÜM DÜĞMELERE BASTIĞI KONUŞULUYOR.

ANCAK ÇOK UZUN YILLARDIR SARIYER BELEDİYESİ İMARDAN SORUMLU BELEDİYE BAŞKAN YARDIMCISI OLAN SEVGİ ATALAY HAKKINDA YILLARDIR ÇOK SAYIDA İTHAMLAR VE OLUMSUZ GÖRÜŞLER VAR.

ATALAY'IN SARIYER BELEDİYE BAŞKAN YARDIMCILIĞI YAPTIĞI YILLAR İÇİNDE BÜYÜK SERVET SAHİBİ OLDUĞU HERKESÇE BİLİNMEKTE.

BU SERVETİNİ NASIL ELDE ETTİĞİNİ İSE KİMSE BİLMİYOR!!!

SARIYER BELEDİYESİ'NDE ÇOK UZUN SENELERDİR BİR RANT SİSTEMİ KURULDUĞUNU DİLE GETİREN BÜYÜK BİR KİTLE SÖZ KONUSU.

İNŞAAT YAPI RUHSATLARINA TABİ OLMAYAN, UYGUN OLMAYAN PROJELERİN DIŞINDA KALAN, İNŞAAT YAPI RUHSATI OLAN VEYA OLMAYAN YERLERDEN 5393 SAYILI BELEDİYE KANUNUNUN MADDESİ GEREĞİNCE BAĞIŞ ADI ALTINDA CİDDİ MİKTARLAR ALINDIĞI YÜKSEK SESLE KONUŞULUYOR.BAĞIŞ ADI ALTINDA ALINAN PARALARIN AKABİNDE GAYRİRESMİ İNŞAAT YAPI İŞLERİNE GÖZ YUMULUYOR.

DEVLETİ VE MİLLETİ YASAL YÖNDEN ÂLENEN ZARARA UĞRATAN BU ZİHNİYETİN, YILLARDIR BU İŞİ KİŞİSEL OLARAK CİDDİ GELİR KAPISI HÂLİNE DÖNÜŞTÜRDÜĞÜ DE VATANDAŞLAR TARAFINDAN BÜYÜK RAHATSIZLIĞA SEBEBİYET VERMEKTE.

ÖZELLİKLE MADEN MAHALLESİ'NDE YAPILAN PLAN TADİLATLARINDA CHP'Lİ BİR MİLLETVEKİLİ VE KARDEŞİNİN İŞİN DERİN BOYUTUNU OLUŞTURDUĞU, DAHA SONRA SARIYER BELEDİYESİ İMAR KOMİSYONU BAŞKANI VE MECLİS ÜYELERİ İLE BİRLİKTE HAREKET EDİLEREK PLAN TADİLATLARI YAPIP, İMARA UYGUN OLMAYAN BİR BİÇİMDE KIRMIZI KOD UYGULAMALARINI HİÇE SAYARAK ARAZİ VE MÜLK SAHİPLERİ İLE İNŞAAT FİRMALARINA KAT KAZANDIRDIĞI VE BURADAN DEVASA RANTLAR ELDE ETTİKLERİ BİZE ULAŞAN BİLGİLER ARASINDA.

AYNI ŞEKİLDE ZEKERİYAKÖY, USKUMRUKÖY VE DEMİRCİKÖY BÖLGELERİNDE DE AYNI ŞEKİLDE USULSÜZ UYGULAMALARIN YAPILDIĞI KONUŞULUYOR.

BU BÖLGELERDE KURULAN SİSTEMATİK BİR DÜZEN İLE BİRLİKTE RANT PAYLAŞIMI GERÇEKLEŞTİRİLİYOR.

AYRICA AYAZAĞA VE MASLAK BÖLGELERİNDE REZİDANS VE İŞ MERKEZLERİNDE, YÜKSEK KATLI BİNALARDA Kİ PROJE DIŞI ÇALIŞMALARDA YAPILAN PLAN TADİLATLARI İLE PROJE UYGULAMASI DIŞINA ÇIKARAK, YÜKSEK KATLI BİNALARIN USULSÜZ OLAN KISIMLARINI PROJEYE UYGUNLUK HÂLİ VERİLDİĞİ DE SIKÇA DİLE GETİRİLEN SKANDALLAR ARASINDA...

SEVGİ ATALAY'IN İBB İLE BİRLİKTE BU SEMTLERDE DÜZELTMELER YAPIP, İNŞAAT ŞİRKETLERİNİN VE GAYRİMENKUL SAHİPLERİNİN TALEPLERİNİ YERİNE GETİRDİKLERİ İDDİA EDİLİYOR.

AYNI ZAMANDA MASLAK VE AYAZAĞA BÖLGESİNDE İMAR KANUNUNUN DIŞINA ÇIKAN YERLERDE, USULSÜZ UYGULAMALAR İLE KENDİ RANTLARI ÜZERİNE BİR METOD SAĞLANIYOR.

SARIYERLİ VATANDAŞLAR YAPTIKLARI ELEŞTİRİLERDE "SEVGİ ATALAY KENDİ ÇIKAR VE MENFAATLERİNE ÇALIŞACAK AHLAKSIZ KİŞİLERDEN KADROLAR OLUŞTURARAK, SARIYER BELEDİYESİ'Nİ RANTIN MERKEZİ HÂLİNE GETİRMİŞ VE TOPYEKÛN SERVETLERİNE YENİ SERVETLER EKLEMİŞLER"ŞEKLİNDE BÜYÜK TEPKİ VERİYORLAR.

NADİR GÜNDAY'A GELECEK OLURSAK?

GÜNDAY İLE ŞÜKRÜ GENÇ'İN YAKINLIĞI VE SAMİMİYETİ 2009 YILINDAN ÖNCESİNE DAYANMAKTADIR.NADİR GÜNDAY'IN ÖNCE MECLİS ÜYESİ OLMASI, ARDINDAN İSE BELEDİYE BAŞKAN YARDIMCILIĞI GÖREVİNE GETİRİLMESİ TESADÜF DEĞİLDİR.

SARIYER BELEDİYESİ'NİN ÇALIŞTIĞI (ARAÇ KİRALAMA FİLOSU) SÖZKUR ŞİRKETİNİN SARIYER BELEDİYE BAŞKAN YARDIMCISI NADİR GÜNDAY İLE ÇOK YAKIN BAZI BAĞLANTILARI OLDUĞU VE İHALE SÜRECİNİ YÖNETTİKLERİ 3. ŞAHISLAR TARAFINDAN KİŞİSEL ÇIKAR ELDE ETTİKLERİ YÖNÜNDE KORKUNÇ İDDİALAR VAR.

AYNI ZAMANDA NADİR GÜNDAY, SARIYER BELEDİYESİ BÜNYESİNDE BULUNAN SÖZKUR VE DİĞER ARAÇLARIN TRAFİK SİGORTASI VE KASKO İŞLERİNİ CHP SARIYER BELEDİYESİ MECLİS ÜYESİ ALİ GÖRGÜLÜER'E YAPTIRDIĞI VE NADİR GÜNDAY'IN DA BU İŞE DIŞARDAN GİZLİ ŞEKİLDE ORTAK OLDUĞU BİLDİRİLİYOR.

AYRICA BU İŞLER İÇERİSİNDE BAŞKANVEKİLİ ERSİN ŞAHİN'İN DE ADININ GEÇTİĞİ, BU KİRLİ İŞLERİN KÖPRÜSÜ OLDUĞU DİLDEN DİLE KONUŞULUYOR.

ERSİN ŞAHİN'İN, ŞÜKRÜ GENÇ'E OLAN YAKINLIĞI BİLİNMEKTE. İKİSİNİN UZUN SÜREDİR MENFAATLERİNİ BİRLEŞTİRDİKLERİ DE HERKESİN MALÛMU...

AYRICA ŞU AYRINTIYI DA SÖYLEMEDEN GEÇEMEYECEĞİM...

ERSİN ŞAHİN'İN AKRABALARININ ÇOĞUNLUĞU AK PARTİLİ VE KISA ZAMANDA SERVET SAHİBİ OLMUŞ İNSANLAR.

BU TUHAF VE MİDE BULANDIRAN DETAYIN TAKİBİNİ VE ARAŞTIRMASINI KİM YAPACAK BİLEMİYORUM AMA BURADA ÇOK MANİDAR VE ANORMAL İŞLERİN DÖNDÜĞÜ ÇOK BARİZ ORTADA.

DİP NOT OLARAK BUNU DA AKTARMAK İSTEDİM!!!