Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - ŞÜKRÜ GENÇ </br>SARIYER HALKININ ÖMRÜNDEN </br>1095 GÜN ÇALDI!!!
ŞEREF AYER </br>KOVULMADIKÇA </br>SARIYER İFLAH OLMAZ!!!
Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

ŞÜKRÜ GENÇ
SARIYER HALKININ ÖMRÜNDEN
1095 GÜN ÇALDI!!!

ŞÜKRÜ GENÇ </br>SARIYER HALKININ ÖMRÜNDEN </br>1095 GÜN ÇALDI!!!
Sarıyer Yenigün Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Emre Güner Yazdı...
22.09.2023 / 11:55
"DÜNYANIN EN SABIRLI, EN TOLERANSLI İNSANLARI KİM?" DİYE SORSALAR, HİÇ ŞÜPHE YOK Kİ BUNUN CEVABI SARIYER HALKI OLACAKTIR.

14,5 YIL SÜREN BİR ESARET VAR ORTADA VE TABİR-İ CAİZSE KADERİNE BOYUN EĞMİŞ, BİR ÇEŞİT HİPNOZ ALTINDA OLAN İLÇE SEÇMENİMİZ, 3 DÖNEMDİR HEM KENDİLERİNE HEM DE ÇOCUKLARINA AN İTİBARIYLA KAPKARA 900 GÜN YAŞATTI.

BU SEÇMEN KİTLESİ, BİR DİĞER İFADE İLE SIRF PARTİZANLIK VE İDEOLOJİK SAPKINLIK NETİCESİYLE GELECEĞİMİZ OLAN ÇOCUKLARIMIZIN ÖMRÜNDEN VE HAYALLERİNDEN, ÖNÜMÜZDEKİ MART AYINA KADAR OLAN SÜREÇ İLE BİRLİKTE 1095 GÜNÜ ÖMÜRLERİNDEN ÇALMIŞ OLDU.

BURADA EN ÖNEMLİ HUSUS SARIYER'DE YEREL SEÇİMLER BAZ ALINDIĞINDA; PARTİ'YE DEĞİL, KESİNLİKLE VATANDAŞA HİZMET EDECEĞİNE NET OLARAK İNANDIĞIMIZ BİR ADAY ÜZERİNE ÇALIŞMAK EN AKILCI YÖNTEM OLACAKTIR.

HEMŞEHRİCİLİK, PARTİZANLIK, VE MEZHEPÇİLİK ÜZERİNDE İLÇEMİZDE ÖTEKİLEŞTİRME POLİTİKASI GÜDENLERE ASLA FIRSAT VERİLMEMELİDİR.AYNI ZAMANDA SARIYER'DE FAALİYET GÖSTEREN GÜÇLÜ VE CİDDİ KİTLEYE SAHİP DERNEKLER VE STK'LARIN SEÇİM BOYUNCA BİRLİKTE HAREKET ETMELERİ İLÇE HALKININ YARARINA OLACAKTIR.

14,5 SENE BOYUNCA SARIYER'İ ÇÜRÜTEN, YÜZLERCE BANKAMATİK MEMURU YARATAN, BELEDİYEYİ MİLİTAN YUVASI HALİNE GETİREN BU ZİHNİYETİN SONU ARTIK GELMİŞ BULUNMAKTADIR.

TÜM TÜRKİYE'DE OLDUĞU GİBİ SARIYER'DE DE İYİ PARTİ'NİN NASIL BİR YOL HARİTASI BELİRLEYECEĞİ MUHAKKAK ÖNEMLİ FAKTÖR OLACAK.

FAKAT DAHA DA ÖNEMLİSİ CUMHURİYET HALK PARTİSİ'NİN VE AK PARTİ'NİN ADAYI KİM OLACAK?

SON 3 DÖNEMDİR MUAZZAM YANLIŞ TERCİHLERİ SEBEBİYLE ŞÜKRÜ GENÇ'E BELEDİYE BAŞKANLIĞINI ALTIN TEPSİ İLE SUNAN AK PARTİ, ACABA BU KEZ NOKTA ATIŞI BİR HAMLE YAPACAK MI?

SEVİLEN, SAYGI GÖREN VE KANAAT ÖNDERİ POZİSYONUNDA, SİYASET ÜSTÜ BİR KİMLİĞE SAHİP OLAN İSİMLERİ DEĞİL DE, PARTİ İÇİNDE LİYAKATSİZ BİR UYGULAMA İLE ADAY BELİRLENİRSE, AK PARTİ'NİN SARIYER'DE SEÇİM KAZANMA ŞANSI SIFIR OLUR.

CUMHURİYET HALK PARTİSİ'NDE İSE ŞÜKRÜ GENÇ'İN KIRDIĞI KALPLER BİR YANA; YALANCILIĞI, BASİRETSİZLİĞİ VE LİYAKATSİZLİĞİ İLE BÜYÜK GÜVEN KAYBI OLUŞTURDUĞU BİR GERÇEK.

ŞÜKRÜ GENÇ'İN TEKRAR ADAY GÖSTERİLME ŞANSINI ÇOK DÜŞÜK GÖRÜYORUM.

EĞER TEKRAR ADAY GÖSTERİLİRSE, AK PARTİ'NİN ÇIKARTACAĞI ADAY ÇOK AMA ÇOK ÖNEMLİ BİR DURUMA GELECEKTİR. ÇÜNKÜ O VAKİT ŞANS AK PARTİ'YE GÜLMÜŞ OLACAKTIR.

BİR DE KİMSE AKLINDAN ÇIKARMASIN...

SARIYER'DE KALPLERE DOKUNAN, CÖMERT VE HALK TARAFINDAN SAMİMİYETLE SEVİLEN ÇOK KIYMETLİ BAZI İSİMLER MEVCUT.EĞER BU İSİMLERDEN BİRİ ÇIKAR BAĞIMSIZ OLARAK BELEDİYE BAŞKAN ADAYI OLURSA, ÇOK NET SÖYLÜYORUM Kİ, SARIYER'DE TÜM DENGELER ALTÜST OLUR.

BELEDİYE BAŞKAN ADAYLIĞI KONUSUNDA BENİM BURADA EN ÖNEMLİ KRİTERİM, ŞÜKRÜ GENÇ'İN HİZMETSİZLİK POLİTİKASI İLE MAHVETTİĞİ SARIYER'İ, ÇOK KISA SÜREDE YENİDEN TOPARLAMASI VE LİYAKAT ÜZERİNDEN VATANDAŞA EŞİT HİZMET HAKKI TANIMASI OLACAKTIR.

1 MİLYAR 700 MİLYON LİRAYA YAKIN BİR BÜTÇEYE SAHİP OLAN SARIYER BELEDİYESİ'Nİ YÖNETEN ŞÜKRÜ GENÇ VE AVARELERİ, KENDİ RANTLARI UĞRUNA YAPMADIKLARI KÖTÜLÜK KALMADI!!!

ŞİMDİ DİYECEKSİNİZ Kİ "PARANIN OLDUĞU YERDE KÖTÜLÜK OLUR."

PEKİ ÖYLEYSE PARA MI SUÇLU, YOKSA KÖTÜ YÖNETİCİLER Mİ?

PARAYI BİR FİRAVUN ÇETESİ KULLANIRSA FARKLI, MUSA KULLANIRSA ÇOK FARKLI SONUÇLARA ULAŞILIR.

SARIYER HALKININ GÜNAHI NE?