Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - BAŞAR BİBEROĞLU'NDAN </br>GAZİLER GÜNÜ MESAJI
OKTAY AKSU İHALE ÜZERİNDEN </br>YOLSUZLUKLA SUÇLANIYOR!  </br>AKSU YOLSUZLUĞU İTİRAF ETTİ Mİ?
ŞEREF AYER </br>KOVULMADIKÇA </br>SARIYER İFLAH OLMAZ!!!
Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

BAŞAR BİBEROĞLU'NDAN
GAZİLER GÜNÜ MESAJI

BAŞAR BİBEROĞLU'NDAN </br>GAZİLER GÜNÜ MESAJI
Başar Bi̇beroğlu, 19 Eylül Gazi̇ler Günü dolayisiyla bi̇r mesaj paylaşti.
19.09.2023 / 12:15
Ak Parti̇'ni̇n İstanbul'daki̇ etki̇li̇ i̇si̇mleri̇nden, ünlü i̇ş i̇nsanı ve hukukçu Başar Bi̇beroğlu, 19 Eylül Gazi̇ler Günü dolayısıyla bi̇r mesaj paylaştı.

Bi̇beroğlu, mesajında şunları kaydetti̇..

BAŞAR BİBEROĞLU:

Kahraman gazilerimize devletimizin verdiği önemin ifadesi olarak, 19 Eylül 1921'de Mustafa Kemal Atatürk'e Türkiye Büyük Millet Meclisi tarafından 'gazi' unvanının verildiği günün yıl dönümünü 'Gaziler Günü' olarak kutlamaktayız.

Bin yıldır barış, kardeşlik ve huzur içinde yaşadığımız bu cennet vatanın, şehitlerimiz ve gazilerimizden emanet olduğunun bilinciyle, Türk milleti şehitlerini, gazilerini ve onların ailelerini hiçbir zaman unutmamış ve gönlünde daima özel bir yere koymuştur.

Bizler gazilerimizden ve şehitlerimizden miras kalan bu cennet vatanı canımız pahasına savunmayı, yüceltmeyi sürdüreceğiz. Millet olarak dün olduğu gibi bugün de onlardan aldığımız güçle birlik ve beraberliğimizi koruyarak bağımsız bir şekilde bu topraklarda yaşamaya devam edeceğiz.

Bu duygu ve düşüncelerle Gaziler Günü'nü kutluyor, başta Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere, tüm aziz şehitlerimizi ve ebediyete intikal eden gazilerimizi rahmetle, şükranla anıyor, hayatta olan gazilerimize sağlıklı, mutlu, huzurlu günler diliyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.