Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - ÖMER ERDOĞAN </br>KONUŞTUĞU TEK CÜMLE İLE... </br>SAFFET AKKOYUN'UN VİZYONSUZLUĞUNU </br>VE İŞ BİLMEZLİĞİNİ </br>ORTAYA KOYDU!!!
ŞEREF AYER </br>KOVULMADIKÇA </br>SARIYER İFLAH OLMAZ!!!
Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

ÖMER ERDOĞAN
KONUŞTUĞU TEK CÜMLE İLE...
SAFFET AKKOYUN'UN VİZYONSUZLUĞUNU
VE İŞ BİLMEZLİĞİNİ
ORTAYA KOYDU!!!

ÖMER ERDOĞAN </br>KONUŞTUĞU TEK CÜMLE İLE...  </br>SAFFET AKKOYUN'UN VİZYONSUZLUĞUNU </br>VE İŞ BİLMEZLİĞİNİ </br>ORTAYA KOYDU!!!
Sarıyer Yenigün Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Emre Güner Yazdı...
13.09.2023 / 18:43

ERMENİSTAN VE JAPONYA MAÇLARINDA AĞLARI SARSAN MİLLİ GURURUMUZ SARIYERLİ BERTUĞ YILDIRIM'I, SARIYER'DEN HATAYSPOR'A TRANSFER EDEN HOCASI ÖMER ERDOĞAN, SARIYER'İN LİYAKATSİZ ESKİ BAŞKANI SAFFET AKKOYUN'UN NASIL BİR VİZYON DÜŞÜKLÜĞÜNE SAHİP OLDUĞUNU GÖZLER ÖNÜNE SEREN DEĞERLENDİRMELERDE BULUNDU.

"BERTUĞ YILDIRIM'I SARIYER'DEN TRANSFER EDERKEN TEREDDÜT YAŞADINIZ MI? HANGİ ÖZELLİKLERİNE GÖRE ALDINIZ? NASIL BİR IŞIK GÖRDÜNÜZ?" SORULARINA ÖMER ERDOĞAN ŞÖYLE CEVAP VERDİ:"BERTUĞ, SARIYER'DE OLDUĞU DÖNEMDE SÜRE ALAMIYORDU. BİR TAVSİYE ÜZERİNE İSTANBUL'A GELEREK BİZZAT CANLI İZLEDİM. O DÖNEM YAŞINA RAĞMEN ÇOK İYİ BİR FİZİK YAPISI VARDI. OYUNCUDA POTANSİYEL GÖRDÜM. YETENEĞİNE İNANARAK HATAY'A TRANSFER ETTİM. TABİİ İŞ, HATAY'A GETİRMEKLE BİTMEDİ. OYUNCUNUN HEM FİZİKSEL GELİŞİMİNİ HEM DE ATLETİK PERFORMANSINI ARTIRMAK İÇİN HOCALARIMIZLA ÇOK ÇALIŞTIK. ALT LİGDEN ALDIĞINIZ OYUNCUYU SÜPER LİG SEVİYESİNE ÇIKARMAK KOLAY DEĞİL. ANCAK BERTUĞ'UN EN BÜYÜK ÖZELLİĞİ, ÇALIŞMAYI ÇOK SEVMESİ. HER ANTRENMANI AYNI CİDDİYETLE YAPTI. İDMANLARDA GÖZÜ KARA, HER İKİLİ MÜCADELEYE KORKUSUZCA GİRİYOR VE ÖĞRENMEYE AÇIK BİR OYUNCU PROFİLİ ÇİZİYORDU."

EVET!!! SÜPER LİG TEKNİK DİREKTÖRÜ ÖMER ERDOĞAN'IN SÖZLERİNİ OKUDUNUZ. BURADA NE ANLAMALIYIZ? REALİTE ÜZERİNE NASIL BİR SONUÇ ÇIKARMALIYIZ?

"SARIYER'DE SÜRE ALAMIYORDU" DİYOR.

YÜZDE 100 DOĞRU!

BUGÜN BERTUĞ, SARIYER'DE OLSAYDI YİNE OYNAYAMAZDI!!!

SARIYER'DE BU MENFAATÇİ VE RANTÇI ZİHNİYET OLDUĞU MÜDDETÇE, KENDİ ÖZ ÇOCUKLARIMIZI HARCAMAYA DEVAM EDECEĞİZ VE ÇÖP TRANSFERLERE ÇUVALLA PARA DÖKEREK, KULÜBÜMÜZÜ BORÇ BATAĞINA SAPLAMAYI ACI VE İBRETLİK GÖZLERLE İZLEMEYE MUKTEDİR OLACAĞIZ!!!

2. LİGDE OYNAYAN SARIYER BU MUHTEŞEM YETENEKLİ ÇOCUĞU ÇOK KEZ KADROYA BİLE ALMIYORDU. HATTA TAKIMDAN GÖNDERİYORDU.

ÇOK AZ OYNAMA ŞANSI BULMUŞTU LACİVERT BEYAZLI FORMA İLE.

BUGÜN GÖREV YAPAN MEVCUT YÖNETİM YATSIN KALKSIN ESKİ YÖNETİM KURULU ÜYESİ İSMAİL GEÇİM'E DUA ETSİN.

O OLMASAYDI BUGÜN BERTUĞ YILDIRIM İSMİNDE BİR FUTBOLCUYU TÜRK HALKI TANIMAMIŞ OLACAKTI.

BABASININ HAKKINI DA YEMEYELİM. EN BÜYÜK PAY TABİİ Kİ OLAĞANÜSTÜ BİR İLGİ ALÂKA VE DOĞRU ADIMLAR İLE SAVAŞ YILDIRIM'INDIR.

ÖMER ERDOĞAN ZATEN RÖPORTAJINDA BABA SAVAŞ YILDIRIM HAKKINDA ÖVGÜ DOLU SÖZLER SARFEDİYOR.

UZUN LAFIN KISASI MAALESEF BİZ ALTYAPIDAN ÇIKAN KENDİ ÇOCUKLARIMIZA HİÇBİR ZAMAN SAHİP ÇIKMADIK.

ALİ GENÇ'İN BAŞKANLIK YAPTIĞI DÖNEMDE TOPLAM 9 GENÇ OYUNCUMUZ PROFESYONEL YAPILARAK A TAKIMA KAZANDIRILDI. ŞİMDİ NEREDE BU ÇOCUKLAR?

BEŞİKTAŞ VE GALATASARAY'DAN U19 FUTBOLCULAR ALACAĞIMIZA, KENDİ EVLATLARIMIZA BU ŞANSI VERSEK ÇOK DAHA AKILCI OLMAZ MIYDI?KENDİ ÇOCUKLARIMIZI YETİŞTİRİP, BERTUĞ ÖRNEĞİ GİBİ BÜYÜK PARALAR KAZANACAĞIMIZ YERDE, MAALESEF BÜYÜK TAKIMLARIN UŞAKLIĞINI YAPIYORUZ.

BİR DE UTANMADAN, SIKILMADAN SIRF YALAKALIK OLSUN DİYE BU TAKIMLARA TEŞEKKÜR EDİLİYOR.

SARIYER'İN VİZYONU BU DÜŞÜK PROFİLLİ YÖNETİCİLER SAYESİNDE RESMEN DİP YAPTI.

BEŞİKTAŞ VE GALATASARAY'DAN KİRALIK OLARAK ALDIĞIMIZ FUTBOLCULARIN BİZE 5 KURUŞ HAYRI OLMAYACAĞI GİBİ, BİR DE BUNLARA DOLGUN MAAŞLAR VEREREK ENAYİLİĞİN DİBİNE VURUYORUZ.

NE ACI Kİ, YAPILAN TÜM MANEVRALAR VE ALGILAR KISA BİR ZAMAN SONRA RESMEN ELLERİNDE PATLIYOR VE TÜM GERÇEKLER ORTALIĞA SAÇILIYOR.

DAHA DÜN 38 YAŞINDA BİR TRANSFER DAHA YAPTIK.

ÇÜNKÜ AMAÇ SARIYER'İN BAŞARILI OLMASI VE İSTİKRAR YAKALAMASI DEĞİL!!!

AMAÇ "SARIYER'İN PARASINI DAHA ÇABUK NASIL HİÇ EDERİZ, BURADAN KENDİMİZE NASIL BİR MENFAAT KAPISI ARALAYABİLİRİZ VE KULÜBÜ SEZON SONUNDA 40-50 MİLYON LİRA BORCA NASIL SOKARIZ" ŞEKLİNDE BİR RUH HASTALIĞINA BÜRÜNMÜŞ BİR ZİHNİ MESELE MAALESEF!!!FİKİRLER KİRLİ, PLANLAR TEHLİKELİ OLUNCA, SARIYER ÜZERİNDEN KİŞİSEL KAZANIMLAR İŞTAH KABARTIYOR OLABİLİR...

ZİRA HERKESİN BİLMESİ GEREKEN BİR HUSUSU BİLDİRMEK İSTERİM Kİ, "HER FİRAVUN'UN BİR MUSA'SI VARDIR." BEYLER, BU KONUDA HİÇ ŞÜPHENİZ OLMASIN!!!

ÖMER ERDOĞAN BU RÖPORTAJI İLE BİZE EN ÇOK ŞU GERÇEĞİ GÖSTERDİ...

SAYIN ERDOĞAN, SARIYER'İ BUGÜN DAHİ DIŞARDAN YÖNETEN AHI GİTMİŞ VAHI KALMIŞ, KULÜBÜMÜZE ZARARDAN VE FİTNEDEN BAŞKA HİÇBİR ŞEY SAĞLAMAYAN OLUŞUMUN, İŞ BİLMEZ VE LİYAKATSİZ BİR KİMLİĞE SAHİP OLDUĞUNU TÜM TÜRKİYE'YE DUYURMUŞ OLDU.

YAZIK ÇOK YAZIK.

MEVCUT YÖNETİM KENDİ ONURUNU BİRAZ DÜŞÜNÜYORSA ARTIK BU REZALETE BİR DUR DEMESİ GEREKİYOR.

SİZİN YÜZÜNÜZDEN HER GEÇEN GÜN SARIYER'İN İSMİ BİRAZ DAHA İTİBAR KAYBEDİYOR!!!