Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - EKREM İMAMOĞLU VE </br>ŞÜKRÜ GENÇ'İN BENCİLLİĞİ</br>LİYAKATSİZLİĞİ VE TERBİYESİZLİĞİ </br>BU KADARINA DA PES DEDİRTTİ!!!
OKTAY AKSU İHALE ÜZERİNDEN </br>YOLSUZLUKLA SUÇLANIYOR!  </br>AKSU YOLSUZLUĞU İTİRAF ETTİ Mİ?
ŞEREF AYER </br>KOVULMADIKÇA </br>SARIYER İFLAH OLMAZ!!!
Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

EKREM İMAMOĞLU VE
ŞÜKRÜ GENÇ'İN BENCİLLİĞİ
LİYAKATSİZLİĞİ VE TERBİYESİZLİĞİ
BU KADARINA DA PES DEDİRTTİ!!!

EKREM İMAMOĞLU VE </br>ŞÜKRÜ GENÇ'İN BENCİLLİĞİ</br>LİYAKATSİZLİĞİ VE TERBİYESİZLİĞİ </br>BU KADARINA DA PES DEDİRTTİ!!!
Sarıyer Yenigün Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Emre Güner Yazdı...
24.05.2023 / 11:53
İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI EKREM İMAMOĞLU VE SARIYER BELEDİYE BAŞKANI ŞÜKRÜ GENÇ'İN LİYAKATSİZLİĞİ, TABİR-İ CAİZSE EŞEĞİN KULAĞINA KAR SUYU KAÇIRDI.İBB'NİN UYGULAMAYA KOYDUĞU VE PİYASAYA GÖRE NİSPETEN DAHA UCUZ OLAN 'KENT LOKANTASI' RUMELİ HİSARÜSTÜ'NDE AÇILDI.

İSTANBUL'DA 9. LOKANTANIN AÇILIŞI YAPILIRKEN DİKKAT ÇEKEN EN ÖNEMLİ AYRINTI İSE DAHA ÖNCE AÇILAN 8 LOKANTANIN BÜYÜK TORPİL SONUCU KASTEN SİPARİŞ EDİLDİĞİ BELİRLENİRKEN, AYNI OLAYIN SARIYER'DE DE YAŞANMIŞ OLMASIDIR.

YAPILAN BU İŞİN NASIL ZIVANADAN ÇIKTIĞI RESMEN GÖZLER ÖNÜNE SERİLİYOR...

SARIYER'DE HERKESİ HAYRETLER İÇİNDE BIRAKAN BU BARİZ ŞEKİLDE GERÇEKLEŞEN TORPİL OLAYI RESMEN MİDE BULANDIRDI.

SARIYER BELEDİYE BAŞKANI ŞÜKRÜ GENÇ, GELECEK OLAN TEPKİLERE ALDIRIŞ ETMEDEN, KENDİ MAHALLESİ OLAN RUMELİ HİSARÜSTÜ'NE BÜYÜK BİR TORPİL GEÇEREK AYRIMCILIK YAPTI.

SARIYER'İN 38 MAHALLESİ OLDUĞUNU BİLİYORUZ ÖYLE DEĞİL Mİ?

ÜSTELİK SOSYAL ANLAMDA GELİRİ DÜŞÜK ÇOK FAZLA MAHALLE VARKEN, ŞÜKRÜ GENÇ, KENT LOKANTASINI BIRAKIN SARIYER'İ, İSTANBUL'UN EN ZENGİN SEMTLERİNDEN BİRİ OLAN RUMELİ HİSARÜSTÜ'NE YAPTIRIYOR.

ÇOK ŞEYLER GÖRDÜK LAKİN BÖYLE BİR BENCİLLİK, GÖRGÜSÜZLÜK, AYRIMCILIK, LİYAKATSİZLİK VE TERBİYESİZLİK GÖRMEDİK.

AYIP DENEN BİR UNSUR VAR.

DAHA DA ÖNEMLİSİ KUL HAKKI DENEN BİR GERÇEK VAR.

"SOSYAL BELEDİYECİLİK YAPIYORUZ" YALANI İLE İNSANLARIN YILLARDIR DUYGULARINI SÖMÜREN ŞÜKRÜ GENÇ'İN KİM OLDUĞUNU HERKES GÖRSÜN VE BİLSİN!

ŞÜKRÜ GENÇ'TE ZERRE İĞNE UCU KADAR BİR İNSANLIK VE ADALET DUYGUSU OLSAYDI, BU LOKANTAYI ÇAYIRBAŞI'NA VEYA AYAZAĞA'NA AÇARDI.

GERÇEK SOSYAL BELEDİYECİLİK BUNU EMREDER.

TÜRKİYE'NİN EN ZENGİN SEMTLERİNDEN BİRİ OLAN RUMELİ HİSARÜSTÜ'NE KENT LOKANTASI AÇMAK, TEK KELİME İLE BURJUVA BİR ZİHNİYETİN SERGİLEYECEĞİ BİR UNSURDUR.

LAKİN?

EKREM İMAMOĞLU VE ŞÜKRÜ GENÇ ŞUNU SÖYLÜYORLAR.

"RUMELİ HİSARÜSTÜ'NDE BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ VAR. GENÇLERİMİZİN GURBETTE NE ZORLUKLAR ÇEKTİĞİNİ BİLİYORUZ, İBB OLARAK DESTEĞİMİZ OLSUN İSTEDİK" DİYORLAR. YERSEN?

GERÇEKTEN ŞUNU ANLAMAKTA GÜÇLÜK ÇEKİYORUM.

YA BUNLARIN ZEKÂSINDA CİDDİ BİR PROBLEM VAR? YA DA GÖZ GÖRE GÖRE İNSANLARI APTAL YERİNE KOYUYORLAR!

SARIYER'DE TOPLAM 5 ÜNİVERSİTE, 3 TANE DE FAKÜLTE VAR!

BUNLAR...

İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ, İSTANBUL BEYKENT ÜNİVERSİTESİ, MEF ÜNİVERSİTESİ, KOÇ ÜNİVERSİTESİ, BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ İLE BERABER İTÜ BİLGİSAYAR VE BİLİŞİM FAKÜLTESİ, İTÜ MADEN FAKÜLTESİ, İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ ORMAN FAKÜLTESİ!BUNLARIN ARASINDA KENT LOKANTASINA MUHTAÇ OLMAYAN TEK ÜNİVERSİTE ŞÜPHE YOK Kİ KOÇ ÜNİVERSİTESİ!

BUNUN HARİCİNDE GERİ KALAN TÜM ÜNİVERSİTE VE FAKÜLTEDE OKUYAN GENÇLERİMİZİN BU KENT LOKANTASINA İHTİYAÇ DUYDUĞU BARİZ ŞEKİLDE ORTADA.

EKREM İMAMOĞLU'NUN, ŞÜKRÜ GENÇ'E ÇEKMİŞ OLDUĞU KIYAK, YAPMIŞ OLDUĞU TORPİLİ, "BURADA ÜNİVERSİTE VAR" DİYEREK ÖRTBAS ETMESİ MÜMKÜN DEĞİLDİR.

SİZLERE BELGESİ İLE ANLATTIM.

SARIYER NÜFUSUNUN EN KALABALIK MAHALLESİ OLAN AYAZAĞA'DA DA ÜNİVERSİTE VAR. BEYKENT ÜNİVERSİTESİ.

HATTA YAKIN MESAFEDEKİ İTÜ'YÜ DE BURAYA EKLEYEBİLİRİZ.

ORTA GELİRİN ALTINDA YAŞAYAN VEYA OKUYAN OLAĞANÜSTÜ BİR İNSAN KİTLESİNE ULAŞILACAK POTANSİYELİ YAKALAMAK VE GERÇEK BİR SOSYAL BELEDİYECİLİK ÖRNEĞİ SERGİLEMEK VARKEN, TORPİLİ VE LİYAKATSİZLİĞİ TERCİH EDENLER ACABA İÇLERİNDE NASIL BİR VİCDAN TAŞIYORLAR ÇOK MERAK EDİYORUM?

RUMELİ HİSARÜSTÜ DIŞINDA SARIYERİMİZİN GERİ KALAN 37 MAHALLESİNDE YAŞAYAN VE EKREM İMAMOĞLU İLE ŞÜKRÜ GENÇ'E OY VEREN VATANDAŞLARIMIZ LÜTFEN BAŞLARINI İKİ ELİNİN ARASINA ALIP ŞÖYLE SAĞLIKLI BİR ŞEKİLDE DÜŞÜNSÜNLER.

SADECE İDEOLOJİK SEBEPLERDEN DOLAYI OY VERDİĞİNİZ BU İNSANLARIN NASIL BİR KARAKTERE VE LİYAKATSİZLİĞE SAHİP OLDUĞUNU SİZLERDE FARK EDİN.

SARIYER'DE YAŞAYAN CHP'Lİ SEÇMENLERE SESLENİYORUM.

ARKADAŞLAR LÜTFEN EKREM İMAMOĞLU VE ŞÜKRÜ GENÇ'İN NASIL BİR KİŞİLİĞE SAHİP OLDUKLARINI ARTIK GÖRÜN.

İLÇEMİZDE PARTİZANLIĞA BİR SON VERMENİN ZAMANI ÇOKTAN GELMİŞ BULUNMAKTADIR.

DAHA ÖNCE YAPTIĞIMIZ ONLARCA HABER İLE BELİRTTİĞİMİZ BİR GERÇEK VAR.

ŞÜKRÜ GENÇ NASIL 14 YILDA SARIYER'İ ÇÜRÜTMÜŞ VE BATAKLIĞA ÇEVİRMİŞ İSE EKREM İMAMOĞLU'DA AYNI İSTİKAMETTE İLERLİYOR VE 4 YIL İÇİNDE İSTANBUL'U RESMEN 25 YIL GERİYE GÖTÜRMÜŞ BULUNUYOR.YAŞADIĞIMIZ BU DÜNYADA İKİ TÜRLÜ İNSAN VARDIR. ÜÇÜNCÜSÜ YOKTUR.

YA İYİ İNSANSINDIR, YA DA KÖTÜ İNSANSINDIR!

BENİM ZERRE ŞÜPHEM YOK Kİ, EKREM İMAMOĞLU VE ŞÜKRÜ GENÇ KÖTÜ İNSANLARDIR.

KÖTÜNÜN YANINDA OLAN, KÖTÜYÜ DESTEKLEYEN DE KÖTÜ İNSANDIR.

ARINMA VAKTİ GELMEDİ Mİ?