Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - İSMET SAĞLAM'DAN </br>GÜNDEME BOMBA GİBİ DÜŞECEK </br>SERT SÖZLER!
OKTAY AKSU İHALE ÜZERİNDEN </br>YOLSUZLUKLA SUÇLANIYOR!  </br>AKSU YOLSUZLUĞU İTİRAF ETTİ Mİ?
ŞEREF AYER </br>KOVULMADIKÇA </br>SARIYER İFLAH OLMAZ!!!
Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

İSMET SAĞLAM'DAN
GÜNDEME BOMBA GİBİ DÜŞECEK
SERT SÖZLER!

İSMET SAĞLAM'DAN </br>GÜNDEME BOMBA GİBİ DÜŞECEK </br>SERT SÖZLER!
ŞAMPİYON SAĞLAM; ŞÜKRÜ GENÇ VE HALİL İBRAHİM KURŞUN BAŞTA OLMAK ÜZERE BİRÇOK SİYASETÇİYE VERYANSIN ETTİ!!!
22.05.2023 / 14:49
Tüm Türkiye'nin yakından tanıdığı bir isim olan ve hocaların hocası olarak görülen Dünya Tekvando Şampiyonu İsmet Sağlam, kendi ismini taşıdığı 'İsmet Sağlam Spor Kulübü' ile büyük fark yaratmış durumda.Lakin gerek Sarıyer Belediyesi'nden gerekse AK Parti Sarıyer İlçe Başkanlığı'ndan ve diğer siyasilerden ve kurumlardan hiçbir destek görmüyorlar.

Yıllar boyunca devam eden bu ötekileştirme durumuna çok sert tepki gösteren İsmet Sağlam, tabir-i caizse Şükrü Genç ve Halil İbrahim Kurşun başta olmak üzere herkese veryansın etti.

İsmet Sağlam'ın, Sarıyer Yenigün Gazetesi'ne yapmış olduğu bu özel açıklamaları, siz değerli takipçilerimiz ile paylaşıyoruz...

İSMET SAĞLAM:

69 yıldır doğma büyüme bir sarıyerli olarak hayatımı; spora, insan sevgisine, vatana, millete ve Türk bayrağına adayan bir insanım.

56 yıllık spor hayatımda 10 binlerce sporcu yetiştirerek; vatanımıza iyi, dürüst ve temiz insanlar kazandırmanın haklı gururunu yaşadım.Türkiyemizin temiz toplum stratejisine uyumlu, vatansever insanlarımızın gurur duyacağı, ay yıldızlı bayrağımızı gururla taşıyan ve dalgalandıran, Türkiye'nin milliyetçi evlatları çok uzun yıllardır kulübümüzde yetişmektedir.

Kulübümüzde yetişen evlatlarımız, sigara içmez, içki içmez, hiçbir kötü alışkanlıkları yoktur.

Öğrencilerimiz güvenilir, dürüst, doğru bir kişilik ile beraber, sorumluluklarını bilen şampiyon sporculardır.

Onlarsız bir toplum asla düşünülemez.

İşte topluma altın değerinde bu insanları kazandırdık ama ne yazık ki değerimizi bilen ve yanımızda olan kimseleri göremedik.SARIYER BELEDİYE BAŞKANI ŞÜKRÜ GENÇ, AK PARTİ SARIYER İLÇE BAŞKANI HALİL İBRAHİM KURŞUN, SARIYER GENÇLİK VE SPOR MÜDÜRÜ CEBRAİL KARAKAŞ, İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI EKREM İMAMOĞLU, SAHTE İŞ İNSANLARI, İSİMLERİNİ DAHA SONRA TELAFFUZ EDECEĞİM SAHTEKAR SİYASİLER VE MİLLETVEKİLLERİ BİZE VERDİĞİNİZ SÖZLERİN HİÇBİRİNİ TUTMADINIZ.

HER YERE PARALAR SAÇTINIZ FAKAT BİZİ SADECE KANDIRDINIZ!

SİZLER MAALESEF KENDİ ÇIKARLARINIZ UĞRUNA KULÜPLER VE SPORCULAR ARASINDA BÜYÜK BİR AYRIMCILIĞA YOL AÇTINIZ.

VE BUNUN SONUCUNDA LİYAKAT DENEN KAVRAMI AYAKLAR ALTINA ALDINIZ!

OTURDUĞUNUZ KOLTUKLAR VE BULUNDUĞUNUZ GÖREVLER SİZE HELAL DEĞİL, HARAMDIR!

SİZLER CEHENNEMİNİZE ODUN TAŞIMAYA DEVAM EDİN!

YÜREKTEN SÖYLÜYORUM Kİ, HEPİNİZE YAZIKLAR OLSUN.

YÜCE ALLAH'A ŞÜKÜRLER OLSUN Kİ, BİZ DİMDİK AYAKTAYIZ. ALLAH BİZİ HİÇBİR ZAMAN NAMERDE, KÖTÜ İNSANLARA MUHTAÇ ETMESİN.

Sarıyerli efsane grandmaster ismet sağlam olarak hamdolsun ki, 2 dünya şampiyonluğu, 1 dünya üçüncülüğü, 1 avrupa üçüncülüğü, 10 dünya rekoru, sayısız şampiyonluklar ve yetiştirdiğimiz 10 binlerce sporcuyla, sayısız hocalarla dünyanın her yerine ay yıldızlı bayrağımızı taşıdık.

Bize borcunuzu bu hayatta ödeyemezsiniz!

Ama en azından çıkın bir özür dileyin ve gönlümüzü alın.

Her yerde Türkiye'mizin imzasını atmışız.

Allah'ın izniyle gelecekte bu temiz, ahlaklı, öz güvenli, cesaretli insanlarla daha nice başarılı işlere imza atacağız.Bize desteklerini esirgeyen, tabir-i caizse bizi hor görenlere söylüyorum; Biz sizlerin yolunuzu açtık ancak sizler bizim hep yolumuzu tıkamaya çalıştınız.

Artık sıra sizde!

Helalleşecek miyiz, yoksa bu işi ahirete mi bırakacağız, bunun cevabını sizler vereceksiniz!!!