Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - SARIYER'İN SEVİLEN İSMİ </br>SERKAN KAPTAN </br>EV SAHİBİNİN </br>YEĞENİ TARAFINDAN BIÇAKLANDI!!!
ŞEREF AYER </br>KOVULMADIKÇA </br>SARIYER İFLAH OLMAZ!!!
Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

SARIYER'İN SEVİLEN İSMİ
SERKAN KAPTAN
EV SAHİBİNİN
YEĞENİ TARAFINDAN BIÇAKLANDI!!!

SARIYER'İN SEVİLEN İSMİ </br>SERKAN KAPTAN </br>EV SAHİBİNİN </br>YEĞENİ TARAFINDAN BIÇAKLANDI!!!
SARIYER'DE ÇOK ÜZÜCÜ BİR OLAY YAŞANDI...
17.05.2023 / 16:00

Kiracı - Ev sahibi kavgasında kan döküldü.Sarıyer'in sevilen isimlerinden Serkan Kaptan, ev sahibinin yeğeni Kerem Gürgensuyu tarafından bıçaklandı.

Tarafların uzun süredir ev ile ilgili tartışma yaşadıkları öğrenildi.

Bu sabah saatlerinde Serkan Kaptan'ın evine giden Kerem Gürgensuyu'nun, apartmanda bağırarak hakaret ve küfürler ettiği öğrenildi.

Serkan Kaptan'ın evde olmadığı sırada 3 yaşındaki kızı ile evde bulunan Kaptan'ın eşi durumu telefonla kendisine ilettikten sonra eve gelen Serkan Kaptan, yolda karşılaştığı Kerem Gürgensuyu ile tartıştığı sırada Kerem Gürgensuyu, Kaptan'ı kasık bölgesinden bıçakladı.Kanlar içinde yere yığılan Serkan Kaptan taksi ile önce Çayırbaşı'nda bulunan Sarıyer Hamidiye Devlet Hastanesi'ne, ardından ise Seyrantepe Hamidiye Etfal Hastanesi'ne kaldırıldı.

Çok yoğun kan kaybettiği belirlenen ve 3,5 saattir ameliyatta olan Serkan Kaptan'ın durumunun kritik olduğu öğrenildi.

Zanlı Kerem Gürgensuyu ise olay yerinden kaçarken, Sarıyer Asayiş ekipleri Gürgensuyu'yu kısa sürede yakalayarak gözaltına aldılar.

Savcılık işlemleri devam eden zanlı bugün adliyeye sevk edilecek.

NOT:

YAKLAŞIK 4 SAAT SÜREN AMELİYAT BAŞARILI GEÇTİ. SERKAN KAPTAN AMELİYAT SONRASI YOĞUN BAKIM ÜNİTESİNE ALINDI. TEDAVİSİNE BURADA DEVAM EDİLECEK!!!

SARIYER YENİGÜN GAZETESİ OLARAK SERKAN KAPTAN VE AİLESİNE BÜYÜK GEÇMİŞ OLSUN DİLEKLERİMİZİ SUNARKEN, YÜCE ALLAH'TAN ŞİFA DİLİYORUZ.