Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - DURSUN KARABACAK VE </br>ALİ BÜYÜKASAR’DAN </br>MHP İSTANBUL İL BAŞKANI </br>SERTEL SELİM’E NEZAKET ZİYARETİ
ŞEREF AYER </br>KOVULMADIKÇA </br>SARIYER İFLAH OLMAZ!!!
Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

DURSUN KARABACAK VE
ALİ BÜYÜKASAR’DAN
MHP İSTANBUL İL BAŞKANI
SERTEL SELİM’E NEZAKET ZİYARETİ

DURSUN KARABACAK VE </br>ALİ BÜYÜKASAR’DAN </br>MHP İSTANBUL İL BAŞKANI </br>SERTEL SELİM’E NEZAKET ZİYARETİ
Samimi bir ortamda gerçekleşen görüşmede önemli istişarelerde bulunuldu.
16.03.2023 / 16:08
Spor ve siyaset dünyasının saygın isimlerinden, ünlü iş insanı ve TFF Dış İlişkiler Kurulu Üyesi Ali Büyükasar, MHP Genel Başkanı Sn. Devlet Bahçeli tarafından yaklaşık 2 ay önce MHP İstanbul İl Başkanı olarak atanan Sertel SELİM’e makamında hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.MHP İstanbul İl Başkanlığı binasında gerçekleşen ziyarete, Ocak ayı başında Sarıyer İlçe Başkanı olarak atanan, MHP Sarıyer İlçe Başkanı Dursun Karabacak ile birlikte giden Ali Büyükasar, hayırlı olsun dileğinde bulunarak Sertel Selim’e yeni görevinde başarılar diledi.

Samimi bir ortamda gerçekleşen görüşmede önemli istişarelerde bulunuldu.

Ziyaret sonunda Ali Büyükasar, Sertel Selim’e üzerine hat sanatı ile kendi isminin yazılı olduğu porselen tabak hediye etti.

Ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getiren MHP İstanbul İl Başkanı Sertel Selim ise Ali Büyükasar’a teşekkür etti.

Ali Büyükasar geçmiş yıllarda Milliyetçi Hareket Partisinde Siyaset ve Liderlik Okulunun birincisi olmuş, Sarıyer İlçe başkanlığı ve İstanbul İl başkanlığı yönetimlerinde görev yapmıştı.