Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - İYİLİK GECESİNE DAMGA VURAN KÖTÜLÜK! </br<SARIYER'İ İLGİLENDİREN BÜYÜK SKANDAL!!! </br>SARIYER SPOR KULÜBÜ RESMİ AÇIKLAMADA BULUNDU... !!
Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

İYİLİK GECESİNE DAMGA VURAN KÖTÜLÜK! SARIYER SPOR KULÜBÜ RESMİ AÇIKLAMADA BULUNDU... !!

İYİLİK GECESİNE DAMGA VURAN KÖTÜLÜK! </br<SARIYER'İ İLGİLENDİREN BÜYÜK SKANDAL!!!  </br>SARIYER SPOR KULÜBÜ RESMİ AÇIKLAMADA BULUNDU...  !!
Saffet Akkkoyun kendisini Sarıyer Spor Kulübü Başkanı olarak tanıtarak bağışta bulundu.
17.02.2023 / 09:32

İKİ DÖNEM ÖNCE GÖREVİ SONA EREN ESKİ KULÜP BAŞKANI SAFFET AKKOYUN BÜYÜK BİR YALANA İMZA ATARAK KENDİSİNİ SARIYER SPOR KULÜBÜ'NÜN MEVCUT BAŞKANI OLARAK TANITTI!!!

TÜRKİYE BU ŞOK EDİCİ YALANI KONUŞUYOR...


“Türkiye Tek Yürek” ortak yayınında, sevilen dizi ve program yüzleri, AFAD ve Kızılay’a bağışlanmak üzere yardım topladı. İş insanından kumbarasındaki parasını bağışlayan çocuklara kadar milyonlarca kişinin katıldığı kampanyada 115 milyar 146 milyon 528 bin lira bağış toplandı.

Bağış yapanlar arasında Sarıyer Spor Kulübü eski başkanı Saffet Akkoyun'da vardı...

Lakin bu bağış sırasında öyle bir şey yaşandı ki akıllara durgunluk veren cinstendi.

Saffet Akkoyun kendisini Sarıyer Spor Kulübü Başkanı olarak lanse ettirdi...

Ortada iki tane soru işareti var!

1-) Sarıyer Spor Kulübü'nde 2 dönem önce başkanlığı sona eren Saffet Akkkoyun kendisini Sarıyer Spor Kulübü Başkanı olarak tanıtarak bağışta bulundu.

2-) Gelen bağışı açıklayan şarkıcı Hakan Altun büyük bir yanlışa imza atarak Saffet Akkoyun'u Sarıyer Spor Kulübü Başkanı olarak tanıttı.

Ortada çok büyük bir skandal yaşandı.

Öyle ki düşünebiliyor musunuz, bu olay Galatasaray, Fenerbahçe, Beşiktaş, Trabzonspor veya başka bir kulüpte yaşanmış olsaydı neler olurdu?

Resmen kıyamet kopardı!

Ortada büyük bir yalancılık, utanmazlık ve fiyasko söz konusu.

Bu olay Sarıyer'e ve mevcut başkana yapılmış büyük bir kumpas ve kötülüktür.

Sarıyer Spor Kulübü zaten canlı yayına bağlanacak ve yardım için 4 milyon lira bağış yapacaktı.

Saffet Akkoyun'un çıkıp kendisini Sarıyer Spor Kulübü Başkanı olarak tanıtıp 1 milyon lira bağış yapmasından sonra, daha büyük bir skandala yol açmamak için Sarıyer Spor Kulübü yönetimi bağışlayacakları bu 4 milyon lirayı konteyner ve diğer ihtiyaçlar ile birleştirerek depremzedeler için gönderecek.

Hakan Altun'un, Sarıyer Spor Kulübü eski As Başkanı Ferhat Göçer'in çok yakın arkadaşı olduğu bilinmekte. İkilinin, mevcut yönetime zarar vermek adına bu yalan haberi yayarak algı operasyonu yaptıkları da gelen iddialar arasında.

Biz Ferhat Göçer'i tanırız, severiz. İnşallah bu iddialar doğru değildir.

İyilik yaparken, kötülük yapılır mı? Evet yapılırmış! Biz bu olay ile maalesef buna da tanıklık etmiş olduk.

Saffet Akkoyun ise aradan 36 saat geçmesine rağmen bir özür açıklaması dahi yayınlamadı. Bu durum kesinlikle yaşanan bu olayın kasten planlı gerçekmiş olma ihtimalini de en yüksek boyutlara ulaştırıyor.

Ne diyelim... Sarıyer Spor Kulübü içinde yaşadıkları kepazelikleri ile nam salan malûm insanların, yalan bir açıklama ile yerlerde sürünen imajlarını düzeltme yoluna gitme anlayışını hayretle ve dehşetle izledik. Sarıyer'in yerel basını olarak, kendilerini Yüce Allah'a havale ediyoruz.

Sarıyer Spor Kulübü'nün bir tane başkanı vardır.

O da Ali Genç'tir.Bu saatten sonra başkanlığı rüyasında dahi göremeyecek olan dedelerin artık arsızca yalanlara başvurmaları yerine, torunları ile ilgilenmeleri, kendileri için en sağlıklı ve en doğru karar olacaktır.


SARIYER SPOR KULÜBÜ YÖNETİM KURULU BASIN AÇIKLAMASI!!!

BASIN VE KAMUOYUNA DUYURU...

Ülkemizi yasa boğan 06 Şubat 2023 tarihli deprem afetinden sonra Sarıyer Spor Kulübü olarak, kamuoyu ile paylaşılan acil ihtiyaç listesi uyarınca;
5 TIR ... Su, yiyecek, çocuk bezi, hijyen malzemesi ve ayrıca 20 adet konteyner yardım olarak deprem bölgelerine derhal gönderilmiştir.

15.02.2023 günü tüm Türkiye'nin tek yürek olduğu ve ülkemizde yayın yapan televizyon kanallarının ortak yayınında; Sarıyer Spor Kulübü adına 4.000.000,oo TL (4 milyon lira) nakdi yardım ile bağış kampanyasına katılmak istedik.
Ancak bağlantı beklenirken bir eski başkanımızın canlı yayına katılarak Sarıyer Spor Kulübü Başkanı sıfatı ile 1.000.000,oo TL (1 milyon lira) bağışta bulunduğunu şaşkınlıkla izledik. Bu bağış üzerine canlı yayına bağlanmamız "kulübün birden fazla yönetiminin olamayacağı" gerekçesi ile mümkün olmamıştır.

Sarıyer Spor Kulübü Yönetim Kurulu olarak; bağışları, Devletimizin bildirdiği ihtiyaçlar çerçevesinde aynı yardım organizasyonumuz şeklinde afet bölgesine göndermeye devam edeceğimizi bildirmek isteriz.

Tescilli olan Sarıyer Spor Kulübü markasının ve kurumsal kimliğimizin zarar görmemesi amacı ile kulübümüz adına yapılacak tüm yardımların yasal şekilde ifa edilmesini teminen, gerçekleşecek yardımlar öncesinde yönetim kurulu ile irtibata geçilmesi gerektiğini, aksi takdirde tüm yasal haklarımızı adli makamlara taşıyacağımızı bildiriyor ve kamuoyu ile paylaşıyoruz.