Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - SARIYER'İN YENİ TEKNİK DİREKTÖRÜ </br>EKREM AL, ALTYAPI SORUMLUSU İSE </br>SERKAN TORUN OLDU!
ŞEREF AYER </br>KOVULMADIKÇA </br>SARIYER İFLAH OLMAZ!!!
Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

SARIYER'İN YENİ TEKNİK DİREKTÖRÜ
EKREM AL, ALTYAPI SORUMLUSU İSE
SERKAN TORUN OLDU!

SARIYER'İN YENİ TEKNİK DİREKTÖRÜ </br>EKREM AL, ALTYAPI SORUMLUSU İSE </br>SERKAN TORUN OLDU!
Sarıyer'de istifa eden Serkan Özdemir'in yerine Ekrem Al getirilirken, altyapıya da yönetim listesinde yer almayan Serkan Torun ile anlaşıldı.
01.02.2023 / 10:55
Sarıyer'de alınan başarısız sonuçların ardından istifa eden Serkan Özdemir'in yerine Ekrem Al getirilirken, altyapıda ise yönetim listesinde yer almayan Serkan Torun ile anlaşıldı.

Sarıyer yönetimi boşalan teknik direktörlük koltuğunu Ekrem Al ile doldurdu.

Daha önce iki kez Sarıyer'in başına geçen ve vasatın altında kaldığı için ikisinde de kovulan Ekrem Al, Sarıyer yönetiminin "kurtarıcısı" olmak için bugün imza atacak.En son 2021-2022 sezonunda Sarıyer'i 6 ay çalıştıran Ekrem Al, o tarihten itibaren boştaydı ve takım çalıştırmadı.

2. Ve 3. Ligde hiçbir takımın yüzüne dahi bakmadığı, iş vermediği Ekrem Al, Sarıyer'in içinde yer alan çıkarcı, menfaatçi kriptolar sayesinde yine Sarıyer'de iş imkanı buldu.

Profesyonel takımların ilgilenmediği, akıllarına bile gelmediği 68 yaşındaki hoca ile bugün 6 aylık sözleşme yapılması bekleniyor.

Ekrem Al, kendisinin yine kovulma durumunu yüksek ihtimal gördüğü için anlaşmayı 1,5 yıllık yapmak istiyor. Sarıyer'i esir alacak, borç yükü altına sokacak olan bu durumun farkına varılmalıdır. Eğer yönetim bu tuzağa da düşerse vah Sarıyer'in hâline...

Bu arada unutmadan hatırlatmak isteriz! Günde içtiği 3 paket sigara ile futbolcuların kaldığı kamp binasını dumana boğan, antrenmanlarda dahi sigarasını elinden düşürmeyen bir tiryaki olan Ekrem Al, umarız bu kötü huylarını tekrar etmez.

SERKAN TORUN ALTYAPIYA...

A takımda alınan bu şaşırtan karar ile birlikte bir nebze de olsa moralleri düzeltecek bir gelişme yaşandı.Ciddi maddi sorunlar ile boğuşan altyapıya kaynak arayışında olan yönetim, Sarıyer'in sevilen iş insanlarından Serkan Torun ile anlaştı.

Altyapı takımlarının deplasman giderlerinin dahi çok zor karşılandığı bir dönemde Serkan Torun'un bu bağlamda ilaç etkisi yapması bekleniyor.

Sarıyer Cumartesi Günü Saat 14:00'da Kocaelispor ile deplasmanda karşı karşıya gelecek.

Beyaz martıların yeni teknik direktörü Ekrem Al takımın başında 3. serüveninin ilk maçına çıkacak...