Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - ALİ BÜYÜKASAR’DAN </br>SPOR VE SİYASET DÜNYASINA </br>ÜST DÜZEY ZİYARETLER
Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

ALİ BÜYÜKASAR’DAN
SPOR VE SİYASET DÜNYASINA
ÜST DÜZEY ZİYARETLER

ALİ BÜYÜKASAR’DAN </br>SPOR VE SİYASET DÜNYASINA </br>ÜST DÜZEY ZİYARETLER
TFF Dış İlişkiler Kurulu Üyesi Ali Büyükasar, ses getiren önemli ziyaretlerine yenilerini eklemeye devam ediyor...
25.01.2023 / 12:31

Sporun her zaman içinde olan ve Türk sporuna çeşitli kademelerde uzun yıllardır hizmet veren, Beşiktaş ve Sarıyer Camialarının sevilen spor insanı; geçmiş dönemde Sarıyer Spor Kulübünde önemli hizmetlerde bulunan; TFF Dış İlişkiler Kurulu Üyesi Ali Büyükasar, ses getiren önemli ziyaretlerine yenilerini eklemeye devam ediyor...Yaptığı kaliteli ve özverili çalışmalarla taraflı tarafsız tüm spor ve siyaset kamuoyunun takdirini kazanan Türkiye Futbol Federasyonu Dış İlişkiler Kurulu Üyesi Ali Büyükasar'ın çalışkanlığı ve performansı dikkat çekiyor.

Yeni göreve gelen Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Dursun Karabacak ve yönetimine ilçe merkez binasında hayırlı olsun dileklerini ileten Büyükasar, tüm ekibe çalışmalarında başarılar diledi.

Ziyaret sonrasında Büyükasar; Başkan Dursun Karabacak’a A Milli Takımımızın imzalı formasını hediye etti.

Bununla birlikte yeni göreve gelen Sarıyer Spor Kulübü Başkanı Ali Genç ve yönetimine kulüp binasında hayırlı olsun dileklerini ileten Büyükasar, tüm ekibe çalışmalarında başarılar diledi.

Ziyaret sonrasında Büyükasar; Başkan Ali Genç’e A Milli Takımımızın imzalı formasını hediye etti.Ziyaretlerine Ankara’da devam eden Ali Büyükasar; Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi, MHP Spor Komisyonu Başkanı, TFF Yönetim Kurulu Üyesi Sayın İbrahim Özbay’ı çalışma ofisinde ziyaret etti.

Büyükasar ayrıca Milliyetçi Hareket Partisi Genel Sekreter Yardımcısı Sayın Dr. Bahadır Bumin Özarslan’ı MHP Genel Merkezi'nde bulunan makamında ziyarette bulundu.

Siyasetin ve sporun yükselen değeri Büyükasar, aynı zamanda Milliyetçi Hareket Partisi Genel Sekreteri ve Bursa Milletvekili Sayın İsmet Büyükataman’ı MHP Genel Merkezi'nde bulunan makamında ziyaret etti.

Milliyetçi Hareket Partisi Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Ankara Milletvekili Sayın Sadir Durmaz’ı MHP Genel Merkezi'nde bulunan makamında ziyaret eden Ali Büyükasar, karşılıklı istişarelerde bulundu.Genel merkez ziyaretleri sonrasında Ali Büyükasar, Türk Tarih Kurumu’nu ziyaret ederek, kurum yönetcisi Ergün Deniz ile Türk Tarihi üzerine sohbet etti ve fikir alışverişinde bulundu.

Yenigün Gazetesi olarak; Ali Büyükasar'ın spor ve siyaset alanlarında yaptığı çalışmalar, görsel ve yazılı basında spor konusunda sunduğu akademik girişimler ve başarılı yöneticilik kariyeri ile Türk futbolu ve siyasetine yapacağı daha çok büyük hizmetler olacağına inanıyoruz.