Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - Ekrem İmamoğlu içki içerken görüntülendi! </br>Restoranda kafa dağıttığı o anlar kaydedildi
ŞEREF AYER </br>KOVULMADIKÇA </br>SARIYER İFLAH OLMAZ!!!
Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Ekrem İmamoğlu içki içerken görüntülendi!
Restoranda kafa dağıttığı o anlar kaydedildi

Ekrem İmamoğlu içki içerken görüntülendi! </br>Restoranda kafa dağıttığı o anlar kaydedildi
İmamoğlu'nun grup toplantısı sonrası bir restoranda şarap içerek kafa dağıttığı o anlar kaydedildi.
21.12.2022 / 09:58

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun destek için grup toplantısına davet ettiği İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu'na söz hakkı verilmedi. İmamoğlu'nun grup toplantısı sonrası bir restoranda şarap içerek kafa dağıttığı o anlar kaydedildi. Daha öncede, CHP'li vekillerle içkinin de olduğu masada yemek yiyen İmamoğlu'na "Sırf oy için Yasin okuyarak dini kullanan simsar İmamoğlu yola şarapla devam ediyor" denilerek tepki gösterilmişti.

CHP'li İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, YSK üyeleri hakaret etmesi nedeniyle 2 yıl 7 ay 15 gün hapis cezası verildi. Karar henüz kesinleşmiş olmamasına rağmen CHP'de yeni bir krizi de beraberinde getirdi.

ŞARAP KADEHİNİ ÇALKALAYARAK İÇMESİ OLAY OLDU
Siyasetin gündeminde olan İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, bir restoranda şarap içerken görüntülendi. İçki içerken şarap kadehini çalkalaması ise sosyal medyada gündem oldu.

GRUP TOPLANTISINDA SÖZ HAKKI VERİLMEDİ
Kararın açıklandığı gün, İYİ Parti lideri Meral Akşener'in İmamoğlu ile verdiği yakın görüntüden sonra başlayan adaylık tartışmaları yeniden alevlendi.

Buna karşılık CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İmamoğlu'nu bugün partisinin TBMM'deki grup toplantısına davet etti.

KILIÇDAROĞLU ADAYLIĞINI VETO ETTİ
Toplantıda konuşan Kılıçdaroğlu, İmamoğlu ile aralarında baba-oğul ilişkisi olduğunu söyleyerek İmamoğlu'nun adaylığını veto etti.

Tüm bunlar yaşanırken Ekrem İmamoğlu, bir restoranda şarap içerken görüntülendi.İNGİLİZ ELÇİYLE DE RAKI MASASINDA GÖRÜŞTÜ İDDİASI
Öte yandan İmamoğlu, İngiliz Büyükelçisi ile bir balıkçıda gizli görüşme gerçekleştirmiş, bu görüşmede de rakı içildiği iddiaları gündeme gelmişti. İmamoğlu, gizli görüşmeyi 'yemek molası' diyerek geçiştirmeye kalkmıştı.DAHA ÖNCEDE, İMAMOĞLU İÇKİ MASASINDA GÖRÜNTÜLENMİŞTİ
İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, CHP'li vekillerle birlikte Ümraniye'de bir et restoranında akşam yemeği yemiş. Sosyal medyada gündem olan görüntülerde masada alkollü içeceklerin olması dikkat çekmişti. İmamoğlu'nun önünde bir şarap kadehi kameraya kaydedilirken Kaftancıoğlu'nun önünde de rakı olduğu görülüyor. Şarap ve rakının bulunduğu masada olan Ekrem İmamoğlu ise görüntülerin sosyal medyada yayılmasıyla gündem oldu. Twitter'da Trend Topic olan İmamoğlu'nun görüntülerine ise tepki yağdı.Eski manken Tuğçe Kazaz, CHP'li vekillerle içkinin de olduğu masada yemek yiyen İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'na "Sırf oy için Yasin okuyarak dini kullanan simsar İmamoğlu yola şarapla devam ediyor" diyerek tepki göstermişti.