Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - SAFFET AKKOYUN'UN </br>TÜRK FUTBOLUNA KAZANDIRDIĞI </br>BERTUĞ YILDIRIM İÇİN </br>GS VE FB TRANSFER SAVAŞI VERİYOR!!!
OKTAY AKSU İHALE ÜZERİNDEN </br>YOLSUZLUKLA SUÇLANIYOR!  </br>AKSU YOLSUZLUĞU İTİRAF ETTİ Mİ?
ŞEREF AYER </br>KOVULMADIKÇA </br>SARIYER İFLAH OLMAZ!!!
Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

SAFFET AKKOYUN'UN
TÜRK FUTBOLUNA KAZANDIRDIĞI
BERTUĞ YILDIRIM İÇİN
GS VE FB TRANSFER SAVAŞI VERİYOR!!!

SAFFET AKKOYUN'UN </br>TÜRK FUTBOLUNA KAZANDIRDIĞI </br>BERTUĞ YILDIRIM İÇİN </br>GS VE FB TRANSFER SAVAŞI VERİYOR!!!
Sarıyer'den Hatayspor'a transferi gerçekleşen Bertuğ Yıldırım, kısa sürede göstermiş olduğu performansla tüm dikkatleri üzerine çekti.
04.12.2022 / 12:29
2021 yılının Haziran ayında hatırı sayılır bir bonservis ücreti ile Sarıyer'den Hatayspor'a transferi gerçekleşen Bertuğ Yıldırım, kısa sürede göstermiş olduğu performansla tüm dikkatleri üzerine çekti.

Sarıyer doğumlu olan ve Sarıyer Spor Kulübü altyapısında yetişen Bertuğ Yıldırım'ın gelişmesinde Sarıyer Spor Kulübü'nün 10 yıl başkanlığını yapan Saffet Akkoyun'un büyük emekleri olduğu biliniyor.

Akkoyun ayrıca yetenekli oyuncunun önünü açarak, kariyerini süper ligde sürdürmesini sağlaması ile de büyük fedakârlık yapmıştı.

Galatasaray ve Fenerbahçe'nin peşinde olduğu ve ciddi anlamda ilgilendiği aktarılan Bertuğ Yıldırım için resmi transfer girişimleri yapılması bekleniyor.

Galatasaray'dan 'Yerli Haaland' atağı:
Bertuğ Yıldırım


Atakaş Hatayspor Teknik Direktörü Volkan Demirel'in 'Yerli Haaland' diye övgüyle bahsettiği Bertuğ Yıldırım için Galatasaray'ın kolları sıvadığı ortaya çıktı.

Bu sezon 8 lig maçında 261 dakika forma bulmasına rağmen 2 gol ve 1 asistle oynayan 2002 doğumlu futbolcu için Sportif AŞ Başkanvekili Erden Timur'un bir süredir görüşme halinde olduğu belirtildi.

Teknik direktör Okan Buruk'un da transfere sıcak baktığı ifade edildi.

Genç oyuncu ise Hatayspor da izin verirse Galatasaray'da oynamayı çok istediğini belirtti.

Galatasaray'ın ilgisinden oldukça memnun olan Bertuğ'un, iki takım arasındaki görüşmeleri yakından takip ettiği belirtildi.FENERBAHÇE'DE BERTUĞ YILDIRIM'IN PEŞİNDE...

Galatasaray'ın bu transfer hamlesinin ardından bir gelişme daha yaşandı.

Ara transfer dönemi için Jorge Jesus’un istediği kadro genişliğini yaratmak adına çalışmalarını sürdüren ve bu doğrultuda nokta atışı oyuncular üzerinde duran Fenerbahçe , bir taraftan genç oyuncularla ilgili de operasyona hazırlanıyor.

Yerli rotasyonunu güçlendirmek isteyen Sarı-Lacivertliler’in listesine sürpriz bir isim girdi.

Geçtiğimiz günlerde Volkan Demirel’in verdiği röportajda, “Haaland gibi üst düzey seviyelere çıkabilecek bir oyuncu” dediği Hatayspor’un 20 yaşındaki golcüsü Bertuğ Yıldırım, hedeflerden biri haline geldi.

Volkan Demirel ne demişti?

"Hatay’a geldiğimizde de Bertuğ örneğini vereceğim. Bertuğ 20 yaşında bir genç. Ama acayip bir fizik kalitesi, acayip bir bitiriciliği, acayip bir enerjisi, bitmek bilmeyen bir gücü var. Bunu çok iyi kullanırsa onda da çok iyi bir mesafe kat edeceğiz. Bence Türk futbolunun yetiştirdiği en büyük santrfor olacak. Haaland, Ibrahimoviç...

Bu seviyelerin oyuncusu olabilecek bir oyuncudan bahsediyorum.

Eğer dediklerimizi yaparsa... Biz yolu göstereceğiz. Bertuğ da yürürse eğer o da Türk futbolu adına çok büyük kazanç olacaktır."