Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - YÖNETİMİN OLAĞANÜSTÜ </br>GENEL KURUL KARARI </br>VE KAVALOĞLU'NUN İSTİFASI </br>FUTBOLCULARIN PERFORMANSINI YÜKSELTTİ... </br>İKİ HAFTADA 4 PUAN!!!
Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

YÖNETİMİN OLAĞANÜSTÜ
GENEL KURUL KARARI
VE KAVALOĞLU'NUN İSTİFASI
FUTBOLCULARIN PERFORMANSINI YÜKSELTTİ...
İKİ HAFTADA 4 PUAN!!!

YÖNETİMİN OLAĞANÜSTÜ </br>GENEL KURUL KARARI </br>VE KAVALOĞLU'NUN İSTİFASI </br>FUTBOLCULARIN PERFORMANSINI YÜKSELTTİ...  </br>İKİ HAFTADA 4 PUAN!!!
Sarıyer'de peş peşe cereyan eden olağanüstü genel kurul kararı ile Başkan Selçuk Kavaloğlu'nun istifa etmesi, Sarıyerli futbolcuların performansını ciddi ölçüde yükseltti.
27.11.2022 / 16:09
Sarıyer Spor Kulübü'nde peş peşe cereyan eden olağanüstü genel kurul kararı ile Başkan Selçuk Kavaloğlu'nun istifa etmesi, Sarıyerli futbolcuların performansını ciddi ölçüde yükseltti.

Geçen hafta ligde en iyi oyununu oynayarak Zonguldak Kömürspor'u mağlup eden beyaz martılar, bugün de ligin güçlü ekiplerinden Vanspor ile deplasmanda karşılaştı ve rakibinden 1 puan almayı başardı.

Müsabakanın ilk yarısının tamamında Sarıyer'in bariz üstünlüğü vardı.

Kazanılan penaltı da topun başına geçen Berkay Görmez, kaleci ile meşin yuvarlağı ayrı köşelere göndererek durumu 1-0 yaptı.

İlk yarının 44. Dakikasında Sarıyer mutlak gol pozisyonundan yararlanamadı ve müsabakanın ilk yarısı Sarıyer'in 1-0 üstünlüğü ile bitti.

Maçın ikinci yarısı ise ilk yarı ile kıyaslanacak olursa tabir-i caizse siyah ile beyaz kadar farklı bir tablo ortaya çıktı.

Ev sahibi ekip maçın her anında üstünlüğünü kabul ettirerek, Sarıyer yarı sahasında yoğun baskı kurdu.

62. Dakikada Vanspor, Emrah Tacir'in kaydettiği golle 1-1'lik eşitliği sağladı.

Vanspor'un golden önce sağdan ve soldan kurduğu baskılı futbol, golden sonra daha da arttı.

Sarıyerli futbolcuların bu yoğun baskı altında karakter ortaya koymaları ve kendi yarı sahalarında rakibin özellikle final pas aralıklarını kapatarak doğru savunma yöntemi uygulamaları dikkat çekti.

Vanspor'un ikinci yarıda yakaladığı çok net 4-5 gol pozisyonu var fakat böylesine zorlu bir deplasmanda rakibin girdiği bu pozisyonları gayet normal karşılamamız lazım.

Nihayetinde son iki hafta 4 puan puan kazanan Sarıyer'de, futbolcuların yükselen bir performansı söz konusu...

Beyaz martılar önümüzdeki hafta 3 Aralık Cumartesi Günü, Yusuf Ziya Öniş Stadı'nda Saat 14:00'da İskenderunspor'u ağırlayacak.