Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - YÖNETİMİ TARUMAR OLAN SARIYER'İ </br>VANSPOR DEPLASMANINDA </br>28 YAŞINDAKİ YÖNETİCİ </br>ALİHAN GENÇ SAHİPSİZ BIRAKMADI!!!
ŞEREF AYER </br>KOVULMADIKÇA </br>SARIYER İFLAH OLMAZ!!!
Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

YÖNETİMİ TARUMAR OLAN SARIYER'İ
VANSPOR DEPLASMANINDA
28 YAŞINDAKİ YÖNETİCİ
ALİHAN GENÇ SAHİPSİZ BIRAKMADI!!!

YÖNETİMİ TARUMAR OLAN SARIYER'İ </br>VANSPOR DEPLASMANINDA </br>28 YAŞINDAKİ YÖNETİCİ </br>ALİHAN GENÇ SAHİPSİZ BIRAKMADI!!!
Sarıyer Spor Kulübü'nde yaşanan yaprak dökümü sonrasında geride kalan yöneticilerin kulübü tamamen sahipsiz bırakması bu kadarına da pes dedirtti.
27.11.2022 / 12:38

Sarıyer Spor Kulübü'nde yaşanan yaprak dökümü sonrasında geride kalan yöneticilerin kulübü tamamen sahipsiz bırakması bu kadarına da pes dedirtti.

Asil ve yedek listede bulunan toplam 25 yöneticiden bazı isimler istifa etmişlerdi.

Geri kalanlar ise Sarıyer Spor Kulübü ile bağlarını tamamen kesmiş bulunuyorlar.

Sarıyer bugün Saat 14:00'da karşı karşıya geleceği Vanspor maçına tek bir yöneticinin görevi üstlenmesiyle çıkacak.Sarıyer'de sevilen, saygı gören genç iş insanlarından biri olan Alihan Genç, Sarıyer Spor Kulübü'nün en zor gününde, herkesin bırakıp kaçtığı bir zaman diliminde, tüm tepkileri göğüsleyerek Van deplasmanında futbolcuların başında, takımın yanında olması taraflı tarafsız herkesin büyük takdirini kazanacak.Sarıyer Spor Kulübü'nde istediğimiz, hatta özlemle beklediğimiz yönetici profilini yansıtan Alihan Genç, görev ve sorumluluk anlayışını ortaya koyarken, aynı zamanda bu sağduyulu hareketi ile de diğer yöneticilere güzel bir örnek sunmuş oldu.

İyi zamanda herkes başarıyı sahiplenirken, kötü günler geldiğinde ortada gözükmeyen, saklanan yöneticiler adına umut ediyoruz ki, Alihan Genç'in duruşundan ders çıkartsınlar.

Bundan böyle, tüm zamanları kapsayacak şekilde Sarıyer Spor Kulübü'nü yönetecek olan insanların, iyi gün dostu değil, kötü gün dostu olmasını bekliyoruz.