Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - SELÇUK KAVALOĞLU </br>SARIYER'İ HUNHARCA KATLEDİYOR! </br>ETİK DIŞI VE </br>ÇOK AHLAKSIZ BİR ŞEKİLDE </br>MEHMET DEMİRTAŞ'IN GÖREVİNE </br>SON VERİLDİ
ŞEREF AYER </br>KOVULMADIKÇA </br>SARIYER İFLAH OLMAZ!!!
Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

SELÇUK KAVALOĞLU
SARIYER'İ HUNHARCA KATLEDİYOR!
ETİK DIŞI VE
ÇOK AHLAKSIZ BİR ŞEKİLDE
MEHMET DEMİRTAŞ'IN GÖREVİNE
SON VERİLDİ

SELÇUK KAVALOĞLU </br>SARIYER'İ HUNHARCA KATLEDİYOR!  </br>ETİK DIŞI VE </br>ÇOK AHLAKSIZ BİR ŞEKİLDE </br>MEHMET DEMİRTAŞ'IN GÖREVİNE </br>SON VERİLDİ
SARIYER SPOR KULÜBÜ, TARİHİNİN EN İĞRENÇ, EN REZİL, EN KABUL EDİLEMEZ BİR YÖNETİM BUHRANI YAŞIYOR.
21.11.2022 / 12:23
SARIYER SPOR KULÜBÜ, TARİHİNİN EN İĞRENÇ, EN REZİL, EN KABUL EDİLEMEZ BİR YÖNETİM BUHRANI YAŞIYOR.


MAALESEF SON 4,5 AYDIR KÖTÜLÜK ABİDESİ OLAN BİR GÜRUH İLE BİRLİKTE ONUN CEHENNEMİNE ODUN TAŞIYAN GÜNAHKÂRLAR YİNE YAPTILAR ŞEYTANLIKLARINI...

BÜYÜK İHANET!!!

SARIYER BU SEZON OYNADIĞI 15 LİG MAÇI ARASINDA TARTIŞMASIZ EN TEMPOLU, EN İSTEKLİ, EN BASKILI, EN AKILLI VE EN İYİ FUTBOLUNU DÜN ZONGULDAK KÖMÜRSPOR MAÇINDA ORTAYA KOYDU.

BÖYLE MUHTEŞEM BİR MÜSABAKANIN İKİNCİ YARISI OYNANIRKEN SARIYER SPOR KULÜBÜ SOSYAL MEDYA HESABINDAN BİR PAYLAŞIM YAPTI VE, "TEKNİK DİREKTÖR MEHMET DEMİRTAŞ'IN GÖREVİNE SON VERİLMİŞTİR" DİYEREK, KAMUOYUNA BU SKANDAL OLAYI DUYURDU.SON 3 AYDIR MAAŞ ALMAYAN, PRİMLERİ, MAÇ BAŞI ALACAKLARI DAHİ ÖDENMEYEN SARIYERLİ FUTBOLCULARI BU OLAĞANÜSTÜ KÖTÜ DURUMA RAĞMEN AYAKTA TUTAN, MOTİVE EDEN VE SAHADA VARINI YOĞUNU ORTAYA KOYAN BİR FUTBOL SERGİLETTİREN MEHMET DEMİRTAŞ GÖREVDEN ALINIYOR?

CUMA GÜNÜ FUTBOLCULARIN ANTRENMANA ÇIKMADAN KAMPI TERK ETMESİNİN FATURASI MEHMET DEMİRTAŞ'A KESİLMİŞ BU ANLAŞILIYOR.

DÜŞÜNEBİLİYOR MUSUNUZ?

SELÇUK KAVALOĞLU VE YÖNETİM KURULU KENDİ KÖTÜLÜKLERİNİ VE BECERİKSİZLİKLERİNİ ÖRTBAS ETMEK, SARIYER'DE KOAS ORTAMI YARATMAK VE GERİLİMDEN BESLENMEK MAKSADIYLA SARIYER'E NASIL İHANET EDİYORLAR, HEPSİ AÇIĞA ÇIKTI.

TEKNİK HEYET VE FUTBOLCULAR AYLARDIR PARALARINI ALAMIYORLAR VE KENDİLERİNE SÜREKLİ TERBİYESİZCE YALANLAR SÖYLENİYOR.

MEHMET DEMİRTAŞ, FUTBOLCULARIN ALDIĞI BOYKOT KARARINA SAYGI DUYMUŞ VE BU OLAYIN HİÇBİR TARAFI OLMAMIŞTIR.

BUNA RAĞMEN SANKİ FUTBOLCULARI İSYANA SÜRÜKLEYEN UNSURUN MEHMET DEMİRTAŞ OLDUĞU YÖNÜNDE BİR ALGI YARATARAK, SARIYER-ZONGULDAK KÖMÜRSPOR MÜSABAKASININ İKİNCİ YARISI OYNANIRKEN MEHMET DEMİRTAŞ'IN GÖREVİNE SON VERİLDİĞİNİ DUYURAN PAYLAŞIMI YAPAN ZİHNİYETİ ŞİDDETLE KINIYORUZ VE ACİLEN İSTİFA EDİP, YOK OLMALARINI BEKLİYORUZ.

SARIYER SPOR KULÜBÜ'NÜN ŞEREFİNİ DAHA FAZLA AYAKLAR ALTINA ALMAYIN.

SARIYERİMİZ BU BEŞ PARA ETMEZ, KARAKTERİ BOZUK, KAN EMİCİ BEYİNSİZLERDEN ACİLEN KURTULMALIDIR.

SAHTEKARLIĞI MESLEK EDİNMİŞ KİŞİLİKSİZ VARLIKLAR SARIYER'DE GENÇLİĞİMİZİ DAHA FAZLA ESARET ALTINA ALAMAYACAKLAR!

"SAÇ SAKAL TIRAŞI OLMUŞ, TAKIM ELBİSEYİ ÜSTÜNE GİYMİŞ, SARIYER'İ TOKATLAMAYA ÇIKMIŞ" BİR OMURGASIZDAN BU İLÇE HALKININ İVEDİLİKLE KURTULMASI ZORUNLULUKTUR.

SARIYER'İN ÇOCUĞU OLAN, MÜTHİŞ BİR KARİYERE SAHİP VE AYRICA KARAKTERLİ YAPISIYLA TOPLUMDA HER DAİM ÖRNEK GÖSTERİLEN MEHMET DEMİRTAŞ'A, KENDİ KİŞİSEL NEFRETİ VE MENFAATİ İÇİN İTİBAR SUİKASTI DÜZENLEYEN SELÇUK KAVALOĞLU VE ONUN YANINDAKİ EMBESİL YALAKALAR SARIYER TARİHİNİN YÜZ KARASI OLARAK KAYITLARA GEÇECEKTİR.

MEHMET DEMİRTAŞ SARIYER'İN HAS ÇOCUĞUDUR.

GEÇMİŞİNİ VE SOYUNU BİLMESİNE RAĞMEN KÖYÜN ÇOCUĞU OLDUĞUNU İDDİA EDENLER? LAKİN DEDELERİNDEN MÜTEVELLİT KİMİN ÇOCUĞU OLDUĞU BELLİ OLMAYANLAR (VEYA BELLİ OLANLAR)
TARAFINDAN SARIYERLİ MEHMET DEMİRTAŞ'IN İTİBARI VE ŞEREFİ HEDEF ALINAMAZ! BUNA SARIYER HALKI MÜSADE ETMEZ.


SARIYER SPOR KULÜBÜ YÖNETİM KURULU, OLAĞANÜSTÜ GENEL KURUL GÜNÜNÜ BEKLEMESİN.

HEMEN ÇOK ACİL OLARAK İSTİFA EDEREK, KULÜPLE OLAN TÜM İLİŞKİLERİNİ KESSİNLER VE BİR DAHA SARIYER SPOR KULÜBÜ'NÜN KAPISINDAN BİLE GEÇMESİNLER.

NOKTA!