Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - KORKUNÇ BİR OLAY!!! </br>SELÇUK KAVALOĞLU </br>KULÜBÜN HESABINDAN KENDİ HESABINA ZİNCİRLEME PARALAR MI AKTARDI?
ŞEREF AYER </br>KOVULMADIKÇA </br>SARIYER İFLAH OLMAZ!!!
Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

KORKUNÇ BİR OLAY!!!
SELÇUK KAVALOĞLU
KULÜBÜN HESABINDAN KENDİ HESABINA ZİNCİRLEME PARALAR MI AKTARDI?

KORKUNÇ BİR OLAY!!! </br>SELÇUK KAVALOĞLU </br>KULÜBÜN HESABINDAN KENDİ HESABINA ZİNCİRLEME PARALAR MI AKTARDI?
Sarıyer Yenigün Gazetesi olarak objektif, ilkeli ve araştırmacı gazetecilik anlayışımız adına çok önemli bir iddiayı daha sizinle paylaşıyoruz!
16.11.2022 / 22:08
Sarıyer Spor Kulübü'nde meydana gelen skandal birçok olayı gündeme getirerek kamuoyu adına ciddi görevler üstlendik.

Sarıyer Yenigün Gazetesi olarak objektif, ilkeli ve araştırmacı gazetecilik anlayışımız adına çok önemli bir iddiayı daha sizinle paylaşıyoruz!

Edindiğimiz istihbarata göre Selçuk Kavaloğlu'nun, Sarıyer Spor Kulübü'nün hesabından, kendi hesabına üst üste paralar aktardığı bildirildi.Selçuk Kavaloğlu'nun kendi hesabına aktarmış olduğu zincirleme paralar, yöneticiler tarafından fark ediliyor ve ortaya çıkmasının an meselesi olduğu bir zamanda ise Selçuk Kavaloğlu bu durumu daha fazla gizleyemeyeceğini anlayarak büyük bir telaş yapıyor ve kulüpte görev yapan yöneticilere itirafta bulunarak "ben büyük hatalar yaptım, kulübün resmi banka hesabından, kendi şahsi hesabıma peş peşe paralar aktardım. İsterseniz beni şikayet edebilirsiniz, savcılığa suç duyurusunda bulunabilirsiniz" diyor!

Bu skandal olay Sarıyer Spor Kulübü tarihinin en kara lekesi olarak kayıtlara geçecektir.

Hangi amaçla olursa olsun, profesyonel bir spor kulübünün başkanı nasıl olur da kulübün parasını, kendi şahsi banka hesabına geçirir?

Bu kan donduran olayın tamamen açığa kavuşması çok basit şekilde yerine getirilebilir.

Selçuk Kavaloğlu, göreve başladığı tarihten bugüne kadar Sarıyer Spor Kulübü'nün banka hesap hareketlerini tek tek eksiksiz olarak ortaya çıkarması gerekmektedir.

Savcılığın bu durum karşısında resen soruşturma başlatması ve iddiaların gerçeği yansıtıp yansıtmadığını bizzat bankadan alacağı dökümanlar ile net şekilde ortaya çıkarması kamuoyunun tek beklentisidir.

Biz Sarıyer Yenigün Gazetesi olarak bu iddiaların peşindeyiz.

Selçuk Kavaloğlu'na şeffaf olmasını ve kulübün son 4 ayını kapsayacak şekilde tüm banka hesap hareketlerinin araştırılması için savcılığa ve medya kuruluşlarına arz etmesini talep ediyoruz.

Sarıyer halkı çok acil olarak senden bu sorunun cevabını bekliyor Selçuk Kavaloğlu!

Kulübün hesabından kendi şahsi hesabına para aktarmanın hiçbir bahanesi olamaz.

Eğer böyle ciddi bir suç işlemediysen ortaya çık iddialara karşı gereğini yap ve kendini akla.

Aksi takdirde Sarıyer tarihine tarifi mümkün olmayan kara leke sürmekle kalmayacaksın, aynı zamanda kendini de yakacaksın!