Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - UTANMAZLAR!!! </br>SELÇUK KAVALOĞLU VE </br>YÖNETİM KURULUNA SESLENİYORUZ...
Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

UTANMAZLAR!!!
SELÇUK KAVALOĞLU VE
YÖNETİM KURULUNA SESLENİYORUZ...

UTANMAZLAR!!!  </br>SELÇUK KAVALOĞLU VE </br>YÖNETİM KURULUNA SESLENİYORUZ...
ZERRE İĞNE UCU KADAR ONURUNUZ, NAMUSUNUZ VE ŞEREFİNİZ VARSA? Kİ BİZ VAR OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUZ? SARIYER İÇİN HEMEN BUGÜN İSTİFA EDER VE YARIN OLAĞANÜSTÜ KONGRE KARARI ALIRSINIZ!!!
23.10.2022 / 18:08
LİGDE OYNADIĞI 10 KARŞILAŞMADA TEK BİR GALİBİYETİ DAHİ BULUNMAYAN, İKİ PUAN İLE LİGİN SONUNDA YER ALAN LİGİN EN ZAYIF TAKIMI PAZARSPOR, KENDİSİ GİBİ KÜME DÜŞMEMEK İÇİN ÇIRPINAN SARIYER'İ DARMADAĞIN ETTİ VE 3 GOLLE ŞOV YAPTI.

Pazarspor'un gollerini 12. Dakikada İlhan Topatar, 90+1. Dakika Sercan Besler ve 90+1. Dakikada Oğuzhan Birben kaydederken, Sarıyer'in tek golü 46. Dakikada Taha Dönmez'den geldi.Sezon başından itibaren gerek sportif, gerek maddi, gerekse usulsüzlükler ile başı dertten kurtulmayan Sarıyer'in mevcut rezil yönetiminin sonu gelmiş bulunmaktadır.

11 haftalık periyotta Tarihinin en kötü sezonunu yaşayan Sarıyer'de Selçuk Kavaloğlu ve yönetim kurulu Sarıyer'i resmen bataklığın içine sokmuş durumda.

Sarıyer Spor Kulübü için çok acil, hemen şimdi bir önlem alınmaz ve olağanüstü kongreye gidilmezse Sarıyer sezon sonunda net olarak küme düşer.

Sadece küme düşmekle kalmaz, aynı zamanda yönetim tarafından minimum 50 milyon borç dağı ile karşı karşıya bırakılır.

Selçuk Kavaloğlu ve yönetim kurulu, eğer Sarıyer'i zerre iğne ucu kadar seviyor ve onurlarını, haysiyetlerini umursuyorlar ise ivedilikle istifa etmeleri zaruri bir gerçektir.

Yolun sonu gelmiş bulunmaktadır.

Deniz bitti.

Sarıyer'in tek kurtuluşu bu basiretsiz, beceriksiz, ahlaksız, fütursuz, çıkarcı ve menfaatçi yönetim kurulunun acilen istifa etmesi ya da kongre üyelerinden imza toplanarak yönetimin bir an önce düşmesinin sağlanması olacaktır.